Wielki Event Gildyjny 2015 - dyskusja

  • metin jest taka gra ktora pozwala osiagnac duzo bez portfela.Mozna byc koksem bez wkladu i prosze nie mowci mi ze tak nie jest.


    Zgadzam sie z tym lecz to wymaga naprawde duzo duzo czasu , którego ludziom poprostu brak lub zwyczajnie go szkoda.

    Gram dla zabawy , nie dla korzysci.



    FermekDiumar (Fermentynek) 106lvl bm

  • Czekam z wielką przyjemnością już na jakieś wyniki. Mam nadzieję, że wszyscy będziecie się dobrze bawić. Tym razem moja gildia nie bierze udziału, ale trzymam za wszystkich kciuki (nawet i rywali xD).
    Dobra zabawa nie jest zła. Przyda się coś ciekawego by pozbyć się szarej rzeczywistości... odskoczenie od dropienia, czy zadymek spod DT :mkay: - chociaż w ostatnim czasie ich też jest mniej!
    Jestem ciekawy jakie konkurencje będą w tym roku.

  • Kostiumy działają w dwie strony, skoro ja je mam, to i przeciwnik może je mieć. Szczególnie, że są one łatwo dostępne i za śmieszną cenę. A co do innych "dopalaczy" po to one są, żeby ich używać ;)


    No raczej tak nie działa :) zależy to od szczęścią i zasobu portfela. Jedni wydadzą na 5 skrzynek i bedą miec kostium na rok inni 10k+ SM. Co do drugiego zdania się zgadzam ale w takim stopnu zeby nie wykorzystywać bugów w grze itemami IS pod takie eventy.

    Off

  • Nie rozumiem jak turnieje pvp by zadzałały w konkursie w którym podobno każda gildia mogła się zgłosić i konkurencja jest między wszystkimi serwerami.

  • Czy odpowiedz do drugiego etapu eventu moze wyslac rowniez druga osoba na pw do Muzha , która była podana w zgłoszeniu jak osoba odpowiedzialna za kontakt z Team gdy przywodca gildi nie jest w tym czasie dostepny?

    "Ile jesteś w stanie zrobić by bliscy nie odeszli ?"
    "Ile jeszcze minie dni byś zrozumiał swoje błędy ?"

  • chyba moze; a ja mam takie pytanka: ile bedzie obrazkow oraz czy trzeba wysylac pojedynczo czy wszystkie razem?

    "Najważniejsze w życiu nie jest osiąganie sukcesu, ale uczynienie sukcesu z życia"


    KUPIE NA ETOLINIE
    - branse z nieb lez hp+10 luda OFERTY PW
    - sokol+9 nno 15blok OFERTY PW

  • Widzę, że został już opublikowany zestaw z obrazkami :D
    I jak Wam poszło? Obrazki łatwe do rozpoznania? Razem z gildią mamy teraz wyrzuty sumienie, że nie braliśmy udziału, bo póki co wszystko jest przystępne :D
    Będę przyglądał się do końca tych rozgrywek xD
    Miejsca z obrazków są banalne. Dobrze Wam się ich szukało? Chyba nie było z tym problemu.
    Mam nadzieję, że kolejne questy będą trudniejsze:D


    Pozdro


  • Godzinka jakaś zeszła :P

    "Z głupotą sami bogowie walczą nadaremno"



  • Eee to nie tak źle chyba :D
    Ciekawe jak innym poszło to zadanie. Widać, że liczy się zgranie gildii, bo jedna osoba tego nie ogarnie :x
    Czekam na publikacje wyników xd

  • No zadanie niby proste a jednak...
    Poprawne zgłoszenia otrzymaliśmy od 44 gildii.



    PS
    wszystkie zgłoszenia przesłane do mnie na pw zostały przyjęte, po prostu nie starczyło czasu na odpisywanie :)

  • Ja na dolinie szybko to ogarnelam. Poprawne zgloszenia phi! Pisanie jednej gildii skrotem, a drugiej pelna nazwa. Pozdro. Ta poprawnosc zgloszen... Zenua

    madiiyo - healer 120 OFF
    Shayre - smok 115 OFF
    Neryoo - body 103 OFF

    2017

  • "NWO" nie ma takiej gildi jak NWO. Wiec kto wyslal te obrazki? Wszystkie gildie wypisane pelna nazwa tylko "NWO" jako skrot. Czyzby jakies znajomosci skoro nawet skroty sa uzywane dla pewnych gildi a dla innych nie?

  • Piekne zachowanie :) Ciekawe ile gildi zostalo olanych podczas tego etapu :)
    Nie wspomne o tym "NWO" bo to rzeczywiscie niezle ;d
    I co to za punktacja ? Wyżej są ludzie co wysłali szybciej 3 zrzuty ekranu niż Ci co pozniej wyslali caly komplet oO?
    Gratulacje Inteligencji

    Edited once, last by TwojMis ().

  • :rofl: CrystalMoon skończcie płakać, tylko weźcie się do roboty. Skoro już jesteśmy tak dokładni pokażcie mi na Wetarze gildię "13. PROTOTYP"

    Zakończenie przygody z grą oraz forum.


    04.12.2017r.


    steam - h00teK

  • Piekne zachowanie :) Ciekawe ile gildi zostalo olanych podczas tego etapu :)
    Nie wspomne o tym "NWO" bo to rzeczywiscie niezle ;d
    I co to za punktacja ? Wyżej są ludzie co wysłali szybciej 3 zrzuty ekranu niż Ci co pozniej wyslali caly komplet oO?
    Gratulacje Inteligencji


    A kto ci powiedział ,że to ranking? Jest tam na razie tylko podana kolejność zgłoszeń. Zanim sprawdzą poprawność screenów trochę potrwa.

  • skoro napisali przy niektorych nazwach gildi "3 poprawne" lub "4 poprawne" to raczej sprawdzili juz poprawnosc :)

  • Lecz to niesprawiedliwość bo łatwiej jest poszukać 3 i wstawić niż 5-ciu zwłaszcza takich trudniejszych :miffy:

  • 4 poprawne to znaczy że wysłali tylko 4 ssy.
    a z tym NWO to może zacznijcie mieć życie czy coś, kogo to obchodzi