FourSeasons

  • Polecammmm <3 Odwiedzając Cie i Twoich ludzi po prawie roku zobaczyłem duży progres, dużo się nauczyłeś w rządzeniu ludźmi ;)



    Targam Szyby

  • 31 października 2013 - dzielny wojownik bojsiemniee, na Astralu znany jako JedenUczciwy, stracił "dach nad głową". Postanowił spróbować odbudować dawną gildię, lecz pomysł słabo wypalił. 22 stycznia 2014 postanowił przeprowadzić selekcję, i założył gildię FourSeasons. Kto był z nim? pawe14/peteroses później znany jako Quarer, shaman22, XaviBuff i ZiolkoThc. Zawsze chcial, by jego gildia była taką, by każdy w niej czuł się wspaniale i wygodnie :), niestety nie zawsze wszystko szło po jego myśli. Czasem przyjdzie ktoś, i tą budowlę z klocków zburzy. A budowla z klocków trwać wiecznie nie może, cieszmy się więc, dopóty, dopoki istnieje:). Chciałbym serdecznie podziękować osobom, które grają przy moim boku od kilku lat, od roku, lub od miesiąca czy tygodnia, podziękować wszystkim którzy przewinęli się przez nasze progi, dawnym znajomym, nowym znajomym oraz wrogom, którzy nauczyli mnie wielu rzeczy. Przede wszystkim oduczyli mnie naiwności.


    Dziękuje wszystkim
    - tym którzy są ze mną od dawien dawna aż po dziś


    - tym, na których się zawiodłem


    - tym którzy pomagali FourSeasons budować:


    pawe14/Quarer
    Zibi84
    Leonidas78
    Lajtowy38
    TargamSzyby


    Dzięki !


    A teraz ...


    Pierwszy screen to okres 22-01-2014 do 22-01-2015. Pamiątka, która zawsze będzie mi przypominać ekipę, która nie była najlepsza na serwerze, ale była najlepsza dla mnie.




    A teraz nasza rocznica założenia gildii FourSeasons:)






    A, i gratulacje dla XareZ, który po dwugodzinnej zabawie zdobył nagrodę główną :)


    Serdecznie pozdrawiam cały Etolin, i dziękuję, że wytrzymaliście z tymi rudzielcami już cały rok. JedenUczciwy - Lider FourSeasons, dla znajomych Rudy :).

    Makanox GG: 56320525

  • Jesteś źle, źle, bardzo źle poinformowany.
    Może, przez drobny czas miał takie zapędy autodestrukcyjne, ale paru ludziom zależało by został, tak też uczynił.
    Gildia miała drobniutki problem wewnętrzny, będzie przechodzić na dniach reorganizację, osobiście ją polecam, oddany jej KosmoKaczek.

  • Polecam za zgraną ekipę, częsty udział w akcjach pro ekologicznych bliżej ziemii :mkay: oraz nazwe ;)

  • Obserwuje ta gildie już jakiś czas. wydają się okropnie nadęci. ok to może oni są ale tylko dla swoich.

  • Jeśli obserwujesz, to proszę pochwal się kim , i kogo dokładnie.
    Bo hmmm... takie mamy obecnie czasy, że praktycznie każdy w gildii off -.-

  • Wzięło się i zdechło. I lepiej by nie była odnawiana, bo już nie będzie nigdy tak jak dawniej ;((

  • Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas, włożone chęci i działania w rozwój gildii.


    Nie będę się rozpisywać jak zwykle, chętnych do rozmowy, wyjaśnień czy informacji co do dalszych kroków związanych z grą, jeśli nie mają na nią planów - zapraszam na PW na forum lub w grze. Serdecznie zapraszam byłych członków, którzy miło wspominają wspólną grę, jak i aktywnych oraz nieaktywnych obecnych czy dotychczasowych współgraczy z gildii FourSeasons do prywatnej rozmowy na forum lub w grze.


    Gildię FourSeasons uważam za zamkniętą i proszę o przeniesienie prezentacji do archiwum.


    Pozdrawiam serdecznie

    Makanox GG: 56320525

  • Ascoran

    Added the Label Polska
  • Ascoran

    Added the Label Prezentacja Gildii