System Zwierzaków - dyskusja

  • raczej dzieżko to sprawdzić, mogą być większe ale dalej będą losowe, powiedzmy że w teorii po 100 dniach razador typ 5 zamiast skakać 0,1-0,9 możne skoczyć 0,2-1

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • Patrząc na mojego peta i spisując przyrosty jednoznacznie mogę stwierdzić ,że czekanie 100 dni jak i że co 100 zwiększają sie przyrosty można w bajki wsadzić .

    Zarówno na 100 , 200 i 300 dni statystyki nie drgnęły nawet o 0,1%.

    Mieszanie zwierzaka ma tylko i wyłącznie sens gdy będzie miał 105 lvl i wsadzone 3 skile - wtedy PŻ może się zwiększyć..

    "Religia powstała , gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca " Mark Twain

  • Patrząc na mojego peta i spisując przyrosty jednoznacznie mogę stwierdzić ,że czekanie 100 dni jak i że co 100 zwiększają sie przyrosty można w bajki wsadzić .

    Zarówno na 100 , 200 i 300 dni statystyki nie drgnęły nawet o 0,1%.

    Mieszanie zwierzaka ma tylko i wyłącznie sens gdy będzie miał 105 lvl i wsadzone 3 skile - wtedy PŻ może się zwiększyć..


    Jaki typ?

  • bry ;d


    Jak działa to Boska Odżywka? Sprawa wygląda tak, że miałem nowego peta - 24 dni - no i spóźniłem się dzisiaj 30/60min z przedłużeniem jego żywotności. Czy Boska Odżywka jakoś może cofnąć ten czas czy lepiej czekać od nowa te 30 dni żeby móc przerobić itp?

    Z tego co się orientuję to jedna odżywka zwraca 10 dni życia peta :P

  • Patrząc na mojego peta i spisując przyrosty jednoznacznie mogę stwierdzić ,że czekanie 100 dni jak i że co 100 zwiększają sie przyrosty można w bajki wsadzić .

    Zarówno na 100 , 200 i 300 dni statystyki nie drgnęły nawet o 0,1%.

    Mieszanie zwierzaka ma tylko i wyłącznie sens gdy będzie miał 105 lvl i wsadzone 3 skile - wtedy PŻ może się zwiększyć..

    Pierdzielisz glupoty mialem razadora 400 dni i mial przyrosty 1% jak dobrze pamietam, typ 6.

  • A ja twierdzę ,że nie ponieważ mója Meley , która ma 308 dni ani razu nie dostała % po każdych 100 dniach.

    "Religia powstała , gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca " Mark Twain

  • A ja twierdzę ,że nie ponieważ mója Meley , która ma 308 dni ani razu nie dostała % po każdych 100 dniach.

    To napisz coś więcej, jaki typ i jakie skoki pz faktcznie ma, oraz ile dni żyje.

    Powinieneś to napisać odrazu a nie podajesz jakieś suche fakty bez argumentów...

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • Może mieć typ 6, ale dopiero zaczął expić i ma losowe skoki do 40 lvl ;)

    Meley perf nie ma już losowych skoków do 40 lv,
    Teraz meley/nessie typ 6 jako jedyne pety mają wraz z wykluciem skoki (0,6-0,7) czyli o 0,1 więcej niż pozostałe pety.

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • Wcześniej jak nie można było określić typu peta Sfera losu to meley miała losowe skoki do 40 lvla, dopiero po wprowadzeniu sześciu typów peta zostało to zmienione

    Jak to sześciu typów? Ja widziałem osiem :thumbsup:

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF