Posts by Maibuu

Art !

Mam pytanie odnośnie klienta GF. Piszę w tym dziale ponieważ jest to jakaś zmiana w grze bo kiedyś tam ten klient został wprowadzony jako duża zmiana w grze. Mam dwie obawy:

• Jak to możliwe, że podczas zmiany maila nie trzeba klikać w potwierdzenie na starym mailu? To jest jakaś patologia. Pożyczasz komuś bufkę i ten ktoś może zmienić jej maila bez konieczności wejścia na mail dotychczasowy?
    • Dlaczego przypinając metina do paska i wyłączając metiny z menagera z powodu zmrożonych kont z ręką w górze ku mojemu zdziwieniu pokazuje się stare logowanie omijające platformę GF i wymuszające podanie loginu i hasła jak za starych lat? Do końca nie wiem jak do tego doszło ale miałem taką sytuację i nie próbowałem jej powtórzyć w obawie o bana niewiadomego pochodzenia, poprostu nie kombinowałem więcej tylko odpiąłem metina z paska i nie loguję się nawet z ikony metina bo mam gdzieś.

PS. Bezpieczeństwo konta bez akceptacji starego maila wynosi ZERO

Wprawdzie zwracasz się do Arta i tez jestem ciekaw jego wyjasnienia, ale jedno uściślenie trzeba uczciwie dodać.

Jeśli pożyczysz komuś buffkę, jak piszesz, i ten ktoś zmieni emaila na nowy, to na stary email dostaniesz powiadomienie, że masz 7 dni na anulowanie dyspozycji zmiany emaila. Oczywiście nie twierdzę, że to wszystko załatwia, ale lepsze to niż nic.

Ktoś coś słyszał, że Art coś powiedział na discordzie ma być jedyną informacją?

Dzięki, że przekazałeś takie info, zawsze lepiej niż nic.

Ale to forum jest oficjalnym kanałem informacyjnym tej gry i można na nim znaleźć dwie wykluczające się informacje od Comy. To nawet wstydem nie jest błąd, który być może wynika z tego, że tłumaczenie po raz kolejny kuleje. Bywa. Wstydem jest natomiast fakt, że gracze pytają o to zarówno na forum i na oficjalnym supporcie (od wielu dni) i tutaj nikt z zespołu, łącznie z Artem, nie jest tak aktywny jak np. w sprawie banów.

Przed chwilą support zwrócił akty własności utracone podczas ostatniego restartu - do odebrania z magazynu IS , akty pozostawiamy w ekwipunku postaci i nic z nimi nie robimy - nie wkładamy do magazynu.

Czy aby na pewno?

Rozdzielenie obszaru gildii

Cały obszar gildii zostanie po fuzji na nowo rozdzielony. Aby zapewnić wszystkim równe szanse na najlepsze miejsca, możesz bezpośrednio po fuzji serwerów wziąć udział wraz ze swoją gildią w evencie:

Od 20.03. do 07.04. o 23:59 dropią akty własności ziemi przy kamieniach Metin i bossach.
    Zbierzcie jak najwięcej aktów własności ziemi i włóżcie do bank gildii.
    8 kwietnia podliczymy, która z gildii ile zebrała aktów w banku gildii.
    Na podstawie ilości tych aktów (im więcej aktów tym lepiej) będziemy w kwietniu na nowo rozdzielać obszar gildii. O wszystkich szczegółach powiadomimy Cię w odpowiednim czasie.

KM7 już poruszał ten temat, ale oczywiście ani Art, ani Ingolf nie raczyli rozjaśnić wątpliwości. Połowa graczy statystycznie zapewne zrobi odwrotnie niż ktoś z programistów przewidział, gracze zaczną wylewać wiadra słusznych pomyj, a Art lub jego przyboczni pokasują posty i będzie po wątpliwościach ...

Ticket w tej sprawie wysłałem 21.03. - do tej pory wyjaśnienia brak, zostawię to bez komentarza ...

Skoro @Art zapomniał to dodać, to teraz nie pozostaje mu nic innego jak załatwić nowe kody. To jest jego niedopatrzenie, a nie graczy. Gracze to nie wróżki i info o dacie odkąd zaczyna sie 30-dniowy czas ważności nie została podana ani w mailu rozesłanym do wszystkich 21.01.2019, ani na forum. A więc jedynym logicznym wnioskiem jest/było, że 30 dni zaczyna lecieć od doręczenia maila z kodami. Koniec kropka.

@Art A jak to było z tą komunikacją z graczami - podobno Twój poziom nie odbiega od innych Coma? Napisałeś kilka dni temu "wyślijcie tickety", ludzie wysłali i ... cisza, zresztą jak zwykle w Twoim przypadku? To teraz co? Tekst o "wylewającym się hejcie"? Czy "roszczeniowych graczach"?

@Art - dzisiaj jest 18.02.2019, a od wczoraj nie jest możliwa realizacja kuponów, których data ważności wynosi 30 dni. Wszyscy dostali kupony 21.01.2019, a więc nie upłynęło jeszcze 30 dni.

Ticketa oczywiście wysłałem, ale problem jest szerszy, dotyczy większej grupy ludzi i dlatego pytam Ciebie również tutaj by Twoje/GF stanowisko było znane wszystkim. Co tym razem poszło nie tak?

Wykonałem przed chwilą tą procedurę transferu. Mam grubo ponad 5 postaci na koncie i otrzymałem emaila:

"Musisz spełnić jeszcze następujące wymagania:- żadne

Następujące wymagania są już spełnione:
    - Twoja postać istnieje.
    - Na serwerze docelowym musi znajdować się minimum jeden wolny slot.
    - Twoja postać nie może być w związku.
    - Twoja postać nie może być członkiem gildii."

A więc jednak coś skorygowali w emailach potwierdzających. A jak wyjdzie faktycznie, to chyba nawet oni nie wiedzą ...

Tak jak pisałem w tym czasie robiłem coś ważniejszego. Nie byłeś wstanie wstawić się w moim wolnym czasie a innego Ci nie poświecę.
    @Smarki Twój "donosiciel" już nie jest u nas w gildii.

Ta sama gadka co po turnieju. Trawi cię ta sama choroba co @GrupaBraaaci albo jestescie trochę przytrzymani, co wyjaśniałoby dlaczego jesteście w jednej gildii

Ale łap raz jeszcze:

i to ja stawiam warunki, a nie Ty. To Ty jesteś pretendentem, a nie ja. To Ty stchórzyłeś ostatnio, a nie ja.

Będę w niedzielę tak jak napisałem, arena 20:00 - co byś nie próbował brudnych sztuczek. Na potwierdzenie czekam do soboty.

Dostałeś rękawicą po gębie i się dygasz? To moja postać jest niepokonana i to ja stawiam warunki.

Wyśmiewany przez Irre @Smarki znalazł jednak kilka minut na małe drapanie.

Natomaist "buukk bukuff" jeszcze zmienia pampersa. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie napisał tych dziesiątek przechwałek. Wyszło jak wyszło, wszyscy widzieli.

Znaj me dobre, metinowe serce:

do soboty czekam na info kto przyjdzie w niedzielę na 20:00 ch1 arena niebieskich, Ty Mordetis czy jakiś Twój najemnik.

Czekaj, czekaj ja tam byłem a on nie. Jak Ciebie @ROCKY666 wyzywał to się dopiero porobiłeś. Z gry wylogowałeś. A ja nie mam problemu walczyć. Nie wyrobił się w czasie który sam podał.
    Wyraźnie napisałem, że ma 30 minut na zjawienie się. Mój termin też minął.

@GeeNo- Kubuś a Ty spadaj dalej kończyć grę.

Pozdrawiam

Ciebie intersuje szermierka słowna na forum czy pvp w grze?

Bo na forum jak ci idzie każdy widzi, a w grze zobaczymy o 23:00

Ale wy pustaki jesteście :D, będę za 30 minut.

Jak jestescie takie potęgi umysłowe to godzinę 22:00 napisałem o 22:11 ;)

Ale każdy pretekst jest dobry, jak nie w niedzielę, to literówka

23:00 - ostatnia Twoja szansa typie

Napisałeś, że mam wystawić kogoś z gildii 30 minut i ktoś się zjawi. Zobaczymy jak masz multi przygotowane.

Napisałem Ci żebyć kogoś wyznaczył i nie odpowiedziałeś czyli tego kogoś nie ma. Sam jestes sobie winien.

Dlatego rzuciłem rękawicę Tobie i będę dzisiaj walczył z Tobą i tylko z Tobą. Kumasz?

masz @Maibuu dostosuj sie

Ty jakiś przytrzymany jesteś czy nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem?

Poniżej masz odpowiedź na swoje kaszle. To Wy dopominaliście się o tą zabawę, zwłaszcza Twój wódz, którego cytaty znajdziesz kilka postów wyżej. To Wy chełpiliście, że staniecie naprzeciwko kogokolwiek kto się zgłosi.

Koniec kropka. Do soboty czekam na info kto przyjdzie, Mordetis czy ktoś wynajety.

Jutro mnie nie ma i to ja stawiam warunki, a nie Ty. To Ty jesteś pretendentem, a nie ja. To Ty stchórzyłeś ostatnio, a nie ja.

Będę w niedzielę tak jak napisałem, arena 20:00 - co byś nie próbował brudnych sztuczek. Na potwierdzenie czekam do soboty.

Wy nie jesteście żadną topką, którą trzeba obalać, ja zapewne też nie, ale to moja postać póki co jest NIEPOKONANA.

Niezbyt wiem dlaczego mamy walczyć z jakim pajacem który nawet nie pokazuje się na zadymach by pokazać wojenne eq.
    Jutro ktoś się zjawi z naszej gildii by zawalczyć z nim o godzinie 20:00.

Pozdrawiam.

Dostałeś rękawicą po gębie i się dygasz? To moja postać jest niepokonana i to ja stawiam warunki.

A Twoje płacze o eq wojenne to stękanie na odwrócenie uwagi, to może jeszcze o rekordzie na Zodiaku napisz ...

to Ty próbujesz obalic top-ke wiec musisz sie sluchac Nas :D

Wy nie jesteście żadną topką, którą trzeba obalać, ja zapewne też nie, ale to moja postać póki co jest NIEPOKONANA.

I Twój wódz ma ostatnią szanse to zmienić lub jakiś wyznaczony giermek.

Do soboty czekam na info kto przyjdzie.

zapytaj @Smarki czy ma honor
    a potem niech wezmie pvp z Schizo i z Rocky666 :D
    a moze potem wezme pvp z twoim helerem
    pasuje ?

A co mnie Smarki obchodzi? Czy ja się zwracam do Smarki? Znam odpowiedzi na Twoje pytania odnośnie Smarka.

Ja się zwracam do Twojego wodza, który go wyśmiewał, a teraz sam szuka pretekstu by kitę podkulić.

Jutro mnie nie ma i to ja stawiam warunki, a nie Ty. To Ty jesteś pretendentem, a nie ja. To Ty stchórzyłeś ostatnio, a nie ja.

Pa

Czy ja przeoczyłem odpowiedź @Mordetis To Schizofrenik, wodza nieskończonej fali gildii/nadgildii/podgildii? Czy może @Reverse maczał w tym palce i usunął coś zanim przeczytałem? :rolleyes:
    No nie wierzę :rofl:
    Te cytaty powyżej, to tylko z tego miesiąca jego szczucie, przechwałki, wywyższanie się etc. Słyszałem, że na Samosie ta fala trwała miesiacami i latami (Lexio podobno był molestwany rok czasu :D). I co teraz panie Mordetis? :w00t: Nie masz jaj nikogo wystawić? :crazy: Czy w takiej masie kilkudziesięciu, baaa, kilkuset topowych postaci nie jestes w stanie wytypować jednej, która zawalczy z helerką z Androsa? :rofl:
    Na Diumarze jesteś w stanie wystawiać, a tutaj, na Etolinie Twoja władza nie sięga? :crazy:
    Czyli jednak przechwałki tylko, puste słowa, wcale nie jesteś lepszy od Smarka, on to przynajmniej nie przechwala się, że w pvp coś znaczy.

No dobra. Skoro potwierdzasz, że nie ma nikogo kto z Twoich band stanie naprzeciwko Fedelissimie, to rzucam Ci "prosto w twarz rękawicę" i daję możliwość ratowania resztek honoru.

Niedziela, 20:00 Arena niebieskich

Masz ostatnia szansę mnie pokonać :tak:
    Jak do soboty nie potwierdzisz, to mam inne plany na niedzielę, ale jak starczy Ci odwagi, to dla Ciebie jestem w stanie wykroić te kilkanaście minut.
    Strzała wodzu :thumbsup:

Moderator Reverse:
    Wstawiłem cytaty w spoiler.

To chce on walczyć czy nie? Bo raz pisze ze za turniej nie będzie a teraz ze chce czy jednak nie?

Możesz się zwracać do mnie bezpośrednio, tutaj Cię nie ugryzę ani nie uderzę. Przeczytaj jeszcze raz moje wezwanie, tym razem ze zrozumieniem. "Kto szuka odpowiedź ten znajdzie".

Ale żeby nie przeciągać zabawy słowami zwróć uwagę, że wezwanie nie dotyczy Ciebie, tylko kogoś z Twoich gildii/nadgildii/podgildii kogo wystawisz i okaże się poważniejszy od Ciebie i ... przyjdzie. Ty już ze mną przegrałeś ... marnie bo marnie, walkowerem, ale jednak. W swoim poście chełpisz się jak to daleko sięgają Twoje wpływy, a więc zapytałem o wpływy w Twoich gildiach trochę bliżej. Tylko tyle i aż tyle.

Hipotetycznie, jesli ten ktoś pokona Fedelissimę lub chociaż nawiąże walkę, to być może i lider dostanie jeszcze szansę? Kto wie?

Mentalność lidera gildii powinna być taka by dobrać się do jego ludzi trzeba przejść przez niego. A Ty tego nie potrafisz zrobić.
    Do kompletu dajcie znać kiedy macie to PVP, rzucę rękawice dla UPP69 bo póki co to wystawiasz mi wszystkich niedostępnych.
    Jeżeli Jaskrowy szuka pvp mogę wystawić członka naszej gildii na Diumarze by z nim zawalczył ale to chyba już on powinien się chcieć sprawdzić z kimś z naszej gildii.

Widzę, że Twoje wpływy sięgają bardzo daleko. Skoro potrafisz wystawiać tak daleko, to może bliżej, tutaj na Etolinie dasz radę wystawić kogoś przeciwko Fedelissimie? Tylko takiego/taką która umówi się i ... przyjdzie?