NightsWatch - BO LICZY SIĘ DOBRA ZABAWA//TYLKO Z TeamSpeak!

• Witajcie!

Chcielibyśmy zaprosić was do gildii NightsWatch!
    Rekrutacja do gildii otwarta. Chcesz dołączyć?

Napisz!

Co oferujemy? :lovemetin: :

[video]

[/video]

Przede wszystkim miła atmosferę i dobrą zabawę. Chcemy stworzyć zgraną ekipę przy której będziemy mogli się dobrze bawić. Dużo wojen i wypadów! Z nami będzie Ci się grało przyjemniej!

[video]

[/video]

Co my oczekujemy od ciebie? :grumble: :

Oczekujemy przede wszystkim kultury w zachowaniu, chętnych ludzi spędzić miły czas w grze i traktujących Metin2 z przymrużeniem oka ;) . Nie tolerujemy graczy którzy ksują innym, przeszkadzają w grze i nie szanują członków naszego zespołu.
    Najważniejsze dla nas jest miła atmosfera i zgranie wśród załogi!
    WYMAGANY TeamSpeak! Mamy swój serwer i zawsze milej jest porozmawiać nam w trakcie gry wykorzystując go!:D

Rekrutacja :kon: :

Zainteresowałeś się nami po tym co przeczytałeś, a może chcesz dowiedzieć się więcej? :mkay: Pisz do nas w grze, na forum lub pytaj o TS! Szukamy właśnie ciebie! Nie ważne ile masz lat, czy jesteś kobietą/mężczyzną! Jeżeli spełniasz wyżej postawione warunki i masz +75 lev to nie krępuj się, pisz śmiało! Nasza gildia czeka na ciebie, przyjmiemy Cie z otwartymi ramionami.

adres serwera: ts.cbc-eve.com
    pokój: NightsWatch / Rekrutacja
    Przed wejściem na TeamSpeak pisz priv!

Wycieczki Gildyjne :kon: :

Wieża Demonów ( DT ) :

Grota Wygnańców V1/V2 :

Pustynia Yongbi ( Olbrzymi Żółw ) :

Baronowa Pająków:

Świątynia Hwang :

Prowadzone wojny :wojna: :

W ostatnim czasie nasiliły się ataki słowne na naszą gildie. Z jednej strony nas to cieszy, bo pokazuje to, że liczymy się na tym serwie i ktoś ma problem z tym co wnosimy do tej gry. Z drugiej strony, mało nas cieszy fakt, że niektóre osoby starają się nas oczerniać drogą pisemną, a nie potrafią przedstawić choćby dowodów w postaci SS/Filmiku/Zapisu rozmowy - na ten temat który nas oczerniają. Jeżeli jesteś w gildii, która nas atakuje słownie i fizycznie w grze, to nie pisz do nas: " Mnie tam nie było","Nic do was nie mam","Nie odpowiadam za lidera i rade" itp. Jesteś członkiem gildii i tej grupy. Jednak jesteśmy spokojnymi graczami i nie szukamy zwad w innych królestwach jak i w swoim. Wojny wypowiadamy wieczorami gdy mamy odpowiednia liczbę graczy i gdy są oni chętni do tego typu rozrywek na wieczór :). U nas nic nie jest na siłę!:mkay:

:rofl: WOJNY:

[video]

[/video]

[video]

[/video]

[video]

[/video]

[video]

[/video]

• STRONG
    • CordisDie
    • SHIELD
    • WhiteEagle

:love: SOJUSZE:

• Bezszelestni
    • Cobretti
    • Valiosa
    • Glorii

Informacje o gildii :shinsoo: :

FOTORELACJE:

ZAKOŃCZYŁ GRĘ W 2015 ROKU. :rip:

Edited 47 times, last by BersercNW: Dodanie zdjęć do prezentacji ( Aktualizacja ) ().

• Nie miałem jeszcze nigdy problemy z tą gildia.
    Śmiało moge polecic i powodzenia w rozwijaniu sie ;)

KONIEC GRY !

• miła gildia, częste wojny czyli to co tygryski lubią najbardziej. POLECAM

• Polecam Serdecznie ! :D Mili ludzie ! Fajna Atmosfera :D Wojny <3 Czego chciec wiecej ? :D Jezeli macie taka mozliwosc starajcie sie o ta GILDIE ! :D

• Znam ich z widzenia, fajna gildia, nie szukająca sporów, mili ludzie, ciekawe wojenki :D. Myślę, że jedna z fajniejszych gildii w shinshoo.
    ps- ciekawy opis gildii i relacji w niej

• Bardzo Bardzo miła gildia polecam ja :D cóż więcej mówić wszystko dobre macie powyżej

• Świetna atmosfera , dużo wojen i dobrej zabawy , polecam !

• Nie polecam ze względu na lidera, który każdą porażkę próbuje zrekompensować sobie płaczem. Brak honoru!

• Hmmm, brak honoru? Przedstaw mi choć jedną z tych obelg którą kierujesz w ich lidera. Nie masz? O jak mi przykro. To co pisała wasza liderka, nie ma ss nie ma dowodów. Chłopak wrzuca ss na ciebie i przedstawia je pod waszą prezentacją, żeby pokazać jacy ludzie grają w szeregach DayBreak, a ty broniąc się oczerniasz go tym, że nie ma honoru? Bardzo dorosłe zachowanie, pokazujące wiek graczy DB. Co do samej gildii, nie miałem z nią nigdy problemów, na wojnach stawiają się zawsze, czy walczą z silniejszymi czy ze słabszymi. Walczą zawsze do 100, nawet jeśli przegrają do paru punktów. Oczywiście mają też swoje wojny które wygrywają do choćby 20 paru punktów, ale w tej gildii nie jest najważniejsza siła podczas wojen i kto je wygra. W tej gildii zauważyłem mocne zżycie pomiędzy graczami, byłem w niej przez lekki okres i zauważyłem, że w tej gildii stawia się na kulturę gry i wypowiedzi, i miłą atmosferę. Gracze którzy nie stosują się do tego zostają wyrzucani, a nie bronieni byle argumentem, że brak daty na ss, nie widoczne nazwy postaci w rozmowie PW <haha> itp. Jeżeli szukacie gildii z TS i rodzinna atmosferą, gdzie jeden za wszystkich a wszyscy za jednego, to mogę ją szczerze polecić. Brak w niej tematów ile to pieniędzy wydamy na kolejne eq zakupione w internecie oraz to, kiedy i za ile ładujemy IS. Młoda gildia, z lekkim doświadczeniem, napewno nie takim jak DB, lecz to DB które znałem kilka lat temu było inne, a ich szef trzymał rękę na pulsie. POLECAM NW!

Nimerian.

• Ciekawa prezentacja, powołując się na głosy shinshoo i widząc graczy NW na róznych mapkach polecam te gildie. Kulturalni, nigdy nie ksują. Widać, że gdy jeden cierpi reszta mu pomaga. Lider nie zadziera nosa i nie olewa nikogo. Polecam!

• Obserwuje gildię od początku jej istnienia i nie zauważyłem, żeby jak pisał kolega wyżej ktoś po przegranej wojnie płakał. Lider jest honorowy, jak i jego ludzie. Częste wojny, pomagają sobie nawzajem, widzę jak expią wzajemnie postki dla korzyści. Myślę, że ludzie i gildia warta polecenia, nie zadzierają nosa jak większość wysokich leveli, z którymi nie da się już pogadać. Mam znajomego w ich gildii i nie narzeka jak tutaj jedna z osób, która nikogo osobiście nie zna z gildii. Miła atmosfera na ts jak i w grze, stawiają dużo na rozrywke, a nie tempe uderzanie w klawiature. Nie rozkręcają burd, a gdy ktoś im podskakuje gaszą go ze skutkiem w grze, a nie słownie ;) Polecam i życzę dalszych sukcesów.

• W gildii jest świetna atmosfera, z każdym można się dogadać, nie ma problemów w żadnej sprawie i ogólnie jest super :)
    Polecam jeszcze raz !

• Wyrozumiały zarząd, częste wojenki, wypady. Miła atmosfera ; rozmowy przez ts'a i wiele innych plusików :D Członkowie pomagają sobie nawzajem jak mogą, tworząc prawdziwą gildię ;) Na pewno polecam każdemu!

SAMOS | Shinsoo | 75lvl | PreFresh | ON ! |

• Gildia bardzo fajna ! Mili ludzie , przyjemna atmosfera ! Naprawdę zapraszam :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:

• Jestem w tej gildi od niedawna i musze powiedziec ze bardzo mi sie podoba. Zostalem miło powitany. Jesli chodzi o graczy z kazdym z osobna mozna po ludzku porozmawiac. Sa wojny rozne wypady czego w innych gildiach niestety nie ma. I nie chodzi tu o to ze skoro juz naleze do tej gildi to musze pisac same plusy ale minusow tutaj brak :))

:shinsoo:
    CokePerch

• W gildii mega mila atmosfera co prawda jestem w niej od niedawna ale gildia jak najbardziej na plus i godna polecenia :D

• Polecam, gildia szybko się rozwija i widać że będzie potęga. Mimo że w niej nie jestem, to jako gość można na luzie pogadać z nimi na TS czy pójść na dt/ripa itd. :D

• w 100%/tach polecam gildje NighstWatch jest w niej duzo milych i zaufanych ludzi z ktorymi mozna pogadac.

• Polecam. Gildie NightsWatch mila atmosfera na ts . To co maże zapewni każda gildia wojenki wypady na dt/ripa.

• Jako lider chciałbym zaprosić każdego kto lubi pograć w miłej atmosferze łącząc to z rozmowami na TeamSpeak na każdy temat:) Częste wypady, pomoce w gildii, wbijanie skilli, wojny etc. Często mogę liczyć na swoich graczy, nigdy nie odmawiają pomocy w różnych sprawach. Zawsze pomogą nawet gdy ktoś z innego królestwa przeszkadza w expie, dropie itp :)
    Pozdrawiam, Berserc

• Polecam gildie fajne ziomki ... lider mega spoko ;)

• szkoda że bez TS'a nie można do was dołączyć .... mam takiego neta że jak włączę ts;a to w chwile mi limit pójdzie...

• szkoda że bez TS'a nie można do was dołączyć .... mam takiego neta że jak włączę ts;a to w chwile mi limit pójdzie...

Zapraszam każdego do zostawienia priv informacji na temat swoich postaci, informacji ile grasz itp ;) Co do TS mozemy sie dogadac, ale wymagane jest to przez nas w razie uniknięcia szpiegów itp scysji :) Poza tym umila to wspólną grę podczas wojen i wypadów :) Pozdrawiam, Berserc