Posts by LittleOne

Ależ Wy lubicie marudzić i szukać problemów :)

Dla mnie zmiana na +, nie trzeba milion razy wpisywać ID i hasła, szczególnie przy biciu metków i skakania po Ch.

I oczywiście ograniczy to kradzieże.

Dobry ruch!

Cześć wszystkim.
    Mam chęć na mały powrót do gry.
    Pytanie do Was brzmi, na jakim serwerze w chwili obecnej najlepiej zacząć grę, który nie świeci pustkami i na którym będzie lepiej zacząć od 0.
    Za wszystkie posty z góry dziękuję i pozdrawiam!

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) wybrałem deff, co do ataku to mam +15 w boga i zrobiłem/robię wody zin które dają +50 ataku więc nie będzie tak źle :) Mam jeszcze jedno pytanie, przedstawię swoje eq:
    Boga +7 5b 10% do pż, 500pż, 15 ataku i 2 lipne
    maska strachu +7
    lwia +9
    ebo +9 + sloty
    srebrna+9 + sloty
    naszyjnik 1,5k pz
    buty 1,5k pz
    rib +9 sr 38%
    Mam ponad 13k pz, z wierzchowcem będzie 801 deffa, chciałbym uciągnąć cały spot, no powiedzmy 10 gupek w v2 :) Co zmienić w eq żebym dał radę? Naszyjnik lub buty 8% na omdlenie dużo da? Opłaca się poświęcać 1,5k pz na 8% omdlenie?

Buff jest w miarę dobry, biolog... stoję na klątwach :x a nie będę siedział 2 miesiące w m1 żeby najpierw biologa ogarnąć, zrobi się go na 70/75lv bo w tedy chce zrobić dłuuuuuugi stop :) @Up, Ty miałeś silne na G i 70lv, ja mam 61lv i silne m5 (czytam codziennie;p) więc się nie dziw. Część głosów na atak i część na deff... Nie powiem chciałbym targać tego spota, ale też szybko wybijać :x Jednak zaczekam na więcej odpowiedzi doświadczonych graczy :) Nie chciałbym żałować wyboru, jeśli prawdą jest że z 800+ deffa wezmę chociaż połowę big spota... to kuszące bo zależy mi na jak najszybszym wbiciu 70lv.

Mam 61lv wojownik mental, nie długo ruszam do v2 wbijać 70lv, bije ribem +9 sr 38%, mam 12,4k pż, 659 deffa. Moje pytanie brzmi: jaki bonus wziąć od stajennego dla wierzchowca? 100 atak czy 150 obrony? Kusi mnie deff bo będzie go aż 809 :P Czy 100 ataku się spisze lepiej?

Jedni radzą po ostrzu i zbroi wir-strach, a jedni strach-wir, trudna decyzja, którą muszę podjąć w najbliższym czasie (narazie mam wir na 2, zawsze jeszcze mogę cofnąć oz)... Może inni się wypowiedzą? Ze strachem na 3m trudno będzie mi wybijać respy metków (50/55), no chyba że je utrzymam na ''klacie'' nie będę musiał wybijać ^^

Pewnie... ze strachem weźmiesz dużo więcej na "klatę xD" , jeśli nie masz ostrza na wysokim poziomie (G+) będziesz mieć małe problemy z ubiciem tego (więcej czasu poświecisz na wybijanie niż na lurowanie spota... UP ma dużo racji ;) Nie musisz teraz od razu iść w strach a na tak niskim lvlu przydał by ci się on trochę w DT (pieczęcie- bardziej potrzebny przy przeżyciu starcia z całym piętrem , natomiast z wirem było by ciężej ale... ale byś to szybciej wybił), trudny loch małp (komnata lorda) no i metki 70...

Dobra teraz zaległe buildy....

1. Ostrze/Zbroja/Strach/Wir

Zalety:
    - ustoisz wszystkie metiny... (skille G+ | Eq+9 obonowane...)
    - z ostrzem na wysokim lvlu szybki exp... tym bardziej zbroja i strach są jak jedna rodzinka... zbroja daje deffa i odbicie :D a strach zmniejsza dmg zadawane przez przeciwnika... najpierw wchodzi strach ... potem deff co daje naprawdę bardzo dobre zespolenie do expa...

Wady:
    - małe problemy z wybijaniem spotów ... do 70 lvla exp w miarę szybki ale monotonny (nie koniecznie musisz iść do V2... w DT też exp ładnie leci [tak jak UP mówił] )

2. Ostrze/Zbroja/Wir/Strach - Sam taki build obrałem ... trochę żałuję ale mimo tego jest obficie(Dlaczego żałujesz, gdybyś miał wybierać 2 raz, jaki build bys wybrał?) :) Ze swoimi skillami (bez strachu M obecnie) przestoję wszystkie metki od 60 do 80 lvla

Zalety:
    - ustoisz większość metinów
    - efektywne i szybkie expienie
    - wir na mniejszym lvlu postaci przyda się do szybkiego wybijania spotów / pvp (troszkę) / wojny gildii

Wad nie dostrzegam :)

3. Ostrze/Zbroja/Wir/Palec

Zalety:
    - szybkie expienie do 70 lvla... do 86 lvla (expi się go przeważnie w grocie) bardziej się surą campi o exp niż expi na lighcie
    - w PvP build z miarę dobry...
    - przy ubijaniu bossów 75+ lvl build dobry... (2 skille atakujące... )

Wady:
    - od 70/75 lvla expienie powolne ... co prawda ubijasz wszystko szybciej dzięki palcowi ale... niestety weźmiesz mniej potworków "na klatę" a to dlatego bo nie przetrzymasz ich z deffem (tyczy się tylko groty i red lasu)

Tak to jest, coś za coś :/ jednak nie jestem jeszcze zdecydowany... mam fms no w planach mam robienie go na +9 sr 30% z kd pod exp +3... chciałbym ustać metki, bez uciekania :/ lecz oczywiście też szybko wybijać respy. Czy z eq: fms +9 sr 30, mistyk +9 5% do pz kd +3, wyzywka +8, okragla +7, buty 1,5k pz, branza 1k pz, naszyjnik 1k pz i ebo +7 na 54lv lv lepiej wyjdę z którym builem? Tak jak wyżej napisałem chcąc kosić metki 50/55, lord i później szybko wybić się do ok. 70lv ? I nie chcę takich sytuacji, w których ktoś wbija mi się na spota z innego królestwa, a ja mu nie mogę nic zrobić :/ ostrze na 54lv będzie mniej więcej na m6-m7.. oczywiście z biegiem czasu g, czytając ku codziennie.

Kurcze, jest dylemat... ale myślę że ostrze - zbroja - wir tylko później strach lub palec, o rozproszeniu nawet nie myślę ;D także słucham jeszcze propozycji, minusów i plusów buildów ostrze-zbroja-strach-wir, ostrze-zbroja-wir-strach lub ostrze-zbroja-wir- palec ;p pozdro

Hmm no właśnie, dobre eq i z buildem ostrze-zbroja-wir-palec też uciągnę bez problemu metki 50/55, tylko exp w v2, ze strachem uciągnąłbym chyba trochę więcej co? J

Myślę że... tak ^^ dla mnie pvp zaczyna się właśnie od 70lv, ale ja i tak rzadko się w to bawię (chyba że jestem zmuszony ;p), także myślę że będzie to dobre dla mnie rozwiązanie :) Ku czytam codziennie, mam fms (nie długo +8/9) dobre śr 30%... Dzięki Fabrykant ;) A masz może dla mnie jeszcze jakieś wskazówki dotyczące tego buildu? :D