ReVerseCrew, dla nas Metin2 nie ma granic!

  • Nie polecam, ze względu na vice lidera, który nie jest ani doświadczony ani dojrzały.

    Przyganiał kocioł garnkowi #Pjękna i Bestia.


    Atrakcyjna, doszlifowana prezentacja, szkoda jednak, że nie do końca dostosowana do płaszczyzny forumowej.


    Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na arenie bitewnej!


  • Na samym początku chciałbym wszystkim podziękować za wszelkie opinie zarówno pozytywne jak i te negatywne. Dzięki waszym opiniom będziemy wiedzieć co robimy źle a co robimy dobrze. :phatgrin:

    Polecam, pozytywni ludzie, luźna i wesoła atmosfera. :)

    Dziękuję w imieniu swoim i gildii. :)


    Nie polecam, ze względu na vice lidera, który nie jest ani doświadczony ani dojrzały.
    Poza tym, TeFT nie zginął, tylko dostał bana za hacki.

    Pierwszy hejt już poleciał :P. Tylko powiedz mi, po pierwsze o którego vLidera Ci chodzi bo mamy 2 vliderów, a po drugie czym snujesz swoje zdanie? :swir:

    Napkin:P chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego, coś co się będzie wyróżniać. Najwidoczniej udało nam się, gildia jest jak na razie w fazie rozwoju gdyż jest ona na Wetarze dopiero od 2tygodni. Tak więc może kiedyś spotkamy się na arenie :P

    GG:54784178

  • Dziękujemy za wszelkie opinie, a Tobie RSHamane nie będę już odpisywać, bo to jest temat dotyczący gildii a nie dyskusji :P

    GG:54784178

  • Jak Ty dostrzegasz chociaż jeden element oprócz bram piekieł który jest podobny to gratuluję i życzę powodzenia w życiu.

  • Mała sugestia, polecam dodać królestwo bo nie znalazłem o nim wzmianki w prezentacji (chyba, że ślepy jestem to nie było tematu) bo tylko z filmiku można wywnioskować, że Jinno :P

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • Szczerze mówiąc słaba ta prezentacja :P Mało rozbudowana, mało pokazane, krótka, mogliście więcej czasu na nią poświęcić i dać jej chociażby te 5 minut, przez ten czas dalibyście rade skminić jeszcze tu coś fajnego :P


  • Szczerze mówiąc słaba ta prezentacja :P Mało rozbudowana, mało pokazane, krótka, mogliście więcej czasu na nią poświęcić i dać jej chociażby te 5 minut, przez ten czas dalibyście rade skminić jeszcze tu coś fajnego :P


    A ja właśnie popieram krótkie sprawne prezentacje, zamiast tracić czas na durne historie jak to "mały dziki pies turlał po sochan orzeszka", mamy konkretnie wyłożone co i jak zapraszam do wspólnej zabawy :)
    z poważaniem Gron

  • Moderator Beldwik:
    Prezentacja gildii może zostać zamknięta na prośbę autora tematu lub też, gdy autor wątku jest nieaktywny przez 3 miesiące lub prezentacja jest nieaktualizowana od 3 miesięcy. Dodatkowo o zamknięciu tematu w szczególnych przypadkach może zadecydować Administrator Forum.

    Moderator Beldwik:

    Moderator Beldwik:

    Moderator Beldwik:
    Zamykam z powodu braku aktualizacji

    oBciG0H.jpeg

  • Ascoran

    Added the Label Polska
  • Ascoran

    Added the Label Prezentacja Gildii