ROZWIĄZANIE: Program Metin2Client przestał działać

  • Witam :)
    Kilka lat temu grałem w metina i wpadłem na pomysł, żeby znów zacząć grać.
    Instalacja przebiegła szybko i sprawnie, patchowanie zresztą też :)
    Lecz gdy klikam ''Rozpocznij grę'' wyskakuje mi komunikat
    ''Program Metin2Client przestał działać'' i mogę tylko zamknąć program :/


    Szukałem pomocy na forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem :c
    Proszę o pomoc!

  • Wczoraj zrobiło mi sie to samo :D metek dochodzi do start i proces znika i niewazne czy jest właczony antywirus czy całkiem dezaktywowany do tego dochodzi mój unkalny problem z Itemshopem w funtach tu administracja nie moze nawet pomóc odsyłaja mnie od jednego do drugiego napisałem nawet ticket po angielsku :D co nie jest maja mocna strona no i w sumie olali mnie chyba niechca moich pieniedzy :D moze rzeczywiscie pora poszukac innej gry.

  • MyNamelsShadow mam ten sam problem wywala grę jak miną filmiki na początku uruchamiania.


    Niestety do tej pory nikt nie znalazł na to rozwiązania. Miejmy nadzieje że po najbliższej konserwacji coś się zmieni.

  • Pewnie ten nowy HS wam blokuje włączenie metina bo wykrywa jakieś cheaty na komputerze ( które nie koniecznie nimi są, bo ten program wiele programów blokuje ) Próbowaliście odpalić jako administrator ? a jeżeli odpalacie przez GF to odpalcie przez exe w plikach metina. Na pomoc administracji nie liczcie, bo każdy wie że nic nie wiedzą na temat plików metina ;(

  • Mówicie, że support już się grą nie interere? 0_0 Loolz to straszne!
    papikk największy hacker ever xD
    kto nie wpadnie na to, żeby admem włączyć? No chyba takiego 'geniusza' nie znajdzie nikt (blondynki się nie liczą xD):D
    Poszedłem z tym do kumpla (prowadzi mały sklep komputerowy), powidział mi, że mam coś zainstalować i już działa :D
    Zainstalowałem Framework 3.5 i mi działa :D

  • MyNameIsShadow no rzeczywiscie widocznie GameGuard potrzebuje do działania Framework 3.5 bo u mnie pomogło prawdopodobnie instalowałem cos co zmieniło wersje lub cos w ten desen no dzieki :D dalej jednak pozostał mój problem z Is-em w funtach tutaj to chyba tylko zmiana IP pomoze ,moze mój dostawca internetu zrobił by to zadarmo ale watpie :D

  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny