GothicHeart - czyli historia prawdziwa od 2007 roku :)!

  • RR5xf94.png


    tlE1AGp.png


    Gildia na samym początku stała się swoistą odpowiedzią na sytuację polityczną serwera Monastyr i to, że jako gracz nigdy nie utożsamiałem się tylko i wyłącznie z jedną gildią - jako osoba grająca na większej ilości kont byłem już w wielu gildiach, podobnie jak i znajomych mam w większej ilości gildii - w tym też tych, z którymi toczyłem potyczki. Powstała więc ona jako typowy łącznik dla moich kont, by można było rozpoznać które konta należą do mnie, a które nie, jednak po pewnym czasie do gildii dołączyło też kilka osób z którymi zaczynałem moją przygodę w Metinem, z tego też powodu gildia stała się miejscem dla najbliższego mi otoczenia w grze. Rejestracja jako taka w gildii nigdy nie była otwarta i nigdy nie przyjmowałem do niej osób spoza własnych kręgów - raczej wątpię, by się to kiedyś zmieniło, skoro się nie zmieniło przez tyle lat. Obecną nazwę gildia otrzymała w roku 2008 - została ona zmieniona przy zmianie konta liderowskiego i od tej pory jest ona niezmienna.


    WdYcDSi.png


    GothicHeart pamięta stare, dobre czasy początków Metina, dlatego też zapraszam do przypomnienia sobie, jak wyglądała cała historia Metin2 od pomysłu na grę w 1999 roku, aż po rok 2015 i ile się zmieniło od tej pory :D.




    csaYiz1.png


    Nazwa gildii: GothicHeart
    Lider: zoNELegend
    Królestwo: Shinsoo ponad wszystko!
    Członkowie: Do gildii należą jedynie moje konta oraz osoby z mojego najbliższego otoczenia, z którymi zaczynałem grę w Metin2.pl.
    Wiki: http://wiki.metin2.pl/index.php/GothicHeart


    n4NLBVl.png


    Czasy się zmieniają, ale niektóre rzeczy pozostają bez zmian... Jak przewidywaliśmy, historia lubi zataczać kręgi, a my jesteśmy na nie gotowi!


    n4NLBVl.png


    30gKKxs.png 00zZNt6.png CscEK5e.png


    Moja przygoda z grą Metin2.pl rozpoczęła się już za samych jej początków, czyli w roku 2007, gdy ta gra była całkiem grywalna - o ile tak można to nazwać, a ja byłem jeszcze aktywnym graczem. Moją pierwszą postacią była ninja dagger, jednak od tej pory grałem również wojem body, mentalem, szamanką smok, healerką, likanem, surą WP, archerem, a od 2014 roku praktycznie jedynie udzielam się na niskopoziomowej surze BM o nicku Katyusha. W życiu realnym podobnie, jak stary i pamiętny Hassassin zajmuję się łucznictwem (olimpijskim, bloczkowym sportowym i myśliwskim, tradycyjnym oraz kategoria barebow), poza tym kiedyś uprawiałem freestyle białą bronią (głównie azjatycką), a na co dzień zajmuję się administracją gier/stron o tematyce gamingowej. Z zawodu informatyk - głównie grafika rastrowa i wektorowa oraz projektowanie aplikacji webowych, jednak od pewnego czasu moja ścieżka naukowa przeszła w stronę zarządzania, a praca skupiła się na organizacji szkoleń online. Do gry w Metin2.pl namówił mnie w 2007 roku Arvi, z którym w tym okresie kończyłem przygodę z inna grą on-line. Tak więc Shinsoo na zawsze!



    1PqG7V8.png


    Gildia przede wszystkim odznacza się zwarciem i gotowością do działania.


    b0hxiHo.png


    W jej szeregach przeprowadzane są stałe treningi wytrzymałościowe oraz koordynacyjne.


    MyAPHwC.png


    Film jest przedstawieniem moich postaci w grze oraz samej gry, wszystkie postacie użyte w nagraniu poza ostatnimi scenami walki oraz scenami z GM, są moimi postaciami i należą do mnie. Film był nagrywany przy jednoczesnym użyciu 36 kont.



    A1tAlTk.png


    Zaraz po fuzji serwerów w 2013 roku, po uruchomieniu ziem gildii i nasza gildia dorobiła się swoich terenów znajdujących się na nowej mapie Shinsoo M4 - w najlepszym możliwym miejscu, czyli przy samej bramie :)


    TFzwOeM.png


    FN0QXO5.png


    A poniżej nagranie przedstawiające, jak przebiegała rozbudowa ziem naszej gildii! Zobaczcie sami, jak tworzyła się historia i jak tworzył się ten piękny kawałek terenu... :)



    I takie małe spotkanie na naszych ziemiach ^^:



    Filmik przedstawia mały event zorganizowany w ramach nagrywania zakończenia do filmu "Metin2 - Historia prawdziwa 1999-2015 [FILM DOKUMENTALNY]". Nagrania odbyły się na naszych ziemiach gildijnych oraz później przeniosły się do M1 Shinsoo na S51 Samos :). To pierwsze takie wydarzenie na Metin2.pl od lat i chyba pierwsze publiczne wystąpienie Arta od 2007 roku!


    AWj9EzM.png


    CIsaIDM.png


    Przykład małej zabawy z bossami oraz z ubijania metina na 30 lvl przy pomocy 1 lvla z niezbyt mocnym EQ, czyli co robią ludzie w tej grze, gdy już nie mają czego robić po tylu latach gry - nagranie wrzucone za namową Manossy :).



    Zabawy w smoki w naszym pięknym królestwie, czyli jak to czerwone smoki zawitały do Shinsoo na Samosie zaraz po fuzji serwerów powodując wielkie zamieszanie w głównej wiosce :).


    sFQzGQT.png


    Przypomnienie starych czasów z częstymi wypadami na DT - eh stare dobre lata, gdy wypady na DT i na RIPa robiło się po minimum 10 razy na dzień i miało to jakiś cel :).



    A1hfTVe.png


    QywZRKX.png


    Oraz udział w licznych eventach, czyli wspominanie czasów, gdy eventy były jeszcze tym, co łączyło graczy na serwerze a nie powodowało jedynie marudzenia na forum :).


    HIHpjIX.png


    tIH17wN.png


    Już teraz możesz porozmawiać na naszym gildyjnym czacie IRC. Aby się na niego dostać wystarczy połączyć się z oficjalnym serwerem IRC firmy GameForge (serwery OnlineGamesNet) - można przez opcję "Czat" na stronie Metin2 i wejść na kanał #GothicHeart.

    Czat IRC już niedostępny z powodu zamknięcia oficjalnych serwerów IRC przez Gameforge! Obecnie możecie nas spotkać na oficjalnym Discordzie gry Metin2.


    Jeżeli nie wiesz, jak połączyć się z serwerem IRC tutaj znajdziesz wszelkie potrzebne informacje: Poradniki IRC.


    u64gPla.png


    D6nO6x6.png


    Aby być członkiem naszej gildii trzeba spełniać następujące warunki:

    • Mieć ukończone 18 lat
    • Zachowywać kulturę osobistą w każdej sytuacji
    • Być uczciwym
    • Pochodzić z Shinsoo
    • Oraz posiadać polecenie innego członka gildii


    yzTD1C3.png


    Zapisy do gildii jedynie za poleceniem jednego z członków.

  • Ładna prezentacja :) Polecam lidera oraz powodzenia w rozruchu gildii!

    ZAKOŃCZYŁ GRĘ W 2015 ROKU. :rip:

  • Oby takich ekip więcej i życzę kolejnych 7lat

    Pomyśl nad moją ofertą - zanim JA sie ROZMYŚLĘ

  • Jak dla mnie:)...Bajer:P..sam zaczynam 6 rok zabawy z roczą przerwą..ale te czasy sie pamieta:).LUX Pozdrawiam

  • Super Historia 1999-2015 oglądałam z zapartym tchem bardzo mi sie podobało BARDZO

  • Prezentacja zaktualizowana o filmik z eventu, który zapowiadałem jakiś czas temy :).


    Quote

    Filmik przedstawia mały event zorganizowany w ramach nagrywania zakończenia do filmu "Metin2 - Historia prawdziwa 1999-2015 [FILM DOKUMENTALNY]". Nagrania odbyły się na naszych ziemiach gildijnych oraz później przeniosły się do M1 Shinsoo na S51 Samos :). To pierwsze takie wydarzenie na Metin2.pl od lat i chyba pierwsze publiczne wystąpienie Arta od 2007 roku! Na końcu nagrania również mały bonus z zakońconej już rundy wewnątrzserwerowej turnieju King of Metin2.pl :).



    A już niedługo na kanale pojawi się zapowiadany hit! Śledźcie koniecznie :D.


  • Nie wiedziałem że posiadasz też Ninje Dagger bo nigdy jej nie pokazywałes na odcinkach

    Minuta ciszy dla Metin2 tak szybko odchodzą.(GF zabiło Metin2 swoimi zmianami NA GORSZE!!!)


    Metin2 R.I.P 1999-2016 [*]


    TO TE AKTUALIZACJE GO ZABIŁY POLSKA ADMINISTRACJO OBUDZISZ SIĘ KIEDYŚ POWIEDZ NIE !!!