MemoriesTeam

• Polecam.

Wykonam Profesionalną Sygnaturę/Grafikę/Logo Gildii na zamówienie PW
    Instagram: itsmiecio_tv
    Snapchat: Niepyskuj

• Kiedyś byłem zafascynowany tą gildią, ale zmieniłem zdanie. Przekonałem się, że to zgraja pyszałków. Nie polecam. Dziewczyny lecą tylko na kasę i korzyści płynoncę z podlizywania się koksom. Zawistne interesowne, niesympatycznie gotowe za skrzynkę z jakiegoś bossa zrobić wszystko.

• To może się panowie przedstawicie i określicie podając konkretne przykłady sytuacji i konkretne osoby o które wam chodzi? :)

• Na etolinie nie gram za bardzo ale pisałem do jednej osoby z waszej gidlii czy nie mogła by mi pomóc bo gracz z innego królestwa mnie bił a stała obok ona odpisała : że noobom nie pomaga- nietsety ss nie posiadam

Moje miejsce jest w Archiwum forum Metina !

Ten Piękny Avatar zawdzięczam Vanilla

• @Misiaczek Szkoda, że nie posiadasz ss i nie pamiętasz kto ko mógł być, jednak nie ważne, kto by to był, to z własnego doświadczenia wiem (zwłaszcza teraz po fuzji jest tego plaga), ile randomowych (bez obrazy) osób dziennie pisze do mnie o każdą, dosłownie każdą sprawę i już się nie raz spotkałem z sytuacją jak jakiś typ mnie zwyzywał, bo nie wyceniłem mu itemków :crazy:
    Naprawdę mimo najszczerszych chęci do pomagania, nikt nie ma obowiązku ani nawet fizycznej możliwości pomóc dosłownie wszystkim wokół, nikt też nikogo nie musi zabijać, jeśli nie ma na to ochoty.
    W dodatku serio można się zdenerwować od takiego spamu - niestety w większości właśnie wszelkich noobów i domyślam się, że taka odpowiedź mogła być wynikiem takiej właśnie frustracji, za co jednak jeśli faktycznie miało miejsce i tak Cię dotnkęło, w imieniu gildii mimo wszystko przepraszam. :)

Natomiast jestem również bardzo ciekaw o co albo raczej o kogo chodzi panu @Alvaro. :)

• Jestem od jakiegoś czasu w gildi i serdecznie chciałbym polecić wszystkim taką gildie znajdziecie tam ciekawych i uczciwych ludzi wartych poznania oraz dobrych śmieszków z dużym poczuciem humoru :D
    Gildia widać rozwija się cały czas na czele z Wyśmienitym Liderem, nie wieje tam nigdy nuda zawsze cos się dziej dużo wypadów gildyjnych na Jotuny, Meley, Zodiak super zgranie i zaangażowanie graczy :)
    Jescze Raz POLECAM :)

• Panie Alvaro jaką fałszywą osobą trzeba być, by takie rzeczy pisać o nas.
    Sam nie jesteś w porządku, wychodziłeś z gildii jak z burdelu, albo publicznej toalety, totalnie bez słowa i wytłumaczenia. Zapewne pisząc o dziewczynach, fałszywych i interesownych - nie masz zielonego pojęcia w jakim kontekście się zachowywały tak, a nie inaczej.
    Gratuluję wielkości jaj, że chociaż tutaj potrafisz napisać. Może to przez anonimowość, której jednak nie masz? :)

• Przecież te argumenty sa tak głupie, że szkoda tracić czasu na odpowiadanie. Alvaro, zanim wylejesz pomyje na forum i skrytykujesz gildię publicznie, to zachowaj się jak dorosły mężczyzna i porozmawiaj na ten temat z viceliderem badź z liderem. Taka rada na przyszłość :) Pozdrawiam i dziękuję wszystkim w imieniu całego MemoriesTeam za wszystkie ciepłe słowa.

• <ciach>
    Co prawda raz już gildię poleciłem. I jako były członek MT nadal jestem w stanie polecić dla gracza nastawionego głównie pod wspólny drop. Z zadymami lipa jednak :phatgrin: . Truciak trochę za szybko decyzje podejmuje ale to jest do zniesienia.
    A teraz do sedna sprawy. Spędziłem w MT dobrych kilka miesięcy i nie pamiętam żeby którakolwiek z dziewczyn w tej gildii leciała na kasę... Baaa. Niektóre (nie będę wymieniał) wspierały facetów itemami w postaci futer wilka najczęściej :rofl: Więc proszę mi tu nie obrażać żeńskiej części MT...

Wycięłam usuniętą treść.
    Ehlana

• Jako czlonek gildii z wieloletnim stażem (z kilkoma krótkimi przerwami) moge smialo powiedzieć, że ta gildia jest jak rodzina, osoby sprzed fuzji które mają równie duży staż w tej gildii są osobami ktorymi w 100% sie ufa i w 100% pomogą, sam jestem osobą która stara się pomagac wszystkim którzy maja jakieś pytania, jednak nie jestem osobą która wie jakie bony na jaki zodiak, ani nie mam pojęcia ile jest warty dany itemek 5b, za to wiem swietnie jaka jest sytuacja z alchemia na rynku. Co chce przez to powiedzieć? Każdy w naszej gildii ma inny styl gry, jedni zajmują sie alchemia (w sumie tylko ja bo lubie ten hazardzik) inni handlem a jeszcze inni robią dungi (po fuzji są dość czesto wypady na meley jotki i zodiaki) i czasami lepiej jest nie wypowiadać sie w temacie o ktorym nie ma się pojęcia aby nie działać nieumyslnie na czyjąś niekorzyść. Serdecznie polecam tą gildie!
    Pozdrawiam Wilczuś!

• Wesołych Świąt!!! Dużo radości, szczęścia, samych sukcesów i spełnienia marzeń! :D

Przesyła Truciak wraz z całą gildią MT! :)

• Da radę coś podziałać żeby można było zmienić treść prezentacji? Ta jest podstarzała... xD

• Po drobnych problemach technicznych w końcu się udało XD

Zapraszamy do odświeżonej prezentacji!

I pozdrawiamy Trucicielski wraz z gildią MT!

• Jestem członkiem gildii od 2 miesiecy. Szamanki same koxy :O Kozak i jeszcze raz kozak gildia. Zawsze mozna liczyc na pomoc, rozmowy na discordzie i inne. Nie ma co sie wiecej rozpisywac, po prostu KOZAK. Polecam BiteMyToast aka Tost :D

• Hi! :saint:

Moja przygoda z Memorisami zaczęła się około rok temu i mam nadzieję, że potrwa o wiele, wiele dłużej. Początki, jak zawsze, były trudne. Bałam się, że coś źle zrobię czy może właśnie nie zrobię, ale nie zrezygnowałam i to była jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam w tej grze. Wspólne rozmowy przy herbatce (obowiązkowo!), wypady na jotuny, zodiaka i inne atrakcje, wycieczki do groty, lasu czy nawet do m2 - zawsze znajdziemy coś, aby razem działać i zawsze kończy się powodzeniem, mimo że po drodze były jakieś niedogodności. Wspólnie udaje się je pokonać.

Memorisy, dzienki za to, że mogę z Wami grać. Muszę spadać, do następnego!

ps: bardzo polecam tę szaloną gildię :thumbsup: