Posts by kolegautopki

    Witam, czy są przewidziane jakies rekompensaty dla ludzi korzystających z przedmitów dostępnych z item shopu ? Chodzi mi głównie o czas rękawicy, nakładek, kostiumów itp Zapłaciłem to chce korzystać. Od 3 godzin gra jest wyłączona, to jakiś żart ?

    heh, ci mistrzowie gry, super mistrzowie, administratorzy gry i inne rangi jakie tutaj sobie wymyślają..

    to są pionki, PIONKI zwykli ludzie którzy nic nie wiedzą, nie dostaja informacji i tyle :D nie ma sie co nad nimi tutaj znęcać, odpuśćcie

    z doświadczenia wiem, że o włączeniu serwerów dowiesz się jak sam sie zalogujesz lub ktoś z gildii napisze na fb :)


    dużo zdrowia i cierpliwości do gf wszystkim metińczykom

    Czy grasz 24/7 tylko w metina? Nie masz innych rzeczy w tym czasie do zrobienia. Pomyśl; może zmywarka czeka na zapakowanie, albo śmierdzące skarpetki zza biurka ? A może wystarczy tylko się przewietrzyć. To też dobrze robi :) Przerwy były zapowiedziane i to spory kawałek czasu temu, także można sobie zorganizować plan dnia tak by w tym czasie zrobić coś sensownego :)

    Nie po to pisałem posta, żeby jakiś smród ustawiał mi życie.. wydawało mi się, że z pl'a dzieciaki dawno zrezygnowały


    tak czy inaczej jest wiele osób, które PRACUJĄ na nocne zmiany i grają tylko w godzinach południowych

    Korzystam z is'a także jestem klientem i mam prawo do wyrażania swojego niezadowolenia i sugestii

    Witam, czy będą jakieś rekompensaty dla graczy z powodu licznych i długich przerw technicznych ?

    Ucieka czas z pd, rękawiczki, kostiumów, medali bohatera i tak dalej...

    Miło byłoby gdyby dodali raz w miesiącu kupon na 50 sm, albo chociaż kostium na 7 dni darmowy


    Prośba do adminów o podanie sprawy dalej pozdrawiam :)

    • Po zmianach w grze (logowanie gameforge) nie mogę pobrać gry zatrzymuje się non stop na 5%, wcześniej na 81% , dwa razy usuwałem i dwa razy zmieniałem dyski. Co poradzicie?

    Witam, wróciłem do gry po 3 miesiącach. Czy ja dobrze widzę, że teraz należy logować się zapomocą maila do konta? czy to jest tylko jedno konto email do gameforge z którego potem mogę sie logować ze wszystkich kont metina za pomocą loginów ?

    Witam, mam pytanie do stałych bywalców..


    Przymierzam się wystartować z nową postacią na październik.
    Wiem, że to sporo czasu jednak proszę mi powiedzieć czy wiadomo coś na temat jakieś fuzji, bądź jakiegoś nowego serwera ? (tylko nie coś jak jemioła).


    Gameforge będzie jeszcze wystawiał nowe serwery ? czy raczej wszystko zmierza ku końcowi ? pozdrawiam

    Zamierza ktoś dalej grać w związku z dodaniami 6 i 7 bonu ? Przecież są śmiertelki 50 wartości 10 pż 2000 pż warte ogromne pieniądze i teraz chcecie mi powiedzieć, można dodać 2 kolejne bony i każdy będzie miał taką śmierte ?


    Przecież to jest skandal, kto wymyślił takie głupoty ?
    Drugie pytanie, kto zezwolił na wprowadzenie tych zmian w życie ???????

    Witam,


    czy ktoś zdolny i uprzejmy dysponuje czasem, by wykonać małą robotę ? :P
    Potrzebuję takiego logo, najlepiej bez tla. (białe elementy oprócz napisu po prostu usnąć)
    Pozdrawiam, dziękuje z góry ! :)


    Śmieszna dyskusja, nie ma czegoś takiego jak gra padnie. Mnóstwo osób korzysta z item shopu, jak mieliby się rozliczyć z aktywnymi graczami ? :D


    Gra na Jawie ma jak najbardziej sens, gram od miesiąca. Jest spokój, spoty są w większości wolne. Ciężko dostać spot za dnia na BO zarówno u niebieskich jak
    i u żółtych. w V2 rożnie bywa, na eventy zawsze przybywa dużo starych graczy którzy grają typowo w trakcie takich imprez okazjonalnych.