Posts by Zuaa..

    gdzie takie glupoty slyszales :D


    z bryly kiedys robilo sie amulety ktore teleportowaly pod grote w dolinie

    To nie głupoty, bryłki były zanim powstała grota i te 100 k z misji na niskim lvlu (minus podatek od sprzedaży xD) to było coś.

    A amulety Boga Smoków można było robić z wszystkiego co złote, bryłek, przetopów i sztabek 😛

    Wyspowiadaliscie się z udziału w evencie halloweenowym?
    Manu z okeyek, będzie ich więcej niż na ostatnim evencie, bo nietoperki w zapasie. Dobrze, że dużo się dzieje. Przypadły mi do gustu gierki typu patyczki, okeyki, puzzle rybackie, kiedyś można było pomarzyc o takich urozmaiceniach a przeważający drop z eventow to byly czerwone poty.. Małe.

    Mnie do sklepów offline nie przekonasz. Już jest ciężko cokolwiek sprzedać, a co dopiero jak sklepów będzie więcej

    offline albo tobolek zamiast osobnej postaci. Wlaczanie osobnego metka zeby wystawic sklep i lagowac sobie bez sensu komputer. Ja nie zamierzam nikogo przekonywac, z mojej perspektywy to lepsze rozwiazanie, bo co najmniej jeden komputer 24/7 stoi ze sklepami i nie mam problemów ze sprzedawaniem, wszystko schodzi :p

    Proponuję aby przy logowani przychodził kod na tele (jak w bankach). A dla każdego konta aktywnego mini 100 dni w grze bd dostępna legitymacja (metinczyka status no life) z 10% zniżką na Itm shop :thumbup: Serio?

    i 50% w komunikacji miejskiej. Przyciągnęliby nowych graczy :D
    A tak serio moim zdaniem na+, fajnie byloby miec dokument potwierdzajacy bycie no lifem. Albo specjalne znizki za ilosc wydanych zlotowek, tak sie dba o klientow:P kiedys nie bylo smoczych znaków, więc ktoś wprowadzając je myślał juz w kierunku gratyfikacji osob, ktore laduja w is.

    To jak ktoś przeczyta np 50ku radami to co 5 książek będzie czytał 100razy to by sensu nie miało.

    rada daje 2,5 razy większą szansę na wejście KU i wchodzi 100% - z tego można wnioskować, że szansa na wejście KU to 40%. Jedna czy dziesięć KU to mała próba, więc pisanie, że 40% to prawie 50% czyli powinna raz wejść a raz nie to błędne myślenie. Ale patrząc na 55 KU, które muszą zostać przeczytane pomyślnie to tak jak kolega wyżej napisał potrzeba ok. 160 ku. Ale wiadomo jak to z metinową matematyką bywa. Logicznie by było, gdyby ku przeczytane radami były wyjęte ze zbioru.
    Ja jednak mając mało rad podobnie jak eliksirów biologa zostawiam je na sam koniec czytania KU/oddawania danej misji, tak już mnie rzeczywistość nauczyła, że co się odwlecze to nie uciecze :whistling::whistling:

    To wczesniej musialy Ci wchodzic ladnie, bo na kamole zawsze schodzi +/- 35 kamykow duchowych. :P

    dlatego lubie jak pali na niskim g wtedy mniej problemow z ranga :p


    Nie martw sie, podobno jak ktos ma pecha w grach to ma szczescie w milosci:))

    ktos to moze ukladac do przodu a informacje przekazywac na ostatnia chwile :P w kazdym razie czasem mam wrazenie, ze wiekszosc promocji to wrzucanie najbardziej bezuzytecznych rzeczy, zeby pokazac (przypomniec) graczom, ze takie w ogole w Is istnieja :P
    Ja tez naleze do tych wolnoexpiacych, kiedys wolalam pd na dzien - tydzien i zamykac temat expienia na dluzszy czas, teraz bedac wolnoexpiacym graczem uwazam, ze pd z isa ma sens tylko na dlugi czas lub wcale :P
    A promocja na jakby nie bylo STARTOWY pakiet moze sie przydac graczom, ktorzy chca stac na lvlu, expia sie sami, zostawic dopalacze na expa na wyzszy niż75 lvl.
    I jestem pozytywnie nastawiona, ze wylaczenie najbardziej dopracowanej i najciekawszej mapy dla największego przedzialu lvlowego zostanie nam wynagrodzone :)))

    @Zuaa..
    Bez urazy, ciągle proszę o ss czy w IS była adnotacja "ZDATNY DO HANDLU" - nabijasz posty ?

    Nabijam, bo mam mało :thumbsup:


    Po prostu myślałam, ze da Ci się wytłumaczyć, że nawet gdyby jakiś słynny kolekcjoner ssów z promocjami z ISa miał takowy, to nie mogło być tam napisane, że Wayne jest zdatny do handlu, ponieważ nie można było go kupić w ISie, a jedynie relikwiarz, który jest skrzynką, którą bez problemu przekładałam na inne postaci.
    A informacje na wiki nie są w żaden sposób wiążące.

    Dziękuję wszystkim za dotychczasową pomoc, wrócę do jednak do mojego problemu. Pisałem jednak że zależy mi na zrzucie ekranu w IS z dnia 31.10.2017 na "Relikwiarz Wayne" jak ktoś oczywiście posiada.Support twierdzi że nie było informacji iż Wayne jest "ZDATNY DO HANDLU"

    skrzynka z relikwiarzem czy sam wayne?

    Nie ma oficjalnych info, ale ludzie piszą , że ten bug jest od początku istnienia banku gildii. Wiesz bugi wychodzą przypadkowo, nie ma tak że ludzie nie mają co robić tylko bugów szukają. Dość mało prawdopodobne jest to, że bug wpadł razem z konserwą we wtorek i natychmiast ktoś go odkrył tym bardziej że to było dość skomplikowane żeby udało się skopiować te yangi a ten ktoś był na tyle głupi żeby od razu pochwalić się tym na yt, a to nie jest jakiś tam bug, który nic nie znaczy.

    Niektóre wychodzą innych szukają :P Po słynnym bugu z zębami orka u biologa potem wypróbowano chyba wszystko na handlu co się dało, czego efektem było czytanie skilla jednym kamieniem duchowym :P

    GM - najczęściej uczeń lub osoba jeszcze dość młoda będąca jedną z 2 może 3 osób w administracji danego serwera, która wejdzie raz na jakiś czas pokazać się w m1. Myślisz, że chciałoby się im siedzieć za darmo i przenosić każdego chętnego? :D

    Jedną godzinę dziennie zrobić, wszyscy zbierają się pod grotą i siup do groty :P lepszy rydz niż nic, można ogarnąć biologa, życie w m1 i mieć pewną wejściówkę raz na dzień :D

    Moim zdaniem nie da się już cofnąć tych rzeczy jedynie co mogą zrobić to dojść po logach ludzi którzy tak robili (oczywiście tych ludzi którzy wpłacali po 10kk np 50 razy przez godzine) i dać im perma na wszystkie konta po ip ... troche spalili bo np ludzie ktorzy wczoraj to przeczytali na forum rozdali eq po znajomych i dzisiaj będą mieli je znów ... tyle ze na nowej postaci którą sobie mogą kupic za to co zbocili . Rynek nie jest aż tak zawalony ceny w miare jeszcze są dopuszczalne .. zobaczymy

    Alchemii nikt nie wyciągnął, a przywiązane eq też za mało czasu. I tak by zabolało.

    metiny na tym lvlu nie sa najlepszym sposobem na zarobek :) wlasnie ze wzgledu na boty. Ceny na serwerze jakie sa takie sa, ale gdy juz dropniesz cos cennego zawsze znajdzie sie kupiec. Bedziesz sie czul blado, bo te postaci maja juz na tym lvlu zostac i zazwyczaj sa zabawkami ubranymi przez bogatych w yangi graczy. Ja odkad urodzilam dziecko gram z doskoku, jak zostanie mi chwila wolna w ciągu dnia, co nie zdarza sie czesto, w expie ratuja mnie autolowy, w zarabianiu ta godzinka -dwie były wystarczające, zeby ubrac postaci. Da sie bez dropkow, nie da sie bez buffa. Jesli bedziesz chcial zaglebic sie w tajniki gry to zapraszam na pw :P