Rozmowy konTROLLowane Andros

  • Każdy z użytkowników forum jak również goście mają możliwość zgłoszenia danego użytkownika forum. Dlaczego tego nie zrobisz?Radzę pohamować troszeczkę wypowiedzi, które zawierają nienawiść do drugiej osoby.
    Zapomniałem dodać, ja nie.spamuję tylko dyskutuję.
    Nie prowadzę monologu przecież

    Wyścigujesz się z tą panią z pudelkiem w avatarze w ilości spamu i m.in. dlatego "dyskutujesz" wszędzie i nigdzie. A pohamować, to pohamuj ten potok swojego spamu, bo o niby "nienawiści" z każdego powodu najczęściej zaczynają wyć persony spod tęczowej flagi i takim mi trącisz póki co. Pokój z Tobą oczywiście ... :puke:


    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

  • Ahh, jak nic się nie działo na Androsie to źle, jak próbuje "przygotować was" do rozmów kontrolowanych Etolinu, gdzie spam od dzisiaj będzie na porządku dziennym, to też źle.
    Wprowadzając trochę humoru do dyskusji też źle.
    Staram się aby moje wypowiedzi nie były czysto spamowe, wręcz dotyczyły aktualnego stanu danego serwera.
    Aktualnie tematem przewodnim serwera Andros jest fuzja z serwerem Etolin jak i również pożegnania rozmów kontrolowanych oraz serwera Andros.
    Oraz problemy z ekwipunkiem.


    Jeżeli masz jakieś zażalenia w kierunku mojej osoby, proszę zgłosić to odpowiedniemu członkowi Teamu, odpowiedzialny za te dyskusje.


    Pozdrawiam :)

    GG:54784178

  • z tego co widziałem jak wszedłem na chwilę, to te osoby próbują sprzedawać nicki które specjalnie pozajmowały, chyba dobry biznes mają xd

  • moj tez choc mialam nadzieje,ze nie
    Teraz to mi zostalo cos w stylu SzlaDzieweczkaDoLaseczka ....

  • Ascoran

    Added the Label Andros