Posts by Smokes

z takim eq jkie masz nie ma sie co pchac do groty, zrob takie eq to mozesz tam isc, i buff obowiazkowo ;]

Klasa Postaci: Wojownik Body
    Poziom postaci:35lvl
    Ekwipunek (EQ):
    Broń - rib +9 43 śred all kd +4
    Zbroja - na 1 lvl 1.5kpz 10 do pz6 kd speed+3
    Hełm - żelek +9
    Tarcza - bojowa+9
    Bransoleta - srebrna +9 10 do pz
    Buty -kozaki 2kpz 3 odmlenie 5 spowolnienei
    Kolczyki - ebo +9 15 na strzały
    Naszyjnik - 2kpz
    Poziomy umiejętności (skilli):
    Aura Miecza - m4
    Berserk - m4
    Status Postaci:
    WIT -reszta
    INT -
    SIŁ - full
    ZRĘ -
    Poziomy dodatkowych umiejętności: *
    Jeździectwo -bojowy kon 11lv mam pieczec dzika
    Dowodzenie - nie dotyczy
    Polimorfia - nie dotyczy
    Dodatkowe informacje: mam bufa po 35% błogo i pomoc gdzie dropic szkaty blasku mam 275 defa i 12kpz

Gdzie dropic szkaty blasku?
    Klasa postaci:[/b] Ninja Dagger
    Poziom postaci: 75
    Ekwipunek (EQ):
    Broń - skrzydła+9 sr35 kd+4x3 exp/ truta 30 sr+6 kd+4
    Zbroja - Stal+4 5bon 1.5kpz 15 łuki 3 do pz reszta nie istotne kd+4 blok unik speed
    Hełm - kolcza+9 20grota 20dt 20 do pz i inne/ orkowy+7
    Tarcza - sokola+9 5bon nno zr+6 10 dt 6grota i inny
    Bransoleta - srebrna+9 10 od pz 5 luda 10 grota
    Buty - kozaki+6 2kpz 5 omdlenie 3 spowo
    Kolczyki - Ebo +9 15 łuki
    Naszyjnik - miedziany 2kpz 1 omdnienie
    Poziomy umiejętności (skilli):
    Krycie Się - 6
    Szybki Atak - g1
    Trująca Chmura - m8
    Wirujący Sztylet - g1
    Zasadzka - p
    Status Postaci:
    WIT - 80
    INT - Nic
    SIŁ - maxuje teraz
    ZRĘ - max
    Poziomy dodatkowych umiejętności:
    Biolog KONARY ODDANE
    Jeździectwo - 21 (bojowiec)
    Dowodzenie - 0
    Polimorfia - g1
    Dodatkowe informacje:Mam pieczec dzika, mega wierzchowca na 150 defa bufa 75 błogo/pomoc +40%. I pytanie gdzie najlepiej beda mi leciec szkaty blasku

kwestia pieczęci dzika czy wierzchowca 150 defa jest taka, iz wybierając dzika musisz mieć ostrze co najmniej m6 i do tego konkretny fms+9 sr+35 kd+4 smierci i potwora i w eq z 30-40 na kryta + buff 30% hity bedziesz miał około 1k bez kryta wiec zycie bedzie sie regenerowało dosc szybko. Do tego potka zielona(d) i metek schodzi bez odchodzenia. Co do wierzchowca 150 defa to tu idzesz typowo pod defa zeby sie utrzymać. Ja mając wp 50 lvl ostrze m6 i zbroje m5 (eq fms+9 sr 33 3 trucie 2xkd+4, mistyka+9 1500 pz kd+3 def speed, zamkowy +7 3 trucie/zamkowy+8, okrągłą+8, ebo+9, nasz złoty 2k pz +4, buty kozaki+4 5b 1500 pz 5 spowolnienie 3 kryt 10 uniki, branza ebo+5 1kpz) z dzika szybko ubijam metka 65 mam jeszcze bufa 31% pomoc błogo i dowodzenie 15 ( 29 ataku), czasami jak hp schodzi nisko to zmieniam wierzchowca na 150 defa i jestem nie do zabicia. Na wierzchowcu( 150defa) mam 620 defa bez oddanych pamiatek. Dzik vs wierzchowiec powiem tyle lepiej mieć to i to dzika kupisz a wierzchowca dropniesz i do tego masz do biegania ;P. Jak chcesz wiecej info pisz albo zamykaj temat :w00t:

buff jest niezbedny nalepiej koło 30% pomoc/błogo odbicie nie potrzebne tu jaki 3 m wbijaj strzelaka... co do eq :
    -zbroja styknie(najlepiej jak byś kd zamienił w włożył kd+4 uchylenia i speeda +3/4) jak i fms,
    -co do tarczy mam wątpliwości jezeli nie masz wierzchowca na 150 defa to lepsza by była +6/7 10/15 blok ,
    -branza wystarczy lub wymiana za srebrną +9 10% do pz,
    -kolce bedą ale załatw sobie do odpalania skili najlepiej kolce z łez+7/8/9,
    -naszyjnik lipa troche, albo go wykuj do +9 albo sprzedaj/wymien na naszyjnik z łęz +6-9 1000-2kpz
    -hełm tez nie jest zadawalający tu najlepiej by sie sprawdził zamkowy+6/9 z z bonem na diabły przyda sie na wybijanie respa z tego co mi wiadomo to działą ten bon chyba na te potworki w sohan,
    -buty pozostawiają wiele do zyczenia z takimi to do m2 mozesz sie pchac, bez zastanowienia wymieniaj na feniksy+6-9 z pz jak cie stac to 5b 1000-2000pz 3-8 spowolnienie stykną
    Pozdro :w00t: