Sura Wp 42lvl Strach czy Zbroja

  • Mam pytanie co sie lepiej sprawdzi na surze wp 42lvl w dt I v3 strach na czy zbroja? interesuje mnie droga tylko do kowala I branie calego spotu w v3,Postac bedzie miala bardzo dobre eq I alchemie o dmg sie nie martwie wiekszy lvl nie wchodzi w gre. Prosze o odpowiedz osoby co mialy taka postac

  • Zakładając że skill bedzie na P, to oczywiście strach. 37% strachu da dużo wiecej niż def ze zbrojki, ktory mozesz uzupełnić rubinem z deffem. Dodatkowo strach dziala na łuczników - o niebo lepszy na dt.
    Dodam iz postki 42 nie mialem, jednakże chyba nie ma co dyskutować. Strach > Zbrojka

  • Zakładając że skill bedzie na P, to oczywiście strach. 37% strachu da dużo wiecej niż def ze zbrojki, ktory mozesz uzupełnić rubinem z deffem. Dodatkowo strach dziala na łuczników - o niebo lepszy na dt.
    Dodam iz postki 42 nie mialem, jednakże chyba nie ma co dyskutować. Strach > Zbrojka

    Zgodzę się jeśli chodzi tu tylko o postać 42lvl, Strach jest lepszy od Zbroi. (brak defa od biologa i zbroi 54lvl)


    Inaczej wygląda to na 55lvl-u przy ponad przeciętnym eq.
    Zbroja jest lepsza tylko wtedy jak możliwe jest osiągnięcie wystarczająco dużej wasrtości defa.
    Np. moja surka 55 ma ponad 850Defa i Strach jest całkowicie zbędny zarówno do V3 jak i DT 7P.
    Oczywiście z alchemią (bez wierzcha).


    W v3 (bo teraz jestem) z samą odpaloną zbroją postać obrywa po 50-62,
    zaś z odpalonym tylko strachem 80-93.


    Wygląda to tak jakby strach działał tak samo jak ABS Strzały.
    Czyli wpierw obrażenia zmniejszane są przez obronę, a następnie przez % (strach+ABS). Więc im więcej masz Obrony tym mniej daje strach.


    Patrząc teraz musiał byś mieć z 820+Def (z zbroją P), aby była lepsza od Strachu P. (Jeśli chodzi tylko o V3 / DT)
    W innych miejscach gdzie jeszcze więcej moby biją, np. ZUO strach jest jeszcze bardziej lepszy od Zbroi.

    NEGROS Kupie:
    RiB+9 <> +-50 sr
    Śmiertelka+9 <> 2kHP, 10doHP, 50WA (30WA też ujdzie)
    5-kątna / Okrągła+9 <> NNO, 10-15blok
    5-kątna / Okrągła+9 <> 20DT

  • zgadzam sie z kolega tez mam wp 55 .

  • ze zbroja na P miałbym jakieś 600+ defa niby duzo niby mało ;/ chyba wybiore ten strach jednak mam nadzieje że nie będę żałował

  • SauBaar

    Added the Label Gra