Posts by Manossa


    Bursztyn... to ciekawy kamień... W Królestwach Shinsoo, Chunjo oraz Jinno nigdy nie miał dużej wartości. Mieszkańcy nigdy nie wykorzystywali tych rud, a jak to bywa w naturze... nieużywany narząd zanika. Tak więc i żyły bursztynu na dobre zniknęły z tych krain.
    Jednak jest pewien lud, który wykorzystuje bursztyn jako swoją walutę... Lud ten nie przestrzega żadnych zasad, nie ma żadnego przywódcy...
    Przez wielu znany jest pod nazwą Piraci. Od niedawna powrócili do naszych krain, ukrywają się w najbardziej tajemniczych miejscach, jednak tym razem kilku z nich ogłosiło Wielką Bursztynową Loterie!
    Wybija bowiem magiczna chwila, w której bursztyn pojawi się na kilka minut w naszym świecie! za odpowiednią ilość bursztynu Piraci oferują swoje cenne towary...
    Jedyne czego nam trzeba to odrobiny szczęścia i kilofa!


    Zasady:
    1. Event zostanie przeprowadzony na mapach wspólnych (Dolina Seungryong, Pustynia Yongbi, Góra Sohan lub Doyyumhwan)
    2. Wydarzenie jest podzielony na 4 części
    - 3 rundy podczas których będą przyzwane żyły bursztynu
    - czwarta część polega na odebraniu rud i wyznaczeniu zwyciężcy Eventu.
    3. Aby otrzymać nagrodę, należy:
    - uzbierać odpowiednią ilość rudy bursztynu dla odpowiedniej nagrody
    - przybyć w wyznaczone miejsce podczas części Czwartej
    - śledzić forum w celu uzyskania informacji o zajętym miejscu,
    - nagrody zostana przydzielone w ciagu dwóch tygodni od zakończenia eventu przez IS
    4. Wydarzenie wymaga zarówno szybkości i spostrzegawczości.


    Runda 1: 14.03.2015, 18:00, Góra Sohan, CH3
    Runda 2:
    21.03.2015, 18:00, Góra Sohan, CH3
    Runda 3:
    28.03.2015, 18:00, Góra Sohan, CH3
    Odbiór rud bursztynu: 29.03, 18.00 - środek Góry Sohan, koło Teleportera - CH3


    nagrody:
    I miejsce- Biała perła
    II miejsce- Kamień duchowy
    III miejsce- Fioletowa Ebonitowa szkatulka
    IV miejsce kamień przyspieszenia +4
    V miejsce- marmur polimorfii - Mały trujący pająk



    Zespół Metin2 PL życzy miłej zabawy

    według mojej skromnej opinii, OX powinni organizować 1 w tygodniu na przykład w sobotę, ponieważ ten ewent nie jest bardzo trudny ani nie wymaga nie wiadomo jakiej organizacji, a zabawa przednia :mkay:


    Nie sądzę by z obecnymi pytaniami tak częsty OX był dobrym pomysłem. To tylko więcej nerwów nie tylko dla graczy, ale i dla organizatora. Wbrew pozorom, dla jednej osoby przeprowadzenie całego eventu dla wszystkich przedziałów w jeden dzień jest praco i czasochłonne, a jak jeszcze trafi się coś zbugowanego i trzeba będzie kawałek powtórzyć... Cóż, ostatni OX zajął łącznie prawie 2h, bywały i dużo dłuższe, a gdzie tu jeszcze dodać czas na zajęcie się serwerem? ;) Wątpię że któremukolwiek z SGM chciałoby się każdą, w gruncie rzeczy wolną sobotę poświęcić na robienie takiego eventu :D
    Poza tym, eventy jakie robimy w ogromnej mierze zależą od "zgody" udzielonej przez osoby "z góry". Nie ma tak, że mi się zachciało, i macie zuo. Gdyby tak było, na pewno mielibyście je częściej:D No może z wyjątkiem niektórych płaczków i napinaczy na czacie wołaj :D

    hehe na pierwszy rzut oka nie zauważyłem słowa "Nie" :rofl: troszkę szkoda ,że nie będzie w najbliższym czasie rękawiczki mi przyrdzewieją :crazy:


    Jeżeli będzie miało być, to na pewno będzie ktoś o tym spamował w grze. W tym miesiącu i w następnym prawdopodobnie też, nie liczyłabym na zbyt wiele.

    Quote

    Co do OX, nie jest złe ale pytania jakie są w bazie to kabaret. Ostatnia aktualizacja to chyba była ze 2 lata temu :P Może w końcu ktoś się za to zabierze i zaktualizuje bazę :D


    Z tego co mi ptaszki wyćwierkały to ostatnia aktualizacja pytań była hm... w zeszłym kwartale? :P Co bystrzejszy gracz na pewno to zauważył. Pytania są miejscami zbugowane i tego nie da się ukryć, niemniej jak jeden przedział miał okazję doświadczyć, w momencie gdy system wyskoczy ze złym pytaniem a na arenie jest dużo graczy i wszyscy odpadną, etap jest powtarzany.

    Manossa weszla ok 20 i 3 po 3 cos tam wspominala :D chyba ze mamy inna Pania GM na Negrosie :crazy:

    z kobit to niestety tylko ja ^^


    To zuo było luźną formą niezapowiedzianej zabawy, niespodzianki dla graczy będących aktualnie w grze (a z tego co widziałam - niedobitki stały nawet kilka godzin po tym, jak swoją dolę skończyłam). Mam nadzieję, że mimo początkowych zgrzytów większość z Was szybko załapała o co mi chodziło, gdy spamowałam na czacie "piaskiem i trawką" :crazy:


    Nie wykluczam podobnych zabaw w najbliższej przyszłości... ale ciii, nie mówcie nikomu... ;>

    Zwyciężyły następujące osoby:


    1. Akemi171 i Dzoony
    2. Kanish i Indicest
    3. proxilo i Blazerka


    Nagrody zostaną przyznane na konta w ciągu kilku najbliższych dni.

    Lista zwycięzców prezentuje się następująco:


    Shinsoo


    I Grinberg i Canabilianna


    II Deceplikon i Buffeczka07


    III Ketanolka i Makarrov


    IV JustLikeMe i Harmiderka



    Jinno


    I TricAkaBic i JestemBuffeg


    II UndeadRipper i RipperQueen


    III Ankhortakeli i xAsunaYuukix


    IV MyAmore i MyAmoreBuff





    Chunjo


    I Apries i HeroBuff


    II xBartxX i Anoisa


    III BlackBride i Elliphant


    IV Radamantis i haneczka



    Dziękujemy za udział i gratulujemy wygranej, nagrody zostaną przyznane w ciągu najbliższych 48 godzin.




    14 luty- obchodzony jest jako Dzień zakochanych- Dzień Sw. Walentego,


    czy też ogólnie Walentynki .


    W tym dniu staramy się aby osoba przez nas kochana poczuła się wyjątkowo :)


    Wszystko dobrze, ale potrzebny jest nam w tym działaniu tez stróż miłośći - Amor ..


    i tutaj mamy problem, trzeba będzie go znaleźć ...


    Zabawa przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla małżeństw.


    W dniu 14.02.2014 (sobota) na serwerze Negros na wspólnych lokacjach (
    Wężowe Pole, Sredni Loch Małp, Łatwy Loch Pająków, Świątynia) Amor
    pójdzie szukać miłości..


    I tu zadanie dla Was - bądźcie czujni w tym dniu w godzinach 15:00 -
    22:00 nasz psotnik będzie się ukrywał na wszelkich wspólnych mapach.
    Małżeństwo, które jako pierwsze go odnajdzie i wykona pewne zadanie ,
    otrzyma sowitą nagrodę, która w przeciągu 14 dni zostanie przekazana
    przez IS :


    żona otrzyma- peta Gniewne Serce, mąż- peta Cupido


    Ilość rund jaka zostanie przeprowadzona w tym dniu- 3

    Wszystkie eventy się odbędą, spokojnie. Na chwile obecną ustalone są już terminy wszystkich lutowych eventów, więc zapraszam do zapoznania się.


    A co do eventu ze strony GF a nie team - to już nie od nas zależy, trzeba czekać na ogólne ogłoszenie.


    Daleko na krańcu świata leżało tajemnicze państwo, które dzieliło się na 3 ogromne królestwa - Shinsoo, Chunjo i Jinno.
    Posiadały one część ziemi wspólnych, gdzie często dochodziło do starć
    i walk pomiędzy członkami owych społeczności.
    Rzadko wędrowano samotnie, najczęściej wszelkie wyprawy odbywały się w parach - małżeństwa przeżywały wspólnie wiele przygód poznając różne krainy i walcząc z przeciwnikami.
    Mąż i żona zazwyczaj spędzali ze sobą bardzo dużo czasu, razem zabijali podstępne potwory
    oraz często niszczyli mistyczne Kamienie Metin, z których wydobywali interesujące artefakty.
    Odwiedzali obce królestwa w celu odkupienia skarbów zdobytych przez innych
    oraz pojedynkowali się aby zdobywać zaszczytne uznanie.
    Mimo, iż Kowalowi zdarzało się niszczyć powierzone mu w celu wzmocnienia przedmioty, a Biolog
    czasami kręcił nosem otrzymując zamówione towary, to nie poddawali się.
    Dzielnie walczyli zdobywając nowe artefakty dla nich obojga.
    Pewnego dnia w czasie jednej z licznych wypraw na ich drodze pojawiła się tajemnicza postać
    otoczona poświatą i zapytała: - Czy po tak wielu wędrówkach jesteście pewni swojej wspólnej siły?
    Na co odpowiedzieli bez wahania: - Tak, razem jesteśmy w stanie wszystko zrobić.
    - A czy jesteście gotowi podjąć się wyzwania, aby dostarczyć mi kilka rzeczy?
    - Jeśli tak to pojawcie się w wyznaczonym terminie, a ja podam wam ich listę.
    -Pamiętajcie, że koniecznie musicie je dostarczyć razem.
    - Udowodnijcie pozostałym śmiałkom, że wasze małżeństwo jest najlepsze, a zostaniecie nagrodzeni.


    Dnia 12.02.2014 r (czwartek) o godzinie 19.00 w grze oraz w tym temacie na forum zostanie podana lista 6 przedmiotów jakie należy zdobyć.
    Trzy przedmioty musi dostarczyć kobieta, trzy pozostałe mężczyzna. W momencie oddawania ostatniego obydwoje małżonków musi znajdować się obok SGM.
    3 małżeństwa z każdego królestwa, które jako pierwsze dostarczą komplet przedmiotów wygrywają.
    Oto lista nagród, które zostaną wręczone w ciągu 48h od zakończenia eventu:
    1 miejsce: 2 x biala perła , zona otrzymuje peta Gniewne Serce, mąż - peta Cupido,
    2 miejsce: 2 x kamien duchowy, zona otrzymuje peta Gniewne Serce, mąż - peta Cupido,
    3 miejsce: 2 x kamień przyspieszenia +4, zona otrzymuje peta Gniewne Serce, mąż - peta Cupido,
    4 miejsce - zona otrzymuje peta Gniewne Serce, mąż - peta Cupido,


    Zabawa jest przeznaczona tylko dla małżeństw.Zapraszamy do wspólnej zabawy,
    Zespół Metin2 PL


    Sprawdź również
    Kalendarz eventów

    Oto lista zwycięzców I tury eventu ,,Dziś pytanie, dziś odpowiedź"


    1. Zajcon
    2. Verman
    3. Suprasour
    4. xth0mas
    5. Yrmee
    6. WscieklaAsia
    7. Donkamix
    8. Yrmee
    9. WscieklaAla
    10. xM3Nx


    Nagrody zostana przekazane w ciągu kilku najbliższych dni, do odebrania będą w magazynie IS .

    To oznacza, że ktoś mógł wydropić i nie zgłosił sie po nagrodę? :D


    Zdarza się. Spotkałam się nawet z opinią, że Ucho to lepsza nagroda-trofeum niż jakaś głupia szkata, którą mamy do zaoferowania :P


    Czasem też po prostu ktoś musiał wyjść z gry moment przed rozdawaniem nagród. Jest to szansa właśnie dla takich osób.

    Jakby się okazało, że któremuś z Was lub waszych znajomych Ucho Tanaki jeszcze zalega w ekwipunku, nalegam na skontaktowanie się ze mną choćby poprzez PW na forum, bo zostało mi kilka nagród do rozdania.

    Krzesł... znaczy się szanowny SGM Ingolf! :*


    Co masz na sobie? (oczywiście mowa o eq na postaci :D)
    W skali od 1 do baobao, jak bardzo lubisz pandy?
    W skali od 1 do 10, jak dobrze oceniasz swoją znajomość języka angielskiego? ;D
    Umiesz gotować?
    Masz skuter?
    Podoba Ci się praca SGM?
    W jakiej sieci masz telefon?


    Pozdruffki ;)

    Zwycięzcy w Evencie - ,,Dziś pytanie- dziś odpowiedź"
    który odbył się 16 lipca 2014r. na serwerze S50 - Negros


    1.KapianSparow
    2.SiemiaNsBUff
    3.1Uparta1986
    4.SURARYSZARD
    5.KapianSparow
    6.xFalcao
    7.Hoob
    8.Lincy
    9.Rafiqu
    10.Rafiqu


    Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy zwycięzcom !!!
    Nagrody zostaną przyznane na konta w przeciągu najbliższych dni i znajdować się będą w magazynie IS

    [headline][/headline]

    Mam pytanie. Czy wszystkie grupy lvlowe będą miały OX w jednym czasie? A może po kolei?


    Po kolei. Gdy skończy się OX dla jednej grupy, po kilku minutach rozpocznie się OX dla drugiej grupy. Dlatego proszę, by np. 105 lvle nie pchały się na starcie do Uriela, bo ich przedział poziomowy będzie na końcu.


    P.S. wejść się da z każdego CH

    Event był śmieszny :rofl: , 90% nigdy tych bosów nie widziało i utrudniali zbicie ich jak się tylko dało ;D, ale nagroda zuo dla chunjo na smoczej doliny to moim zdaniem trochę nie wypał bo to mapa dla każdego królestwa wejdę wtedy tam zbije metka i co ban bo jestem niebieski, nie zabroni mi nikt wtedy tam wejść, Mamosa może imhe im wybierz, bo na tym zuo dla 90+ będzie każde królestwo


    Nie da się ukryć że oprócz was, starych wyjadaczy w Metina gra też kilka osób z mniejszym poziomem, które nie bardzo znają jeszcze tą grę. Z tego powodu nie możemy im oczywiście zabronić uczestnictwa w eventach, ksucie też nigdy nie było zakazane, nie da się też ukryć że ten event nastawiony był głównie na organizację, której może właśnie z powodu low lvli gdzieniegdzie brakowało.
    Co do przedziału 90+, z tego co się dopytałam chwilę przed ustaleniem przedziałów to nie można było zrzucać metinów 90+ na innej mapie niż przylądek. Przez większą część trwania eventu byli dostępni Mistrzowie Gry, których co jakiś czas ogłaszałam - byli tam po to, by pomóc właśnie w sytuacjach obcego królestwa na tej mapie. Mogliście wszystko zgłaszać.


    Tak w ogóle, to nadal są niedobitki w m1 :P

    Siemasz 8)


    Imię?
    Wiek?
    Wzrost?
    Może podasz inne wymiary? :D
    Skąd pomysł na nick?
    Ulubiony kolor?
    Kiedy obiecana przejażdżka skuterem?
    Ulubiona SGM o nicku na M? ;:p
    Dlaczego GM a nie MOD?
    Jak Ci się podoba pobyt w team?
    Dlaczego jeszcze nie śpisz? :)


    Wrócę. ;)


    Do piratów dotarły wieści o tym jak potraktowaliśmy Tanakę.
    Piraci szykują odwet.
    Czarne statki są już w drodze na nasze ziemie.
    Kto żyw niech szykuje się do walki!


    Zasady:
    1. Wydarzenie odbywać się będzie na mapie Pustynia Yongbi CH3 w dniu 12.10 (sobota) godz. 20.00
    2. Zadaniem graczy jest wybijanie wszystkich Piratów Tanaki oraz zdobycie trofeum w postaci Ucha Tanaki:


    3.Zdobywca po zakończonym evencie otrzyma nagrodę- Fioletową Ebonitową Szkatułkę.
    4. Event kończy się wraz z ogłoszeniem tegoż faktu na serwerze.




    Zapraszamy do wspólnej zabawy,
    Zespół Metin2 PL


    Oreo, oreo, oreo...
    A teraz odpowiedz tak zupełnie szczerze - jakie są Twoje ulubione ciastka? :P


    Dlaczego określasz siebie aniołkiem, skoro jest zupełnie odwrotnie? :evil:
    Co motywuje Cię do dalszego bycia w Team i wykonywania swojej pracy?
    Dlaczego, och, dlaczego, nie chcesz przejść na czerwoną stronę mocy? :(
    Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
    Umiesz gotować? Jak tak to co dobrego? Wpraszam się :P
    Kiedy w końcu umówimy się na kawę?
    A jak już przy kawie jesteśmy, to jaką zwykle pijasz? jaka jest Twoja ulubiona?



    Wsio z mojej strony póki co, trzymaj się ciepło :)