Wiadomo , nowe przedmioty , nowe mapy , lvl ,rózne aktualizacje itd . Po takim czyms jest mnóstwo błędów . Według mnie gra idzie w dobrym kierunku .Ale to juz jest 2014r wiec pasowało by zmienić grafikę która jest z Początków XXI wieku ...
Powinno też być wprowadzona mozliwosc promocji taka jak była rok temu . grasz w gry na smartfonie lub tablecie i za jakis tam okreslony lvl dostajesz kod na SM.
Przy następnej przerwie technicznej zróbcie tak żeby można było łączyć : [wiki]Odłamek Smoczego Kamienia[/wiki]
