Wielki Event Gildyjny 2015 - dyskusja

  • Tylko ostatni poszedł za szamanką bo zrespiony był przy samym moście i to raczej naturalne:) a w filmikach które były wrzucane wszystkie bossy respione były na plaży z dala od mostu gdyby i tutaj były tak respione nie poszedlby ostatni na szamanke
    Nie szukajcie wytłumaczenia w lini startu bo go tam nie poszukcie ;:p

  • Z tego co widzę nie było zadnej informacji odnoście zatrzymania czasu aby np zmienić eq...

    Na Etolinie sprzedam:
    1.Bransoletę z białego złota+9 5b 5 do pz 20 diabły
    2.Stal sura95b 15 miecze 15 sztylety 2k
    3.Sokoła nno 15 blok
    4.Kolce z łez 15 miecze 15 szpony


    I wiele innych - PW


    (z braku czasu mogę odpisywać po kilku dniach)

  • No właśnie to dlaczego niektóre gildie miały zatrzymywany czas w celu zmiany eq - polecam obejrzeć filmik Distured i porównać gdzie i po jakim czasie od momentu ubicia bossa pojawiał się kolejny...... Oni to wszyscy w momencie ubijania bossa byli nawet za linia startu

  • Quote

    7. Wszelkie próby utrudniania eventu (łącznie z podszywaniem się pod inne gildie) będą karane zgodnie z zasadami.


    Taki tekst pojawił się w 1 poście na temat WEG. Pisząc później do Muzha na IRC, pytałem czy jeżeli ktoś biorący udział bije gildie również uczestniczącą w WEG ( np są z różnych królestw itp ) podczas etapów czy to z ss czy np przeszkadza w handlu z GM podczas oddawania itemów w jednym z etapów - TO JEST TO RÓWNIEŻ KARANE. W odpowiedzi otrzymałem wiadomość o treści: Nie, musicie sobie wtedy radzić sami.
    No to napisałem, że przecież pisaliście w regulaminie, że utrudniania są karane, to Muzha mi napisała : pokaż mi palcem gdzie, bo jakoś tego nie widzę ;)


    Więc jeżeli to nie jest utrudnianie, gdzie na czymś takim można stracić cenny czas lub stracić cały etap i nie dostać wgl punktów, to ja nie wiem :phatgrin:

    ZAKOŃCZYŁ GRĘ W 2015 ROKU. :rip: