Film Historia Metin2.pl 2007-2015 - I Ty możesz zostać częścią naszej historii!

  • Czy to juz troszke nie przesada ?
    Koncowy termin byl przewidywany juz jakis czas temu, lecz nie ma nic ;(

  • kitex - thx za screeny.


    Spieszę poinformować wszystkich, że od dzisiaj dopiero mam dostęp do Metina (bo wcześniej na ani 1 z 3 komputerów nie mogłem odpalić Metina, aby dograć brakujące sceny do filmu), dlatego od dziś biorę się za rozpisywanie filmu, dogrywanie brakujących scen i za składanie :). Tak, nadszedł ten sądny dzień :D. I dziękuję wszystkim za cierpliwość oraz sorry za zwłokę, ale niestety nie miałem na to wpływu fizycznego :).


    Layca - ten film ma przedstawiać historię całego Metina, a również jego początków (czyli jeszcze przed PL), ma też pokazywać kamienie milowe gry z punktu widzenia graczy różnych serwerów oraz nie tylko :). Nie wiem na ile uda mi się zrealizować zamysł, ale mam nadzieję, że się spodoba i pozwoli wrócić pamięcią do starych czasów :).


    Namietny - niestety, złośliwość rzeczy martwych. Na niektóre rzeczy człowiek nie ma wpływu - a w szczególności na GF :).

  • kurcze robiłem kiedyś pełno ss-ów, od początku mojej gra, ale padł mi dysk w laptopie i straciłem wszystkie dane.. szkoda fajne ss-y miałem;p

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • Historia juz cala rozpisana, pozostaje jedynie przeczytac to sobie kilka razy, pozniej nagrac, poskladac audio, poskladac obraz i bedzie gotowe - pracuje nad tym glownie nocami, gdy koncze prace, wiec pewnie za kilka dni bedzie :).


    Aby nie pisać milionów postów pod postami i jednocześnie nie łamać regulaminu tworzę tutaj tego posta, który będzie co jakiś czas edytowany i aktualizowany, a w nim znajdą się informacje na temat aktualnego progressu przy tworzeniu filmu :). Tak więc wszystkie informacje będa w tym poście jak coś.


    Ps. Proszę moderatora o nie łączenie tego posta z innymi, aby nie blokować możliwości jego edytowania :).


    Tak więc, aktualnie film jest na etapie:
    (Grafika dodana po naradzie z Sheyna)



    Data rozpoczęcia prac nad filmem: 2015.09.10
    Ostatnia aktualizacja statystyk: 2015.10.09 23:41


    Notatki:

    Quote from Notatki

    Aktualnie nagrywam sobie dziennie w nocy jak mam chwilę czasu i kroję materiał audio z każdego roku życia Metina - po jednym roku na dzień, jak nagram wszystkie lata i zmontuję w coś sensownego, to biorę się za montowanie całości z obrazem.


    EDIT 2015.09.29
    Ok, prace z audio skończone, teraz zabieram się za składanie obrazu i audio w całość :).

  • Sam fakt podjęcia decyzji o wykonaniu takiego filmu powinien budzić respekt dla kolegi. :) Więc nie rozumiem dlaczego się tak niecierpliwicie, tym bardziej, że były problemy z nowym systemem i Metinem. Zapewne praca nad filmem jest pracochłonna a zarazem czasochłonna, a nie zapominajmy, że kolega zONE jak każdy człowiek ma też sprawy osobiste. Więc bądźmy spokojni, filmik zapewne niedługo będzie gotowy, tylko troszkę cierpliwości. 8)

  • Ok, dziękuję za cierpliwość, jak widać w poście wyżej, skończyłem właśnie składać całe audio, teraz więc przechodzę do kolejnego etapu i zabieram się za składanie obrazu w całość z audio. Tzw. "wakacje", to u mnie czas wzmożonej pracy, a co za tym idzie również braku czasu - szczególnie, że ostatnio w pracy głównie zajmowałem się rozkręcaniem kilku projektów i to spowodowało pewne opóźnienia w innych kategoriach życiowych - jak można się domyślić w szczególności w grach :). Film powinien się jednak pojawić już w przeciągu kilku dni, bo jak widać na załączonym wyżej wykresie prace ogółem zostały wykonane w 80%. Zmiany statusu prac będzie mozna nadal śledzić w poście wyżej :).

  • zalezy ile dostał :)


    Jakby nie patrzeć może zawsze "podkraść" materiały od fubu itd :D


    Pamiętam jeszcze tych koksów : FuBu , Zwierz , Sonerst , loth :) To były piękne czasy . Pominołem Isamu bo on był później :D

    18,11,2015 r THE END


    CZEKAM NA NOWY SERWER


  • Taaa...
    ale jakby nie patrzeć materiały przesłane przez nas nie są wybitne :P


    No niestety, lata mijają, a wraz z nimi pozbywamy się dysków twardych :D Sam chętnie bym wysłał ciekawe ss'y z 2007, 2008 (sklepy w m2, eventy), ale nie mam pojęcia gdzie mógłby się znaleźć mój stary dysk

    Wspomnienia z Candi/Androsa
    youtube.com/sirmichaus


  • Taaa...
    ale jakby nie patrzeć materiały przesłane przez nas nie są wybitne :P


    Jak sie nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :P. Dużo tych materiałów aż tak nie było, dlatego będę się starał z nich wyciągnąć najwięcej jak będę mógł z tego co sie zda do tematów które omawiam :P. Większość jednak będę musiał ze swoich czerpać materiałów :P.

  • Jak widać po tabeli proces twórczy powoli zmierza ku końcowi :w00t: Szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać tego niewątpliwie wspaniałego dzieła :) Życzę powodzenia na ostatniej prostej!

  • Pragnę Was poinformować, że jak wynika z wykresu praca nad filmem dobiegła końca!



    Trochę to zajęło, ale się starałem jak mogłem, by tylko to przyspieszyć i właśnie dziś film został skończony. Aktualnie właśnie się renderuje, gdy tylko skończy się renderować, zostanie wysłany na serwer. Jeżeli więc nic nie stanie temu na drodze, to film powinien się już jutro pojawić na moim kanale YouTube. Nie wiem niestety jak długo się to będzie wysyłało, bo najszybszego neta nie mam, a to dosyć duży film będzie, więc najbezpieczniejszą datą będzie, jak napiszę, że do niedzieli powinien się pojawić jeżeli wszystko będzie dobrze i nic się nie zepsuje. Śledźcie więc ten temat i kanał, bo już niedługo się pojawi :)!


    Osobiście jestem zadowolony z efektu końcowego, mam też nadzieję, że i Wy będziecie :). Tak więc do usłyszenia już niedługo!


    A na tą chwilę przypominam trailer dla tych, którzy jeszcze nie widzieli :):

    [video]web0xsI5xc4[/video]

  • Film opublikowany:


    Quote

    Jest to długo oczekiwany film, który przedstawia całą historię gry Metin/Metin2 od pomysłu na grę, przez powstanie pierwszej części, aż po dzień dzisiejszy. Jest to zarys historyczny gry widziany oczami gracza, który gra w tą grę od jej początków, oczami pierwszego, jak i aktualnego Teamu oraz oczami graczy, z którymi było mi do tej pory dane grać. Nagranie przedstawia wszystkie zmiany, jakie zachodziły w grze Metin2.pl, jak i pokazuje zarys rozwoju całej gry od roku 1999 aż po rok 2015! Wierzę, że spodoba Wam on się i że pozwoli Wam się dowiedzieć czegoś nowego o tej grze :). A tym czasem ja zapraszam Was do oglądania i komentowania! Miłego oglądania :)!


    [video]ew4aMb6EVxE[/video]

  • Bardzo ladny filmik:).


    Miejmy nadzieje, ze GF sie sie teraz zabierze za tę grę. Zaciekawila mnie zwlaszcza kwestia nowej szaty graficznej czy jak to sie mowi w kregach informatycznych xd. Oby szybko:D

    Edited once, last by Lexio ().