problem z odpaleniem 2 konta

  • Przy próbie odpalenia drugiego konta przez Gameforge Live wyskakuje taki oto błąd :


    The game metin2 crashed.


    Jeśli odpalam z folderu metin2 pojawia się launcher, lecz po kliknięciu Rozpocznij gre nic się nie dzieje. ?(


    Restart laptopu oraz reinstalacja GF i metin2 nic nie pomogła.

  • Mam ten sam problem co ty, tylko ja dodatkowo na swoim laptopie gdy włączę metina nie mogę odpalić nawet GG. Przed restartem wszystko działało normalnie, a teraz niestety :/

    cypek6 Wp 120 Off Endurion/Wetar/Etolin/Sasmos
    Setrian Likan 105/103 Off Wetar/Etolin
    Avapra Archer 105 Off Endurion/Wetar
    rohatyn Mental 105 Off Wetar
    xxSetrian Likan 34 ON Etolin

  • wczoraj po restarcie odpalałem normalnie dwa konta dziś już są problemy... raz udało mi się odpalić teraz dalej wyskakuje ten komunikat

  • Podłączam się, mam to samo. Pierwszy metin odpala bez problemu, a kolejny crashuje. Dodatkowo nie da się zamknąć nProtect, który wcześniej dostał crasha co powoduje że nie mogę odpalić kolejnego okna metina.

  • u mnie był problem z anty-wirusem po wyłączeniu 2 konto odpala się bez problemu...

  • U mnie też ten sam Problem Przed resetem było wszystko ok a teraz Lipa nawet buffa nie mogę odpalić na 2 koncie ;/


    Musimy cierpieć przez BOTY !!!


    LockPeyS Ofline

  • Niestety firma GF mysli ze ulepszy gre i zabespieczy przed botami. Ale nie oklamujmy sie nie potrafia tego zrobic. Jak jest dobrze gracze nie narzekaja to juz nowosci zabezpieczenia itd i dodatkowo rozwalenie metina ze sie odechciewa grac bo ciagle wywala zalogowac sie nie mozna 2 kont odpalic porazka. Ale PROMOCJE W IS CO CHILE tylko kasa zeby szla a o graczach to nic nie mysla.



    METIN MA JUZ PONAD 7 LAT ZAWSZE MY LADUJEMY IS A DALI KIEDYS CHOCIAZ NA 1 DZIEN IS ZA DARMO NIEEEEE BO PO CO

    DIUMAR WOJ MENTAL 87+[/size]

  • Tak jak kolega wyżej napisał, wystarczy wyłączyć na chwilę antywirusa i przynajmniej w przypadku AVG można wówczas odpalić 2 i kolejne okna metina. Tak czy siak to nie powinno w ten sposób działać, więc mam nadzieję że ktoś z administracji poinformuje GF o tym problemie.

  • Jeśli chodzi o błąd metin2 crashed to tutaj są proponowane przez innych graczy rozwiązania:


    Sposób I.
    Pamiętaj że system XP nie jest już wspierany przez firmę, więc gra ma prawo nie na nim nie działać.
    1. Zainstaluj Service Pack3.
    2. Dodaj grę do wyjątków w antywirusie.


    Sposób II.
    1. Włącz i zaktualizuj grę przez kurczaki (plik "patchupdater")
    2. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej.


    Sposób III.
    1. Kliknij prawym przyciskiem na "mój komputer" wybierz "właściwości".
    2. Przejdź na zakładkę "zaawansowane" i wybierz "zmienne środowiskowe".
    3. W oknie "Zmienne systemowe" proszę wybrać "zmienne " o nazwie "temp".
    4. Wybierz opcje edytuj w miejscu "wartość zmiennej" proszę wpisać np. X:\Temp
    (Gdzie "X" oznacza dysk, na którym mamy wystarczającą ilość wolnego miejsca dla plików TEMP)
    5. Proszę operację powtórzyć dla "Zmiennej TMP" i zmienić na np. X:\tmp
    (Gdzie "X" oznacza dysk, na którym mamy wystarczającą ilość wolnego miejsca dla plików TMP
    )

  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny