Posts by p1p

"kiedyś" to aura chodzila 92kk kamol 999kk nie mowiac o red perlach i jakoś było dobrze awręcz bylo mega :)

max na handlu 999kk i oszukiwali na przedplatach bo kamyk duchowy 1.2kkk
    ale wtedy był bot na bocie każdy bocił nawet ten w miare uczciwy

Pomysł z wysyłaniem "pocztą" eq i kasy do innych postaci wzięty z Tibi :D szkoda że tak póżno ale chłopy uczcie sie i kopiujcie z tej gry jak najwięcej...

Dobry event ale jedna mała uwaga, zróbcie coś z botami, na Samosie stoi bot od rana do wieczora, dzień w dzień, już ma range rycerski i nic z nim GM nie zrobi o.o Takie trudne go zbanować? Kawałek za mostem wyjdź i pomożesz nam wszystkim graczą :D

W innej dobrze mi znanej grze wymyślili takie coś jak antymob czy jakoś tak, ze porusza sie on bardo wolno(kazdy mu ucieknie nawet 1 lvl), ma nieskonczenie duzo hp (nawet 50 botow by go niezabiło) no i nie zadaje obrazen(lub po 1 hp)... czyli taki bot skupia sie na dednieciu takiego moba i niestety przez cały dzień wbiłby 0 %... Jest to mozliwe do zrobienia ale komu by sie chciało.

Właśnie poszła informacja w grze że gracze mają się wylogowywać bo na 15:00 nastąpi przerwa techniczna (zaplanowana)...
    to było TYDZIEŃ TEMU ludzie ale macie syf w tej grze. Nikt tego nie zauważył !!!!

ty mi powiedz gdzie ta przerwa była planowana? zero info na forum i na fejsie

To powiedzcie mi jaki jest sens robienia postaci od nowa, na nowym serwie, jak po miesiacu bedzie mozna tam przeniesc swoja stara postac :phatgrin:

Po to łączyli serwery zeby teraz otwierać nowe , hehe no GZ :) Ale spoko przyda sie, zaczne gre od poczatku ;)

ps. coś czuje ze znowu bedzie łączenie bo wszyscy uciekaja na new serw :D

Ja nie rozumiem Arta czemu on zmiejsza wszystko resp, ilość otwarć jaja i inne bo uważa że gracze sie ponapychają i będą mieli zysk, jak sam to robi, bo czym innym są te wszystkie nowości w IS ?? :mkay:

Informacje wciąż są nie do końca jasne. Wg obecnego stanu wiedzy, to magiczne jaja mają także wypadać z normalnych bossów i metinów z rozsądnym prawdopodobieństwem.
    Dodatkowo pojawią się także wielkanocne metiny (jeśli mnie pamięc nie myli to 4 na mapę), które po ubiciu będą się ponownie pojawiać po określonym czasie.

Szansa na amory < szansa na magiczne jajo. Taka jest moja opinia na dzień dzisiejszy.

Magiczne jaja będą wypadały TYLKO z Wielkanocnych Metinów, które będą pojawiać się podobnie do zwykłych metinów. Określona ilość (niestety wspomniana przeze mnie wcześniej nie została potwierdzona) po ubiciu na danej mapie pojawi się ponownie po określonym czasie.

tu masz i naucz się czytać

Jeśli dobrze pamiętam to w tamtym roku z każdego wielkanocnego metka było jajo i teraz Art pisze ze będzie równe rózdzki , noooo bez jaj, przecież to są kpiny, myślisz ze będę biegał cały dzień za jakimś jajem? Hehehe po 1. skończyłem już grę ale chciałem jeszcze podrpoić na evencie wielkanocnym, tak jak wiele osób i co robicie? Zmiejszacie drop, co roku jest inny = gorszy, nie jestem jasnowidzem ale za rok wogle nie będzie dropu i to z wiadomych przyczyn.

Głównie chodzi mi o drop bo metków pewnie będzie duzo, jeden na drugim, zrób coś z tym Panie ART oki?

Ten bilet z przeniesieniem ma jedną ukrytą funkcje ( dla jednych wada i zaleta dla drugich ), bo będzie można zmienić nick :) Dla złodzieji + dla innych co by chcieli zachowac nick, to porazka ALE i tak te bilety na + .... gorzej z pakietami yang, nie opłacalne, chociaz na to znajdą sie kupcy o.o

Czy wy ludzie nie umiecie czytać ze zrozumieniem
    Zostanie przeniesiony cały ekwipunek i teraz zadajcie sobie pytanie gdzie znajdują się Yangi

hahaha no dokładnie normalne ze yangi tez sie przeniesie ale max 2kkk tyle ile na postaci , nie wiem co oni mysleli ze bez yangow czy moze chcieli przeniesc 20kkkkk xDD

Nie dadzą ograniczenia, poniewaz im wiecej zwojow kupisz tym mają lepszy zysk, chyba to logincze czy dla nie ktorych nie?

Co do tej migracji oby tak nie bylo ze jeden serwer trzeba zamknac bo wszyscy sie przeniesli na 2 .... ale + to ze beda nowi ludzie do pogadania ;)

Az trudno mi uwierzyć ze takie wojny były na plu i to jeszcze nie dawno, tylko pozazdrościć.

Lecz co do zmian, nie ma ich za duzo chociaz pewnie coś niedługo wymyślą :P