Rozmowy konTROLLowane Andros

  • Nupis jesteś idealnym przykłądem tych ludzi o których pisałem wyżej beksa i płaczka :pocieszacz:
    Teraz będziesz beczał z ziemi pod nogami ludzi z samosa i etolina oraz negrosa nie tylko pod moimi stopami

  • Tomsa teraz to tak czesto na smoka nie powchodzisz :)


    A właśnie tak się w każdym temacie na forum wygrażałeś że mi nie dasz expić buffa a 120 lvl wbity i ledwo raz Cię tam widziałam coś jesteś mało słowny :) Idź lepiej na smoka póki jeszcze możesz i nie płacz na forum

  • Nupis jesteś idealnym przykłądem tych ludzi o których pisałem wyżej beksa i płaczka :pocieszacz:

    Dobre bardzo mnie boli że kończysz gre miło, było jak połowa waszej gildii nie mogło dać rady 1 wilkowi (tzw. mixsowi)
    Kto będzie mnie łaskotał wieczorami w jinno, i szeptał uszko "zaraz bedę WP"
    Ale może znajdziesz tą swoją jedyną

  • Tomsa teraz to tak czesto na smoka nie powchodzisz :)


    A właśnie tak się w każdym temacie na forum wygrażałeś że mi nie dasz expić buffa a 120 lvl wbity i ledwo raz Cię tam widziałam coś jesteś mało słowny :) Idź lepiej na smoka póki jeszcze możesz i nie płacz na forum

    @MrNobody pośpiewasz sobie pod smokiem


    Dobre bardzo mnie boli że kończysz gre miło, było jak połowa waszej gildii nie mogło dać rady 1 wilkowi (tzw. mixsowi)Kto będzie mnie łaskotał wieczorami w jinno, i szeptał uszko "zaraz bedę WP"
    Ale może znajdziesz tą swoją jedyną


    https://www.youtube.com/watch?v=9w9ittT2PfQ&t=369s
    Tu sobie obejrzyj wyczyny nubisa takie łaskotanie za 19k?
    żebyś się nei zmęczył szukaniem siebie na tym filmie polecam od 4:35

  • Devil to straszny kozak xD strach sie bac :D

    Devil to już dawno skończył tą żenadę na androsie i od wielu miesięcy okupuje inne serwery :P i muszę ci niestety z wielkim bólem serca przyznać że jak uciekłeś na diumar to w sumie na cały serwerze zostały max 3 osoby które stawiają jaki kolwiek opór

  • Devil to już dawno skończył tą żenadę na androsie i muszę ci niestety w wielkim bólem serca przyznać że jak odszedłeś to w sumei na cały serwerze zostały max 3 osoby które stawiają jaki kolwiek opór

    Dobre, jak ty tylko do ludzi bez eq podbiegałeś, gdzie zadymki z m1, gdzie późniejsze z lasu?
    Jak to burakowi napisałeś ciesz się że to nie cb szukam po czym szybko odjechałeś tak szybko jak z raszem uciekłeś do koła. :rofl:

  • Dobre, jak ty tylko do ludzi bez eq podbiegałeś, gdzie zadymki z m1, gdzie późniejsze z lasu?Jak to burakowi napisałeś ciesz się że to nie cb szukam po czym szybko odjechałeś tak szybko jak z raszem uciekłeś do koła. :rofl:

    A gdzie jest to twoje ksucie którem się tak chwaliłeś? i się odgrażałeś jak to mój bm nie wbije nawet 100 lvla? gdzie ma ładny 104 lvl i w lesie cię widziałem raz właśnie wtedy jak leżałeś na glebie i lizałeś buciki :mkay:
    Więc wnioski są trzy nupis
    1. albo żyjesz w innej rzeczywistości
    2.albo gramy w inną grę
    3.albo dorabiasz sobie scenariusz dokładnie taki jaki pasuje ci na dany moment


    Bo jak do tej pory dużo szczekasz a mało robisz taki rasowy pies burek zza nogi pana ujada ale żeby chociaż chwycić za nogawkę to już strach :rofl: nawet cie znalazłem

  • Devil to już dawno skończył tą żenadę na androsie i od wielu miesięcy okupuje inne serwery

    A gdzie jest to twoje ksucie którem się tak chwaliłeś? i się odgrażałeś jak to mój bm nie wbije nawet 100 lvla? gdzie ma ładny 104 lvl i w lesie cię widziałem raz właśnie wtedy jak leżałeś na glebie i lizałeś buciki :mkay: Więc wnioski są trzy nupis
    1. albo żyjesz w innej rzeczywistości
    2.albo gramy w inną grę
    3.albo dorabiasz sobie scenariusz dokładnie taki jaki pasuje ci na dany moment


    Bo jak do tej pory dużo szczekasz a mało robisz taki rasowy pies burek zza nogi pana ujada ale żeby chociaż chwycić za nogawkę to już strach :rofl: nawet cie znalazłem

    Nie grasz a expisz. Skończyłeś a dobiłeś razadorowi 100. Nie ma cie a każdego ubijasz bez żadnego oporu.


    2.albo gramy w inną grę

  • trzeba bedzie sie dogadac z koxami bo tacy gracze jak ja ktorzy graja 1.5roku to bez podjazdu do ludzi z wizerunkami 3x 15 i cyjanitami +9 grajacymi od 10lat :crazy:

  • Będzie się działo, dobrze luna napisała, że Ci którzy uważają się za pro elo koxów w pvp wpadną w depresję :rofl: Według mnie z Androsa na nowym serwie jeśli chodzi o dymy odnajdzie się Soulful. Natomiast reszta koxów, do piachu :>

  • Powiedz Mi teraz Drogi Deo kiedy u nas była jakąs zadyma oraz skąd wiesz co ludzie maja w eq alchemi? pamiętaj cicha woda brzegi rwie :)

    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998



  • ale tego brakowalo ;D nie moge sie srody doczekac

    Shinshoo
    holligans


    LaQuica mental 120lv :gryzie: tu pisać w sprawach market
    sysunia444 smok 100lv :]

  • Wystarczająco długo tu gram, żeby wysnuć własne wnioski na temat mocnych postaci. Burak był top, jak skończył grę to pojawił się Soul i obecnie z postaci które grają to on jest top, takie moje zdanie :d

  • kurde zakladam temat a tam moderator musi to zatwierdzić i ja nie mam czasu xD Pytanie zastanawiam się nad dwoma procesorami bym był wdzięczny gdybyście mi pomogli jak procesor bedzie najlepszym wyborem
    Intel® Core ™ i9-9900K Coffee Lake Refresh
    czy
    AMD Ryzen 7 - 2700X