Posts by CompactxDD

    Według mnie powinienieś odpowiedzieć sobie na pytanie. Czym jest piękno? Czy rozkwitająca róża, skroplona poranną rosą w blasku wschodzącego słońca, jest piękna? A może stara samotna jabłoń, która dogorywa w sadzie? Zauważyłeś kontrast pomiędzy przykładami? Tu i tu można zobaczyć piękno natury. Dlatego nie ma co zwracać uwagi na swój wygląd, bo wiadomo nie każdy jest przystojniakiem, ale każdy z nas ma w sobię pierwiastek piękna, musicie go w sobie po prostu odnaleźć i pokazać to co w was najlepsze, to co kobieta pokocha w Tobie i koledze. Do tego nie powiniście kategoryzować kobiet, na te który patrzą na wygląd i pieniądze i na te co na charakter. Takie zachowanie od razu was skreśla jako partnerów życiowych. Pokochać drugą osobe, to nie problem, sztuką jest pokochać samego siebie. Zacznijcie od tego, a o wiele łatwiej będzie wam w życiu. Jak kiedyś ktoś mądry powiedział "Życie bywa czasem nieznośne bez uśmiechy"

    Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam serdecznie.

    Witam, chciałbym się zalogować na swoje konta a nie nie pamiętam e-maili. Znam loginy i chasła. Czy wie ktoś, czy jest możliwość dowiedzieć się jakie to miałem e-maile przypisane do kont?