Posts by KwiatSuri

Dzięki MagKai, z powodu złego przypisania kont sama już nie wiem co dalej. Nadal mnie ciekawi ile max kont można do tego przypisać, aby chociażby poszukać czegoś na innych "magazynowych" kontach.

A zapomniałam dodać o najważniejszym. Na obecnym etapie nie wiem jak zmienić rozmiar okna, gram na oknach nie na całym ekranie żeby szybciej przeskakiwać z jednego klienta na drugiego. Chcę mając sklep na małym oknie otworzyć duże okno i nie wiem jak. Nie ma już ustawień nim akceptujesz otwarcie metina. Przynajmniej ja tego nie widzę. Coś ominęłam?

Oczywiście wszystko niby pięknie. No ale, spieszyło mi się bo musiałam wyjść i już popełniłam błąd. Nawet nie tyle spieszyło co nie zawsze wchodzę na forum. Nie mam możliwości zmiany, co jest całkowicie nie w porządku. Nigdy też nie współdzieliłam konta z kimś. Dlaczego nie mogę teraz naprawić tego błędu?

Kwiatku w cytacie Ingolfa, który zamieściłem jest instrukcja jak na jednym laptopie odpalić konta z iluś kont GF. Dalej będzie można logać po 50 kont. Z tą różnicą, że co logowanie trzeba zmienić konto w panelu oraz jak ktoś przekaże swoją postać to przekaże jednocześnie wszystkie powiązane.

Ale ja nie pytam o odpalanie 50 magazynów, tylko o to czy na innym sprzęcie będę mogła odpalić konto męża. Nie przypięte, a przypięte do jego konta. Ale coś czuję że i takie rzeczy da się obejść. Po prostu nie mając innego wyjścia korzystam z innego IP (w Hiszpanii czy też w innym miejscu) oraz będę musiała podpiąć konto męża bo mu pet może zdechnąć. No sorry pety i tak stanowią spore wyzwanie. Chcesz mieć dobrą pż peta musisz go karmić, a boska odżywka jak mam 1000 dni peta który mi zdechł jest nic nie warta i nie zrekompensuje mi straty. 1000dni to 100 boskich odżywek, ten kto to wymyślił jest szalony!

Przykładowo. Żeby sobie życia nie komplikować biorę lapka na wakacje - loguje postacie swoje i męża i dzieci dla karmienia petów. To teraz jak każdy z nich będzie miał przypisane na swoim sprzęcie swoje konta, to na jednym zabranym lapku nie da się odpalić tych kont?

Czyńcie swoje powinności: codzienne misje
    Od poziomu 50 przechodźcie codziennie pięć różnych misji i otrzymujcie wspaniałe nagrody, takie jak Cor Draconis, różne mikstury, Yang i PD! Gdy ukończycie wszystkie misje, otrzymacie swój codzienny prezent – skrzynię zawierającą 1 z 5 przydatnych przedmiotów.

Użyteczne? Pierwszy dzień 20 kamieni do przetopu gaya, drugi dzień 100 kamieni do przetopu gaya, trzeci dzień - nie zaliczyło mi tamtej śmiesznej misji, czwarty dzień ponownie 20 kamieni gaya, piąty dzień o zgrozo znowu kamienie gaya - 5 szt :rofl:
    Gdzieś widziałam na liście przepustkę np., a tu taka lipa. SenNaJawie chyba ma rację. Nie warto tego robić!

Widzę właśnie jak ktoś pisze na wołaj ze to chodzi o alchmika ale od przetopu. A fakt jest taki ze raz nazywało się to ulepsz kamień a innym razem ulepsz smoczy kamień. Tylko ze jestem na 100% pewna ze ulepsz kamień miałam i poszłam do alchemika zrobić rzadki i zaliczyło. To może mylić. Niestety nie sprawdzę czy faktycznie chodzi o przetop. Nie mam tej misji.
    Tylko widać jak bardzo to jest dopracowane. Nie szło przetestować na Becie?? No nie szło, lepiej jak gracze testują i nie potrzebnie tracą nerwy. Jak zawsze macie nas w głębokim poważaniu!!! @Art i to są fakty. A czytaj sobie do woli ;:p

Trzeba zielona smocza fasolka ulepszyć dowolny smoczy kamień

Tak?? A poziom to właśnie fasolka i mi to nie zadziałało, więc jak mam to zrobić. Oczywiście nie zrobiłam. Nawet zmieniłam bonus w mityku, co też nie pomogło.
    @Art pytałam czy ktoś zgłaszał problem, no ale nawet nie wiem czy coś w ogóle Cię tu jeszcze interesuje.

Trzy dni z kolei miałam misję "Ulepsz kamień" dwa dni bez problemu wykonałam tą misję - surowy z surowym, zrobione i otrzymałam nagrodę. A dziś coś z tym jest nie tak. Ulepszanie klasa, jakość a nawet poziom nie działa. Ulepsz Kamień i wyraźnie jest napisane że trzeba do alchemika. Niby takie proste a jednak nie wykonalne. @Art czy ktoś zgłaszał już ten błąd?

@Art tak nie może być, jeszcze rano 4 klienty odpalone - robiłam w miarę spokojnie porządki. Sklep i grać się nie da. Wywala bo procesor szaleje. Jest gorzej od tej nadzwyczajnej przerwy. Widzę właśnie info o przerwie, druga dziś … Mówię Wam proszę o darmowe rozszerzenia gaya - każdy byłby zadowolony !!

Wy to zaraz widzicie cheaty, a tak naprawdę na wielu mapach nagle pojawiają się braki tekstur. Sama nie raz miałam z tym do czynienia. Wystarczy o milimetr przesunąć postać i wszystko wraca do normy. Pytanie tylko czy tak musi być? Nie powinno według mnie, no ale to tylko metin.

Co można zrobić aby móc odpalić więcej klientów? No bo zużycie procesora nie pozwala. Cheat Blocker jest zarazą wstrętną.
    Tylko mi nie piszcie, że słaby sprzęt itp. itd., wiem że odkąd cheat się pojawił to mam pod górkę.
    A nawet jak jest wszystko w porządku, wczoraj notorycznie mnie wywalało. Nawet na jednym kliencie. Coraz gorzej z tą "poprawioną" stabilnością. @Art może i poprawiliście ale jakimś cudem działa to inaczej jak przewidywałam.

Skoro nagle nie wiadomo z czego wynikł bug z biologiem, uważam że osoby które mają 2x wartość - bo właśnie to nie działa na polimorfii powinny mieć za darmo zwój zmiany biologa. A dlaczego? A dlatego że pewnego dnia zmieniliście skille, szaman i ninją 50 lvl + dostał zwój do statów. Można? Oczywiście można, tylko czy się chce.
    Zwój do wykorzystania raz, bo przecież więcej razy nie potrzeba(o maniakach nie piszę).

A czego się tu spodziewać. I jest napisane w godzinach od 15 do 21 stoi.....nie wiem czy ją źle to rozumiem czy coś ze mną nie tak. I wyraźnie dodane stoi Harang, szukajcie jej. Nagle stoi GM i je rozdaje. Jest GM pod postacią Bonsai i rozdaje takie właśnie poli. Info inne jak realizacja. Szczegół może dla niektórych, czepiam się jak są nie zgodności.
    Ostatnio ich za dużo.

"Z tej okazji w M1 swojego królestwa w godzinach od 15:00 do 21:00 na kanale handlowym, szukajcie Harang, ma dla Was pewną niespodziankę."
    Tylko gdzie jest, no gdzie?? M1 sprawdzone ch1 i nic, ch2 w murach nic. Inni też szukali i nic nie znaleźli. Wyłączone to zostało z dropem czekolad i cukierków?? @Ingolf wiesz może coś na ten temat?

Stoi GM, rozdaje marmurki - yyy nic o tym nie napisano. Bezczelność to już przesada. Robicie jak Wam pasuje.
    Przykre.

Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

Już ktoś kiedyś wspomniał, po restarcie trzeba niby odczekać 3 h. Nie wiem jak to faktycznie wygląda, ale rejestrowałam osobiście dziś zaraz (chyba) po nadzwyczajnej przerwie. Na pewno nie czekałam te 3 h.

A propo skrzyń ucznia, kilka dni temu pierwszy raz logowałam niektóre konta. Wiadomość od GM-a widniała, podchodzę do skrzynki i...
    na niektórych nie było wiadomości (każda z 5 postaci), a na innych była ta wiadomość. Tego zupełnie nie rozumiem, no ale szkoda na to nerwów. Na szczęście dotyczy to 1lvl postaci - żaden problem usunąć i stworzyć na nowo postać.
    Co do bugów na meley, prawda jest taka ze zbijanie bossa bez zmiany postaci trwa dłużej i nie zgodzę się na bana, jeśli tego nie naprawicie. Owszem zmiana postaci na dłużej służy przeważnie tym co stawiają słupy, aby nie lagowało. W zasadzie tam wiecznie laguje. Tylko mi nie piszcie zmień sprzęt, na nowym jest to samo.