Posts by ADAM62

    Generalnie nie jest to możliwe. Owszem, możesz napisać zgłoszenie, ale ono i tak wróci do nas, bo u nas takie sprawy są rozpatrywane. Support Gameforge nie ma wpływu na problemy techniczne z klientem, tak jak i nasz. W przypadku awarii klienta, jeśli jesteśmy w stanie potwierdzić ją w naszych logach systemowych, mamy możliwość zwrotu utraconych przepustek. Tego typu sytuacje się zdarzają i w takich sprawach staramy się pomóc.

    Widzisz i ustawiasz informacje wyłącznie pod swoją rzeczywistość. Otóż nie jest tak, jak piszesz. Problemy z logowaniem zgłaszamy na bieżąco. "Szokiem", jak to określiłeś, byłą w końcu akceptacja mojej prośby przesyłanej od Was, w sprawie zamknięcia serwera, o co zabiegałem sporo czasu. Przestań sobie dopowiadać bzdury byle tylko zyskać poklask.

    Czemu akurat wszystko dzieje się od 2 miesięcy? :) Skoro Zespół pracuje tak samo. Jeśli chodzi o powiązania z botami, istnieje ryzyko np. pozyskania 'trefnych Won' pośrednio od bota. Tego typu przypadki wyjaśniamy poprzez Support. Blokada opcji handlu w takiej sytuacji nie jest możliwa, chyba dobrze o tym wiesz. Tego typu blokady mogą się zdarzać, bo nasi kreatywni gracze robią, co mogą, aby ukrywać pozyskiwane w nielegalny sposób profity.

    Tego typu praktyka była już wcześniej, zatem nic nowego :) Jeśli nam się uda, to takie siatki kont także blokujemy. Co do samego procesu zakładania kont, pragnę jedynie nadmienić, że nasz Support gry, nie ma najmniejszego wpływu na niego. Odbywa się to na poziomie platformy Gameforge.

    "Czemu akurat wszystko dzieje się od 2 miesięcy? :) Skoro Zespół pracuje tak samo. Jeśli chodzi o powiązania z botami, istnieje ryzyko np. pozyskania 'trefnych Won' pośrednio od bota. Tego typu przypadki wyjaśniamy poprzez Support. "
    To czemu zgłoszenia są zamykane a nie wyjaśniane i twierdzenie, że każda sytuacja to pozyskiwanie won , albo łamanie regulaminu, albo inna bzdura , skoro jest pośrednio to dlaczego gracze są karani ? Pracownik Gameforge sprawdził, co sprawdził ? Nic sprawdził , bo tak wygląda u was odpowiedź , więc bzdur nie pisz i nie wybielaj się, bo teraz wprowadzasz dezinformacje , po prostu razem ze smoczyca pomawiacie graczy o coś czego nie było , a reszta to wasze insynuacje. I te [ciach!] na poziomie support odpowiadające w gotowe , bzdurne regułki , jak dla nienormalnych, ja wiem , ze powinniście mieć wewnętrzne ankiety , bo wątpię w wasza normalność.

    Moderator Dua:
    Usunąłem niepotrzebne epitety

    pisałem w sprawie wywalania z hyder na support oczywiście otrzymałem regułkę, że nie będą zwracać za stracone przepustki a jak sie postawiłem, że dlaczego nie skoro to wina klienta gry, że grę zamyka a nie mojego komputera to odpisał mi już inny GM o wiele wyżej postawiony dokładnie z podobną regułką więc zapytałem o kontakt do GF żeby bezpośrednio tam napisać skoro polski support jest bezsilny w tej sprawie, tydzień bez odzewu na systemie zgłoszeń. Jedna wielka mafia zamiatająca pod dywan wszelkie problemy. W GF nawet nie wiedzą o naszym niezadowoleniu, kontakt gracz a właściciel gry jest tak niedorzeczny, wszystko odbywa się przez polski support, który wszystkie problemy kasuje na wysokości systemu zgłoszeń, tydzień czekam na odpisanie na supporcie przez najwyżej postawionego GMa (to już można się domyśleć o kogo chodzi) jak mam się skontaktować z kimś z GFu i nie uzyskasz odpowiedzi


    Nieźle wyjaśnieni Art i inni

    Moderator Dua:
    Połączyłem Posty

    Oni nawet zgłoszeń nie wyjaśniają, tylko zamykają według własnego uznania. To nie jest administracja.

    1. banuja za ewidentne czerpanie korzysci z botów, a nie za handel z randomem (mowie o handlu, a nie kupowaniu won). Jesli ktos mowi ze dostal za to bana to zwyczajnie kłamie, oni dobrze wiedzą, że łamią regulamin.

    2. Nawet jak Art coś napisze to jutro moze sie okazac ze to nieprawda bo mu nie powiedzieli albo sprzedali fake info, tak że nie sugerowałbym się jego odpowiedzią bo skończysz jak Zabłocki na mydle albo spoceńcy w pampersach na okeykach.

    Banują i za handel z randomem, sprzedaż coś za x won i będą Ci wmawiać, że czerpiesz , że łamiesz regulamin, że białe jest czarne, na tej zasadzie u nich jest WERYFIKACJA problemu/bana. Taka administracja to żadna administracja, problem jak był tak dalej jest. [ciach!]

    Moderator Dua:
    Usunąłem niepotrzebne epitety

    Powinny być zmiany, Art ze Smoczycą mają kilka projektów i zwyczajnie mają to gdzieś, do tego nieudolność i brak komunikacji . Zróbcie ankietę ich czas dawno minął tu potrzeba świeżości , a nie odgrzewane kotlety te same odpowiedzi i informację z opóźnieniem.

    Zgłoszenia botów nie są dla Zespołu priorytetem, obsady serwerów są bardzo okrojone, co widać i jest co robić. Weryfikacja długich list botów jest czasochłonna, bo niektóre osoby zostały już wcześniej zbanowane, a nie banujemy bez dogłębnej weryfikacji. Lepiej zgłosić kilka botów w jednym zgłoszeniu niż czekać tydzień i wypisywać długie listy nicków.

    Mamy nadzieję, że sytuacja z botami się już niedługo unormuje, bo nie tylko dla graczy jest to monotonne, ale i dla nas.

    Najgorsze jest to, że jak nie będzie chętnych do pracy w Team to nikt tych botów nie będzie banował, a opracowywanie zgłoszeń w Support będzie się wydłużało.

    Bajek to nie opowiadaj, zachowaj odrobinę chociażby przyzwoitości. Insynuować to jest wasza dogłębna analiza, może nie w każdym przypadku, ale tak to wygląda. Czasy były gorsze , botów było więcej, boty szybciej znikały ,a dzisiaj to bot sobie normalnie expi.

    Ingolf W związku z ostatnią większą falą banów za powiązania z botami chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja z kupowaniem przedmiotów z marketu, a mianowicie chodzi mi o takie jak Srebrne/Złote Szkatułki, Klucze i np Raki, które wiadomo, że prawdopodobnie w 90% są sprzedawane przez boty.

    Dostaniesz bana jak będą chcieli , bo będą insynuować, że łamiesz regulamin, potem , że czerpiesz korzyści, a na końcu wróć na początek.

    ryba psuje się od głowy, kilka lat wstecz nie do pomyślenia było, żeby czekać na odpowiedź od support kilka dni, graczy było więcej, a dziś Ci sami ludzie, którzy mają kilka projektów i więcej w dupie, a tych co wymieniłeś to tylko pozoranci

    u mnie przeważnie max 2 dni, i boty zgłoszone na support są zbanowane, niema ich w rankingu bo sprawdzam ,,może i zrobią nowe boty ale teraz o tyle lepiej że leci cała platforma a nie 1 konto jak kiedyś, a po za tym siusiaczkom co czitują trzeba to umilić poprzez zgłoszenie na suport

    nie opowiadaj takich bajek

    Co z tym problemem z magazynem bo żadnych informacjii nie ma ?? A przedmioty, pety są uziemione w magazynach i nie tylko u mnie taki jest problem !!! Ktoś się może tym zainteresuje ?[ciach]


    Moderator Reverse:
    Usunąłem flood.