Posts by Schichi

    Fenixs..., Santonia już o tym wspomniała ale jeszcze raz- każdy podlega komuś wyżej, jest przedstawicielem dlatego trzeba czekać na oficjalną informację i wprowadzenie zmian w życie gry. Wybieganie przed szereg nie jest nie jest miłe i dobrze postrzegane. Trochę też nie rozumiem tej pogoni za nowinkami na innych metinach,. Przecież co, ma być to będzie - zmiany w końcu dotrą, a tak to powstają niepotrzebne spory. ;) Trochę kojarzy mi się to z szukaniem po domu czy są już gdzieś przygotowane i pochowane prezenty pod choinkę. :crazy:

    A tam, tak czekacie z zapartym tchem na coś nowego, bo niby nudy. Potem znów powiecie, po co zmiany, stary metek jest najlepszy. Prawda jest taka, że jak ktoś naprawdę lubi tą grę to zawsze można sobie znaleźć coś do roboty. Ciekawa jestem czy dużo graczy skorzysta z tego przypisywania, bo wydaje mi się, że jednak wiele osób bazuje na przekładaniu eq z głównej postaci na dropka czy coś w tym stylu. Również ciekawie będzie zobaczyć czy zmieni się coś w pvp, czy rzadziej będziemy słyszeć "Ooo, przełożyłeś eq", "Eq pożyczane od gildii" i okaże się kto naprawdę kosi ;)

    Nie masz czasem za dużo na głowie?
    Cieszysz się z nominacji na Pracusia Miesiąca?
    Jak się czujesz z tym faktem, że nadchodzi koniec wakacji?
    Planujesz jeszcze jakoś zaskoczyć na posadzie teamowca? Pniesz się w górę hihi :D
    Opowiesz jakiś kawał? Wiem, że masz poczucie humoru :crazy:

    Hejo Ingolf :D


    Cieszysz się, że wakacje dobiegają końca?
    Co dzisiaj jadłeś dobrego?
    Podoba Ci się praca SGMa?
    Dlaczego zmiana sygny i awka, lubisz krwiste?
    Co planujesz w najbliższym czasie?



    :love: Całuski :love:

    Czy to prawda, że nie pojadłeś sobie na tegorocznych świętach i cierpisz na głód? :crazy:
    Ile jajeczek miałeś w koszyczku?
    Byłeś mokry w poniedziałek? ( bez podtekstów)
    Czy to prawda, że lagi są przez to, że ściągasz dużo filmów?
    Czy byłeś dzisiaj na spacerku? jak tak to co robiłeś ciekawego?
    8)

    Dlaczego nie odpowiadasz na pytania Uruka? ;)
    [color=green][b]Prosiłbym o zadawanie min 5 pytań w jednym poście :)
    [Haborym]

    Witam ! :)
    Frugo czy Tymbark?
    Czy jak stanę na torach tramwajowych i złapię się rękami za linię u góry to pojade jak tramwaj?
    Ulubiona bajka z dzieciństwa ?
    Jaki jest najlepszy sposób na nudę ?
    Kiedy tańczysz wyglądasz jak...?
    Ośmiornica ma osiem nóg czy rąk?
    Twój najśmieszniejszy sen xd
    Czy wszystko smakuje o wiele lepiej jak jest na tym rozpuszczony ser?
    Co chciałabyś w sobie zmienić ?
    Czemu nigdy nie widzimy małych gołębi?


    Z niecierpliwością czekam na odpowiedzii :D