ROZWIĄZANIE:Nie mogę włączyć więcej niż jednego okienka metina

  • Jak w tytule, po poprzedniej aktualizacji nie mogę włączyć więcej niż jednego okienka gry. Przy otwieraniu kolejnego wyskakuje błąd:
    <ciach>
    Może ktoś mi coś poradzi, bo nie wiem jak to naprawić:/

    Edited once, last by SauBaar: Usunąłem nieaktywny link. ().

  • Spróbuj wyłączyć i włączyć gameforge'a, jak nie pomoże to zresetuj komputer.

  • co chwile dodają coś zrypanego, nie przemyślanego.. Jak to Metin2. Wcisną to każdemu, i zamiast oni sprawdzić błędy to my musimy i później to naprawiają. Zainstaluj na innej partycji tego Metina.


    Błędy z metinem to jedynie można eliminować metodą prób. Ponieważ żaden admin tej popularnej gry ci nie pomoże ( bo sami nie znają odpowiedzi :D :D )



    Jeżeli zmiana partycji nie pomoże ( to mogą to być również problemy z dyskiem ) Dysk już się psuje i nie uciąga więcej niż 1 metina, a jako że stało się to po aktualizacji to mógł być tylko czysty przypadek :P

    Edited once, last by papikk133 ().

  • Mam to samo...


    Rozwiazanie:
    Nie uruchamiaj metina przez gameforgelive tylko wejdz w folder gameforgelive/games/POL_pol/metin2/metin2launch.
    Mi tez przez gf odpali tylko jednego. A reszte musze odpalic tak jak wyzej napisalem...
    Czasem tez wyskakuje blad ale probuj 2/3 razy w koncu odpali. Przez gf probowalem z 40 razy i raz odpalilo.

  • Nie odpalajcie jednocześnie kilka razy metin2 tylko kolejnego klienta dopiero, gdy poprzedni się załaduje i pojawi się okno wyboru postaci i wszystko powinno być ok.

    Chcesz zostać Mistrzem Gry i poznać grę od innej strony? Zapraszamy serdecznie, złóż podanie.

  • Santonia... nie wazne kiedy włączam 2 konto. Przez gf zawsze wyskakuje mi ten blad. Np. Zrobilem shopa stal z godz pozniej chciałem normalnie odpalic 2 konto i kase przelozyc ale normalnie przez gf sie nie da! Tak jak wyzej pisalem tylko tamyen sposob mi pomaga.

  • GDDR dobrze pisze . Po otwarciu jednego okna kolejnego juz nie moglem otworzyc ,a ale prez metin2launch za 3/4 razem udaje sie juz odpalic kolejne okna

  • Po pierwsze , w czasie ładowania pierwszego klienta nawet nie włączaj drugiego , zwykle kończy się to wyłączeniem obu a przynajmniej jednego z nich .
    Po drugie zobacz czy twój procesor jest w stanie wytrzymać 2 metiny czyli odpowiednio taką liczbe procesów . Po trzecie , pogrzeb w configu i zmniejsz rozdzielczość , być może to pomoże

    NIE HANDLUJĘ Z GRACZAMI(sztuczne podbijanie aukcji bez pokrycia, nie traktować ich postów poważnie):
    -introwertyk
    -Thue

  • GDDR Twój sposób pomógł, za trzecim razem odpaliło kolejnego metka. Wielkie dzięki. A co do innych postów to sprzęt całkiem nowy, z dyskiem też nie może być problemów(nowy SSD), procek dawał rade na 10 metków do dt więc niemożliwe żeby z 2 miał problem... Ale mimo wszystko czekam, aż ktoś wymyśli jak to naprawić, żeby nie trzeba było tak kombinować z włączaniem.

  • Spróbuj ustawić w procesach metin2 jako priorytet wysoki

    NIE HANDLUJĘ Z GRACZAMI(sztuczne podbijanie aukcji bez pokrycia, nie traktować ich postów poważnie):
    -introwertyk
    -Thue

  • Tez tyle co zlozylem nowego kompa. Byc moze to jest wina SSD poniewaz obydwoje mamy ssd i ten sam problem.

  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny