Nie da sie wlaczyc gry problem z gameforg live

  • Dzis wchodzę rano patrzę cos sie dlugo ląduje gameforge ide cos wrzucić na zab przychodzę po 30 min nic sie nie ruszyli. Ciągle zapętlone jest za chwile wrzucę na dysk google film to zobaczycie

  • większość tak ma ,ja też ,do gry można wejść przez metin2launch w folderze metina

  • Gameforge live ma nowy patch który wykrywa hacki , porostu jeśli używaliście jakiś hacków czy innego gówna od instalujcie to z kompa a powinno sie załadować ładnie i włączyć :)

  • Nigdy nie miałem hacków może mam jakieś programy ,które Metin uznaje za hacki? ...
    Ps: nie mam już folderu Metin2 co do Pana powyżej co napisał ,ponieważ usunąlem wszystko zwiazane z Metinem myslalem,że jak ponownie zainstaluje zadziała...

  • Witam !
    Wczoraj wieczorem spotkałem się z pewnym błedem, mianowicie nie mogę włączyć gameforge life. W kółko coś się ładuje albo jest czarny ekran albo bóg wie co jeszcze. Antywirus wyłączony zapora też. Powiem wam lepszy numer. Wgrałem nawet system od nowa bo i tak miałem to zrobić. Nadal to samo !!! od wczoraj. Dodatkowo raz mi się strona i forum metina ładuje raz nie. I to nie ma związku z internetem, bo mam bardzo dobry. Tylko coś się z gameforge zwaliło mi...
    Umieszczam screena, jak się zachowuje program gameforge :



    proszę pomócie, nie mam jak grać ... próbowałem wszystkiego ....

    Edited once, last by Kenza ().

  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny