System Zwierzaków - dyskusja

  • Witam. Wykluł mi się czerwony smok "stopien 6" na 20 dni 3 skille i co 5 lvl skoki 2x po 0.6.. Teraz pytanko, jakie nalezy wlożyć do tego pecika skille i czy taki pecik nadaje się do expa dla surki 90+?

  • Witam. Wykluł mi się czerwony smok "stopien 6" na 20 dni 3 skille i co 5 lvl skoki 2x po 0.6.. Teraz pytanko, jakie nalezy wlożyć do tego pecika skille i czy taki pecik nadaje się do expa dla surki 90+?

    Tak nadaje się.

    Berek szycie i mooby

  • Meley z potworami + berkiem jest gorszy od razadora/bashidoo z potworami + berkiem bijąc z buta/wierzchowca. Jeżeli chodzi o polimorfie to meley wypada o wiele lepiej ;D

    GG:54784178

  • Dawno nie grałem i trochę pozapominałem jak to było z tymi petami. Jeśli wykluję razadora legendarnego 2-skillowego to mogę jakoś mu odblokować 3 skill? I czy razador nadal jest najlepszym petem dla dropka? :D

  • Hejka, nie polecam nikomu mixowania zwierzaków.


    Miałem niebieskiego smoka, 3 skillowego, z żywotnością 14 dni. Wbiłem mu 81 lvl i włożyłem skille, żeby mieć pewność, że ich ilość nie zmieni się przy miksowaniu.

    Smok miał typ 2, stąd miksując go nie miałem żadnych większych nadziei - stwierdziłem, że gorzej być nie może (miał 5.0 HP na 81 lvlu xD), więc mix najprawdopodobniej będzie miał korzystny dla mnie efekt, zwłaszcza, że smok był trzymany już ponad 120 dni.


    Nic bardziej mylnego - jak się okazuje, miksując zwierzaka, jego typ wcale nie musi się zmienić...


    O czym boleśnie przekonałem się za pierwszym razem - dostałem typ 2, 2-dniowy.


    Wygrzebałem ostatnie wony ze sklepów i zostało mi jeszcze na jedną zmiankę - karmienie peta co 2 dni stanowi dla mnie zbyt duże wyzwanie, stwierdziłem, że teraz już będzie bardzo ciężko trafić coś gorszego.


    I ponownie przekonałem się, że jednak się da.


    Typ 2, 1 dniowy.


    Widocznie najwyższa pora porzucić marzenia o choćby przyzwoitym smoku, zejść na ziemię i zainteresować się razadorami, bo otwierając ~7 jaj niebieskich smoków, 3 skillowy typ 2 był moim najlepszym trafem...

  • siema, wypadla mi ostatnio dosc ciekawa meley 26 dni zycia ty 6 skoki o 0.7 co 5 lvl. Pytanie czy trafila się komus meley ktora po 50 dniach zycia wzrasta o 0.1?

    Mam bashido typ 6 2 skile i po 50 dniach rosnie o 0.1 wiecej.

    Z góry dzieki.

  • Masz pewny przyrost po 100 dniach, lecz są przypadki że powyżej 50 dni pojawi się przeskok. Najprościej jest chyba powiedzieć że szansa na pierwszy przeskok o 0.1 jest po 50 dniu życia ale tym "pewniaczkiem" jest 100

  • Witam. Posiadam razadora 3skillowego, 6 typ i mam kilka pytań odnośnie peta.
    1. Czy zawsze po dodaniu skilli na 81 poziomie będę miał berka 12% i łowce potworów 7% przy 6 typie? A jak nie to ile może być % w skillach.
    2. Na którym lvlu wzrośnie razadorowi berserk do 13%, a na który do 14%?
    3. Na którym lvlu wzrośnie łowca potworów do 8%?

  • Witam. Posiadam razadora 3skillowego, 6 typ i mam kilka pytań odnośnie peta.
    1. Czy zawsze po dodaniu skilli na 81 poziomie będę miał berka 12% i łowce potworów 7% przy 6 typie? A jak nie to ile może być % w skillach.
    2. Na którym lvlu wzrośnie razadorowi berserk do 13%, a na który do 14%?
    3. Na którym lvlu wzrośnie łowca potworów do 8%?


    1. Zawsze przy razadorze/baashido, przy meley 7% i 11%

    2. 13% na 96 lvl

    3. na tym samym co bersek


    Jak się mylę to poprawcie mnie ;)

  • Szybkie pytanko.


    Jaka jest różnica w 5 i 6 typie. Mam razadora 5 i 6.


    6 z 2 skillami

    5 z 3 skillami

    Nie wiem którego najbardziej się opłaca rozwijać.

    vCe0W6E.png

  • Typ 6, bo ma stałe przeskoki pż i obrony (co 5 lvl pż), a typ 6 z kolei losowe i masz ich mniej (co 6 lvl pż, obrona co 8 chyba - sprawdź na wiki). Jeżeli chodzi o wartość skilli, to oba mają maksymalne wartości.


    Dodam jeszcze, że możesz przy typie 5 mieć lepsze pż, zależy od szczęścia (przeskoki od 0.1 do 0.9) ;)


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by Reverse ().

  • Patrząc na fakt że przytrzymam je do 200 dni to może i faktycznie ten 3 skillowy.


    Razador co 50 dni skacze o dodatkowe 0.1?

    Czy 50, potem 100, 200 , 300?

    vCe0W6E.png

  • Ja z każdym petem czekam 100 dni i potem wychodzi zawsze o te 0.1% więcej.

    Xd czekać 3 miesiące by wbić 100 lvl. A potem jak dzieje się coś z serwerami to płacz, bo pet który miał 99 dni zdechł xd..

    Ja że swoim petwm nie musiałem czekać 100 dni, by ten rósł mi cały czas po 0.7%

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Xd czekać 3 miesiące by wbić 100 lvl. A potem jak dzieje się coś z serwerami to płacz, bo pet który miał 99 dni zdechł xd..

    Ja że swoim petwm nie musiałem czekać 100 dni, by ten rósł mi cały czas po 0.7%

    Chcesz wiedzieć czemu nigdy nie wyję o pety? Karmię je dzień przed, wtedy jak coś się stanie, albo zapomnę mam jeszcze kilkanaście godzin żeby go nakarmić ;)