Posts by Rawness`

    Każdy widzi to z innej perspektywy. Przypomnę, że wolontariat to
    dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz społeczeństwa. Każdy
    wchodząc do teamu dobrze o tym wiedział. Nikt nie zmusza nas by tu być.
    Jesteśmy tu bo lubimy to co robimy i sprawia nam to przyjemność. Amen :>


    Chcesz Mi powiedziec, ze podoba Wam sie to jak traktuje Was i Nas (graczy) GF?
    Ja osobiscie "Nie dam sobie w kasze dmuchac". Podoba Wam sie to, ze musicie robic (za przeproszeniem jesli kogos to urazi) "murzynkow" GF'a

    Rzadko się wypowiadam na forum ale dzisiaj coś napiszę .
    Wszyscy jak zwykle ( po raz tysięczny ? albo i więcej już razy ) płaczecie na zmiany, dodatki itp.
    Serio myślicie ze kogoś obchodzą jednostki ? GF wprowadza to na co ma ochotę i to na czym prawdopodobnie może
    jeszcze zarobić. Czemu po prostu nie gracie sobie i cieszycie się grą ? Patrzycie na to co mają inni a tych których stać wydać pieniądze na IS linczujecie. Ta gra się utrzyma bez wypowiadających się w tym temacie ludzi którzy zamierzają odejść po tym update .
    Więc po co płakać nie lepiej pograć póki jest jeszcze taka możliwość :) ?


    Ale powiedz mi jak tu sie cieszyc gra skoro GF utrudnia to osobom grajacych bez IS. Gra sie reklamuje jako Free To Play, A nie Pay To Win jak to jest w rzeczywistosci, Prawda? Ty bys sie cieszyl gra gdybys bieral na eq tygodniami, a przyleci na serwer byle jaki leszcz i sobie kupi ta sume w kilka minut ? fajne macie tu podejscie, bronicie tylko GF a graczy krytykujecie ? ... Sam wydalem troche hajsu w Is ale z biegiem czasu stalo sie to nie oplacaja.ce

    W takim razie według Twojego toku myślenia, każda osoba pracująca w jakiejś firmie jest pionkiem, bo wykonuje obowiązki nałożone przez swoich przełożonych czy szefów? Na tym polega między innymi praca że wykonuje się obowiązki bez względu na to czy się to komuś podoba czy nie. Tutaj to akurat wolontariat, więc stwierdzenie że jesteśmy tylko pionkami GF jest troszkę nie na miejscu.


    Tak. Tak uwazam, sorki ale robienie u kogos za darmo i jeszcze przymusowe sluchanie rozkazow to dla mnie bycie pionkiem w czyiś rekach. (zapewne jest tak ze jak nie wykonujecie polecen to jest 100 osob chetnych na wasze miejsce) Odwalacie robote za GF (banujecie boty jak to pisze haka ale nie macie pelnego dostepu do min logow, stwierdzam to po tym ze nie sprawdzacie ich, tak to boty by bany z miejsca dostawaly)

    Pare lat ? Ta gra, jeśli dalej tak bedzie, nie utrzyma się do końca roku... Nie wiem czy wiecie ale GF miał jedną grę też którą już zamknął.
    2 Dni przed wyłączeniem gry(gracze nie wiedzieli nic) dali promocje do IS -50% na Coinsy jakieś tam (u nas Smocze Monety, a tam nie wiem jak się nazywały)
    Zdarli z graczy ostatnie pieniądze i wyłączyli gre... złodzieje i tyle takie jest moje zdanie. Jak już pisałem, jeśli się wszystko spierdzieli, kończę grę.

    Art tak obserwuję ten temat.
    Mam pomysł!
    Wyślij GF'owi opinie POLSKICH GRACZY na temat tych yangów w IS.
    95% osób które się wypowiedziały w grze i na forum są "oburzone" tym..
    Kolejni gracze zaczną odchodzić ? Tak. (Nawet ja zdecydowałem się na taki krok po ponad 7 latach gry)
    Przekaż im że są zajebiści (Sarkazm, a i zajebiście to nie bluzg, więc bez spin)

    Moze Mod jakis sie wypowie na ten temat tez ;)
    Z checia bym poczytal co team o tym mysli, jako ze kiedys pewnie sami grali jako gracze a nie GM czy cuś ;)

    Tylko, ze jeden bedzie na te 900kk zap... dluzszy czas w pocie czola, a drugi po prostu sobie kupi je w IS;)


    Pamietam ze kilka lat temu byla taka sytuacja, ze yangi byly na portalu (dobrze Wam znanym) po 6zl za 1kkk, kamyki kosztowaly wtedy 12 bodzi, bodzio zaś 200kk, dopiero potem gdy było to masowe banowanie kont coś się ustabilizowalo, i teraz bedzie podobnie.

    Właśnie w tym momencie znów wy...waliło Channel na Negrosie, przynajmniej Jinno, ale po co to naprawiać ? Skoro yangi są w IS>.<
    W grze już się zaczyna się opinia na ten temat : NEGROS 21:50 02-04-2014
    jeśli się źle wyświetli proszę o poprawienie.


    Up dobrze gada polać mu (nie chce żeby mi posta ciachneli, więc nie napisze czego bo będzie to pewnie reklama...)
    Pomocnik zdarzeń, wprowadzenie npc z szkatkami jakimiś specjalnymi za okazyjną cenę, żeby to zachęciło graczy do wydawania hajsu, np skrzynie szczeniaka niech dadzą za jakąś tam sumkę, nawet większą niż jest jej wartość bo i tak byłby na nie popyt..

    W sumie zastanawiam się czy dalsza gra na PL w niedalekiej przyszłości, będzie miała jeszcze jakiś sens.
    Bo zamiast ratować tą grę to ją tylko niszczą, nie są graczami, więc nie mają bladego pojęcia, czego oczekują gracze z ich strony...

    Ja osobiście się tym nie przejmuję bo jak będe chciał kupić yangi to gdzie indziej będą tańsze i tak hehe :mkay:


    To prawda, będą tańsze, znając GF cena za 100kk pewnie będzie z 300sm... co jest wgl nie opłacalne(ale legalne)
    A i jeszcze jedno GF wysłuchał graczy i dodał coś do IS, a że Channele padają to już od pół roku nic nie jest w tej sprawie zrobione ...
    @Keleth(albo inny mod który tu siedzi) nie było tam bluzgów więc nie wiem po co te całe "Ciachnięcia"


    Będziesz miał niewiem kiedy to zmienione.. podstawa to dodanie nowych itemków do IS'a...

    GF robi z tej gry [CIACH]...
    Chcąc zarobić niszczą grę ...
    Zwoje SM to był dobry pomysł.. ALE YANGI kogoś "Really [CIACH]"
    Jeszcze cyt.: "W ramach reakcji na prośby z wielu krajów od 03.04.2014 r. oferujemy Pakiety Yang w Item-Shopie." Jaki normalny gracz by chciał kupywać yangi ... ta gra już schodzi dosłownie na psy...
    Jedni zarabiali na EQ godzinami, a tak to gimba zacznie masowo kupywać zwoje w IS i [CIACH] "gospodarkę" na serwerze. Za aure na Negros zamiast płacić 1,5kk będziemy 25kk -.-


    //Można używać ładniejszych słów :)

    Może nie w temacie ale... Nowy serwer ma swoje "+" i "-"
    + są takie, że :
    - Starzy gracze by wrócili (Nie wszyscy ale trochę napewno)
    - Była by znów walka o TOPke (Co dla GF oznacza $$$$)
    - Ograniczyło by lagi na starszych serwerach (Logi Channeli itp)
    - są takie, że :
    - Było by mniej graczy na starszych serwerach
    - Przedmioty by się gorzej sprzedawały/lub ciężej coś znaleźć


    narazie tyle xD


    Ale Nowy serwer to naprawdę dobry pomysł według mnie ;)

    ja bym proponowal jakies zuo:D na otwarcie nowego serwera :D zrekompensowalo by to te rozdzki:D
    -Moje wrażenie o evencie hallowen hmm:D bilem 69 lvem metki w red lesie (85-90), sohan (65) i 9 ogonow (72) masowo przez te kilka dni i zadnej rozdzki :p kilka aur i kamolow ;/


    Hm.. co do eventu Art napisał na Fejsbugu coś takiego cyt. "Dziękujemy!
    Przekroczyliśmy konkretną liczbę fanów w tak ważnej dla Wszystkich chwili jaką jest FUZJA SERWERÓW!


    Z tej okazji przygotujemy dla Was małą niespodziankę po zakończeniu procesu."
    Pasowało by żeby to było coś w stylu : 2x Drop na 2 dni włączony bądź włączony drop Szkatułek Blasku Księżyca, przydałyby się te opcje strasznie ^^.
    A co do dropu to ja na 55 byłem w zwykłym lesie i zaskoczył mnie drop... same potki :P
    W trudnym lochu też wybite Ok. ~30-40 lordów i nic, ani kamyczka ( z rękawicą )

    Klasa Postaci: Wojownik Mental
    Poziom postaci:62
    Ekwipunek (EQ):
    Broń - FMS +9 sr 17, um -5, zręczność +12 silny przeciwko nieumarłym 10%, Szansa na cios przeszywający +5% - KD kryt i woj +3
    Zbroja - Złota zbroja płytowa +6 10% obrażeń będzie ... do pż ( ABS 10% pz ) KD Def i Speed +3 i spalony
    Hełm - Żelak +9
    Tarcza - Sokola +7
    Bransoleta - Srebrna branza +9
    Buty - buty feniksa +5 1k pz
    Kolczyki - Ebonitowe kolczyki +9
    Naszyjnik - Perłowy naszyjnik +5 1k pz
    Poziomy umiejętności (skilli):
    Duchowe Uderzenie - m6
    Silne Ciało - m5
    Tąpnięcie - 5
    Uderzenie Miecza - 1
    Walnięcie - m3
    Status Postaci:
    WIT - 90 w grze 99
    INT - 3
    SIŁ - 90 w grze 102
    ZRĘ - 24
    Poziomy dodatkowych umiejętności: *
    Jeździectwo - 0
    Dowodzenie - 0
    Polimorfia - 1
    Dodatkowe informacje: *

    ]Klasa Postaci:[/b] Wojownik Mental
    Poziom postaci:58
    Ekwipunek (EQ):
    Broń - FMS +9 sr. 17% um -5 szansa na przeszywajacy cios 5% zrecznosc +12 Silny Dt 10%
    Hełm - żelak +9
    Tarcza - okragla +7 10% na odbicie ciosu
    Bransoleta - srebrna +9
    Buty - buty feniksa +5 1k pz
    Kolczyki - ebonitki +9 4% na dzwony
    Naszyjnik - perłowy +4 1k pz
    Poziomy umiejętności (skilli):
    Duchowe Uderzenie - m5
    Silne Ciało - m5
    Tąpnięcie - 2
    Uderzenie Miecza - 1
    Walnięcie - m3
    Status Postaci:
    WIT - 90
    INT - 5
    SIŁ - 103
    ZRĘ - 18
    Poziomy dodatkowych umiejętności: *
    Jeździectwo - 11
    Dowodzenie - 0
    Polimorfia - 0
    Dodatkowe informacje: *