Posts by szumaxD

no dokładnie to samo, chyba ludzie z GF byli we włoszech i im koronowirus mózg zaatakował, jak jeszcze debile będą nam utrudniać granie?? od wczoraj stoje bo nie mogę iść expić bo eq leży grzecznie u dozorcy, a zalogować sięnie może bo któryś półmózg z GF pomyślał że znaki specjalne zablokuje bo to jest tak kurła potrzebne

no nie wiem jak wy ale u mnie na 5 postaci pokazuje 2 reszty wcale grafiki, lugje postać i tylko twarz ma głowy nie czyli jutro przerwa techniczna. pewnie tez już tęsknicie za niąXD

ile kosztuje is na tydzien, w sensie pd 3reka etc co zazwyczaj kupujecie? bo przez ostatni tydzien to dzień na pewno odpadł.

wyjątkowa sytuacja, to jak piszą robi się przerwy w nocy kiedy znacznie mniejsza ilość graczy jest, i kiedy expią boty etc, a nie kiedy normalni ludzie mogą pograć, bo ja na przykład w nocy nie pogram, bo wolę się wyspać przed pracą, a skoro wiedzą ze to im zejdzie a nie tak jak ostatnio napisali że około 2 h a trwała przerwa 5, to dorzuca się programistom żeby w nocy to zrobili. kupują ludzie za prawdziwe złotówki rożne bonusy i w tygodniu 4 przerwy gdzie sumując te przerwy to pół dnia straty albo i lepiej. to moim zdaniem już podchodzi pod oszustwo, jak dla mnie tak jak ktoś pisał powinny się pauzować na czas przedłużających się przerw, bo jak techniczna jest i trwa godzinę czy półtorej, to nikt nie traci praktycznie nic, a tak to równie dobrze mogli do kibla wrzucić tą kasę i na jedno by wyszło, a oni kasę wzięli i dalej się śmieją gnidy z was. dla mnie na ostatniej przerwie niedużo zabrakło żeby pet mi zginał gdzie już ponad rok ma, ja im kasy nie pcham także nie byłbym go w stanie ożywić. napisali by że przerwa może potrwać dłużej to bym już go wcześniej nakarmił. a tak mowie mam 10 godzin to zdążę przed pracą go ożywić przerwa 2h bez lipy, dziś loguje błąd patrze kolejna przerwa,

przerwa potrwa około 2 godzin, a juz 5 ponad, także co wy mówicie o jakimś płakaniu, to chodzi o już jawne walenie w chu....a, codziennie przerwa i po chu wie ile, było napisać że przerwa potrwa nie wiadomo ile bo to większe prace, a nie mydlenie oczu że około 2 godzin, no chyba że 6 h przerwy to prawie jak 2h nie duża różnica. i dobrze mówisz nie tylko metin jest, a jednak nie chciałbym stracić roku peta tylko dlatego że jakiś mądry inaczej nie potrafi prac zaplanowanych na 2h zrobić w 5h, i chcąc zachować peta muszę co jakiś czas sprawdzać czy już głąb kapuściany to naprawił, bo nie mam zamiaru pchać w isa żeby odzyskać czas z peta.

a no i jeszcze jedno. w dupie mam waszego bana czy coś. może wam isa kupie to się dogadamy. a pozatym jak dziewczyny dają dupy i biorą kase mówią na nich dziwki. wasi chłop dali dziś dupy i biorą kase a wy ich nazywacie programistami. inne określenie mi się dla nich nasuwa.

brawo "technicy" tylko 5 godzin wam zeszło spokojnie zrzucą się gracze żebyście lepszą pensje w ramach podziękowań wzieli głąby. i jak dla mnie możecie wetknąć sobie rekompensaty w wasz GMowski rów. bez pozdrowień.

Ale dobry pomysł taka przerwa przed świętami. potem napiszą że w ramach rekompensaty za przerwę dorzucą jakiegoś expa czy coś , co na święta i tak zawsze jest i 2 pieczenie na 1 ogniu. a dodatkowo jeszcze z poleci ile kasy za ISa.

Witajcie jako że nasi cudowni twórcy i programiści metina, robią wszystko żeby utrudnić życie tym co grają mało lub cześciej grali kiedys. o forum nie czytelnym i niezrozumiałym już mówić nawet nie będę.

Mój problem polega na tym że kiedyś grałem i było gitara ostatnimi czasy jak logowałem też spoko teraz każą podawać emaile, kont które zakładałem 8 lat temu, nie znam nawet loginów, oczywiscie znam login konta i hasło, ale widzę ze bez emaila się nie zaloguje. czy amebomózgowi pracownicy tej niezbyt mądrej koroporacji pomyśleli coś o tym ?? czy jedyne wyjscie to pozbyć się i tego konta ostatniego na którym znam emaila,

oczywiście na support też łątwiej było się skontaktować , teraz też jakieś idiotyczne konta wołają które chu wie co tam wpisac. login z gry nie działa.
    chciałem założyć konto pisze że masz konto na tym emailu, oczywiście nie może dojść na interie. można jakoś odzyskać te konta?? czy po zamknieciu gimnazjum było nadmiar ludzi i GF pozatrudniało jak leci i nie pomyśleli o tym?