Sura WP 72 lvl problem z DMG. Czyżby zbugowana postać?!

  • Witam. Moja postać to sura WP 72 level. Mam problem z DMG, w metiny bije po 600-700 hita! Ostrze m6 241 ataku daje, Bron to FMS +9 KD +4 śr 38%. Od kiedy skończyl mi sie pierścień radości (30% na potwory) nie daje rade ubić metina w red lesie, a na metkach morderstwa (70lvl) padam tak czesto ze nie warto bić, Oczywiscie z buffem!! Ludzie z postaciami ok. 50 lvla ktorym ostrze daje ~ 220 DMG bija w metina po 1000+ bez kryta oczywiscie. Czy mam zbugowana postać, pisać do supportu? Prosze o pomoc.


    P.S Wojownikem body 30 lvl aura m1 (+ 141 ataku) z tego samego FMSa bije w metiny po 550-620

  • Alchemie-rubin/szarfe/dzika/biologa masz? :D Co sie dziwisz ze tak slabo bijesz jesli masz tak słabego fmsa i ostrze :D wpek ma dużo ustać a nie bije tak dużo jak bodziak/likan

  • Alchemie-rubin/szarfe/dzika/biologa masz? :D Co sie dziwisz ze tak slabo bijesz jesli masz tak słabego fmsa i ostrze :D wpek ma dużo ustać a nie bije tak dużo jak bodziak/likan

    Dokładnie eq możesz mieć takie same, ale bajerów ci brakuje: rubin/szarfa/dzik. (Ponad 200 WA i 35sr dają w sumie)

    NEGROS Kupie:
    RiB+9 <> +-50 sr
    Śmiertelka+9 <> 2kHP, 10doHP, 50WA (30WA też ujdzie)
    5-kątna / Okrągła+9 <> NNO, 10-15blok
    5-kątna / Okrągła+9 <> 20DT

  • wez pod uwage, ile pkt w sile na surze,a ile na woju

  • Odpalaj ostrze na full int i zmieniaj eq, staty zrob ful int sila zreka, ale musisz miec do tego eq dobre all 2k hp, pety i szarfe jakaś załatw, rubin i już będzie lepiej

  • Lvl to nie wszystko panie kolego, bijesz normalnie

    Negros Szaman Smok Breake- 35lv OFF :sleeping:
    Tasmania Szaman Smok Incorrect- 25+lv OFF :sleeping:
    Etolin Ninia Dagger IncorrectV2 - 35lv ON :phatgrin:

  • Metki mordu są bardzo wymagające, pod względem eq i skilli.
    Bardzo często są w nich respy z dużą ilością ognistych duchów, najczęstsza przyczyna zgonu graczy.


    Dla sury respy wojowników lub konarów to żaden problem, gorzej z łucznikami.
    Na driady działa podobno bon na strzały (nie powiem że na pewno bo nie testowałem).
    Natomiast na ogniste duchy bon na ogień i magie.
    Co do obrażeń,

    bijesz normalnie

    wiesz na pewno że ostrze daje około 40% mniej wartości ataku od aury, nawet podczas odpalania siła daje więcej niż int w rzeczywistości, a nie w cyferkach na skilu.

    NEGROS Kupie:
    RiB+9 <> +-50 sr
    Śmiertelka+9 <> 2kHP, 10doHP, 50WA (30WA też ujdzie)
    5-kątna / Okrągła+9 <> NNO, 10-15blok
    5-kątna / Okrągła+9 <> 20DT

  • Temat nieaktywny, zamykam.

    Bobcat(Lynx rufus) - ryś rudy

    Krótko o mnie - transfob i antysemita(tylko z powodu zainteresowania HL, więc to komplement), hufflepuff. (Lynx z domu bosuka). Uczeń szkoły magii i czarodziejstwa w dziedzictwie hogwartu (hogwarts legacy) :D

    Tymczasowy brak sygnatury. Zmęczony życiem emeryt. Lynx in evocatum (ryś na emeryturze)

  • SauBaar

    Added the Label Gra
  • SauBaar

    Added the Label Sura