Błąd w grze - utracony przedmiot bez osób trzecich

  • Witam. Dzisiejszego dnia około godziny 16 przydarzył mi się taki incydent:

    Napisałem do supportu i w odpowiedzi dostałem info, że nie mogę odzyskać wyrzuconych przedmiotów... Co ja mam dalej zrobić z tym? Aaa no i jeszcze opiszę słowami jak do tego doszło, jakby ktoś nie ogarnął...No więc po ubiciu przywódcy (wcześniej notki wywaliłem) dropła kolejna i było razem 7. Potem zrespił się reinkar no i znów wywaliłem i niestety spadły koło mostu. Nie ma to jak wrócić zmęczony do domu, aby odpocząć a tu takie coś

  • Dość często występujący "błąd gry" :tak: Przez support tutaj nic nie zrobisz bo sam wyrzuciłeś... Musisz pamiętać że chyba każda mapka ma swoje granice gdzie wjedziesz postacią. Często zdarza się przy biciu w rogu bossa że jego drop wypadnie poza ramę np komnaty czy to w V1,2,3 czy Atlantydzie.Jedynym sposobem na uniknięcie takiej sytuacji jest ubijanie bosa trochę dalej od krawędzi wolnej przestrzeni.W takim przypadku ja zawsze stosuje podnoszenie przedmiotów na 3 sposoby: tylda, mmysz, przycisk Z

  • Proszę się trzymać informacji, które otrzymał Pan poprzez Support. Odzyskanie wywalonych (przez Pana) notatek jest nie możliwe.
    Zakładanie tematu na forum nic nie da - chyba, że ma na celu poinformowanie graczy by tego nie robili (jeśli komuś przyjdzie to do głowy).

  • Nie radzę w tym miejscu wyrzucać notatek! Gdy robiłam swoją misję na biologa, miałam już około 50 szt wydropione i wyrzuciłam właśnie koło mostu i przepadły, bo nie dało się ich podnieść. Więc myślę, że musisz po prostu znaleźć inne miejsce na zbijanie :)

  • Ewentualnie postaw tam sobie jakas postac i na nia przekladaj drop.

    Gram dla zabawy , nie dla korzysci.



    FermekDiumar (Fermentynek) 106lvl bm

  • Proszę się trzymać informacji, które otrzymał Pan poprzez Support. Odzyskanie wywalonych (przez Pana) notatek jest nie możliwe.
    Zakładanie tematu na forum nic nie da - chyba, że ma na celu poinformowanie graczy by tego nie robili (jeśli komuś przyjdzie to do głowy).


    Oczywiście nie mam na celu domagać się zwrotu przedmiotu, bo to swoją drogą, ale jednak tym tematem chciałem pokazać jeden z głównych błędów tej gry. Metiny wielkanocne to też (mowa tu o występowaniu w ścianach), w krainie gigantów (do dziś pamiętam, jak wysyłałem SSy do supportu podczas eventu walentynkowego, gdyż zwykłe metki respią się w tych hmmm cyrkach czy co to jest). Może wreszcie skłoni to zespół do działania z takimi problemami, bo chyba są odpowiedni pracownicy co umieją sobie poradzić z tym w tak "Wielkiej Firmie".

  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny