Posts by Salo

    Właśnie odbanowano konto mojemu znajomemu zablokowane przez automat. Szkoda tylko, że przez dwa tygodnie wmawiano mu, że jest cziterem i, że próbuje zrobić z teamowców głupków. Szkoda też, że zabrakło choćby słowa przepraszam, ale domyślam się, że niektórym takie słowa nie mogą przejść przez gardło :-)

    Człowiek zalogował się żeby zobaczyć co słychać na metinie, ale widać, że po staremu :-) Spam boty na czacie, spamboty na pw, całe m1 w botach XD


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem screen zawierający niedozwolone treści.

    Opieszałość GF jest wręcz zadziwiająca. Sprawa z patologią dotyczącą katakumb jest już znana od co najmniej 2 lat, a zamiast natychmiastowych reakcji otrzymujemy jedynie informacje, że przyglądają się sprawie.To nie wymaga komentarza. Przypomina mi się bug ognistym duchem po wejściu na konia, ludzie czekali kilka lat aż to naprawią, może z katakumbami będzie trochę szybciej :-)

    Przecież proceder masowego dropienia yang i sprzedawania yang na pomarańczowym portalu istnieje już ponad rok, jak widać naszej ukochanej firmie to nie przeszkadza, właściwie to nic jej nie przeszkadza, nawet boty XD


    Skoro ludzie sprzedają po kilka tysięcy won to wypadałoby zastanowić się w czym problem

    @Art da radę zrobić coś z zajętymi nickami ? Część ludzi straciło je przez postacie których nie ma nawet w topce ? Mogę zrozumieć jest postać na Diumar ma lv 100, mój nick przepada z powodu mniejszego lv.

    Wystarczy, że na Diumarze jest sklepik z 1lv który ma nick taki jak Ty i będziesz musiał go zmienić :-)

    Przy ostatniej fuzji, gdy mieliśmy 10 postaci na jednym koncie to tworzyło się nowe konto z 1 na końcu loginu i przypisywaliśmy postacie do drugiego konta
    czyli:



    Przed fuzją:


    login: Salo
    Postac1,Postac2,Postac3,...,Postac10


    Po fuzji:


    Salo
    Postac1,Postac2,Postac3,...,Postac5


    Salo1
    Postac6,Postac7,Postac8,...,Postac10

    Standardowo na tej aktualizacji ucierpią normalni gracze, z tego co słyszałem to jest już bot który sam odbiera misję z odłamkami, dropi je, a później się wylogowuje. Wyobraźcie sobie jaki to monopol dla człowieka który postawi kilkanaście takich botów.

    U mnie sprawa z kradzieżą zakończyła się bardzo podobnie, złożyłem zawiadomienie do prokuratury, a po miesiącu dostałem list o umorzenie z powodu niewykrycia sprawcy mimo, że podałem im adres IP :-) Na supporcie Smoczyca odpisała jedynie, że z przyczyn technicznych odzyskanie alchemii, eq oraz won ni jest możliwe.

    brak jakiegokolwiek dostepu do magazynu IS przed "kilka tygodni" jak to podali w informacji :D mija sie z celem.
    Boty beda mialy wiekszy lvl od graczy jezeli nie bedzie mozna nawet wybonowac eq na hp zmiankami. Boty beda dropic masowo itemki z hp i sprzedawac za krocie
    w rankingu boty w topce :D napewno odrzuci to ludzi od gry. Suma suma rum wszyscy zaczna gre na serverze dopiero jak zostanie wlaczony item shop bo w te kilka tygodniu bez niczego nie wbijesz nawet 75 bo nie bd miec hp zeby bic w v2

    Ta gra polega na rywalizacji, a nie na tym kto ile załaduje w IS. Jak dla mnie blokada przydzielenia itemów z IS to bardzo mądre posunięcie i jestem pod wrażeniem, że ktoś z góry podjął taką decyzję :-)

    Róbcie tak dalej, to metin stanie się grą single player :-) Coraz więcej bezmyślnych aktualizacji i obojętność na sugestie graczy doprowadzi tę grę do samozniszczenia (może już doprowadziła? Na wetarze w chunjo na kanale handlowym stoją 3 osoby).

    Ciągłe problemy, ze wszystkim. Czy w tej grze chociaż raz może być coś na czas? Bez problemów i działać tak jak powinno? Warto zauważyć, że takie patologiczne sytuacje dzieją się tylko w tej grze, im dłużej gram w metina tym coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że całym projektem zarządza jedna osoba (w dodatku nie za bystra), a nie wielki wydawca gier. Na waszym miejscu bałbym się o aktywność latem, bo w niedzielę o godzinie 12 w Chunjo na serwerze Wetar był 1 sklepik :-)