Rozmowy konTROLLowane Andros

• Forumowicze,
    w tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z serwerem oraz sprawach nawiązujących do danego serwera lub mających na serwer istotny wpływ.

Pamiętajcie, że tutaj również obowiązuje Regulamin Forum, jak też i Regulamin działu Dyskusje. Wszelkie dialogi prowadzić należy w granicach dobrego smaku, a wypowiedzi pisać dłuższe niż 1-2 słowa. Typowy spam dla spamu będziemy mordować. :D Wulgaryzmy i inne pochodne tego typu również.

Moderator Forum będzie oceniał przydatność wypowiedzi.

Zapraszamy,
    Zespół Metin2.pl

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017r.

• sie wkońcu od września terminu doczekam , już powątpiewałem

Shinshoo
    holligans

LaQuica mental 120lv :gryzie: tu pisać w sprawach market
    sysunia444 smok 100lv :]

• sie wkońcu od września terminu doczekam , już powątpiewałem

Wow...Ty to jesteś jednak szybki... Brawo Dla Ciebie

P.S przypomnij Sobie ile wcześniej razy wojnę miałeś proponowaną .....A twoja słowa?:D (Wojnę mamy w Lesie ) Przypominasz Sobie?

,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

GG:49939998

Edited once, last by LuckyLack ().

• własnie sobie przypomnialem ze z toba i wiekoszoscia twojej ekipy ( trafiaja sie wyjatki) nie ma co pisac tylko co najwyzej bic sie , pisz ten termin 18 od kiedy wam pasuje to sie zaczniemy szykowac

Shinshoo
    holligans

• własnie sobie przypomnialem ze z toba i wiekoszoscia twojej ekipy ( trafiaja sie wyjatki) nie ma co pisac tylko co najwyzej bic sie , pisz ten termin 18 od kiedy wam pasuje to sie zaczniemy szykowac

jakie szykować? Podobno jesteście zawsze gotowi wiec w czym problem?

,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

• spotkamy sie na turnieju który organizuje u nas na androsie wybornydiament

Shinshoo
    holligans

• spotkamy sie na turnieju który organizuje u nas na androsie wybornydiament

Bo Ty chcesz . a My Musimy <X<X<X<X:rofl::rofl::rofl:

Miała być wojna czy też turniej?Chciałeś termin pamiętaj ile się o niego spinałeś, masz wiec czemu szukasz problemu?

• ty tu szukasz problemu i dobrze wiem ze teraz wszystko co napisze to nie bedzie ci odpowiadac i wiesz co ;)? wali mnie to , dla mnie jestes mocno .... no w sumie to kazdy kto gra dluzej na androsie to wie , miala byc wojna i bedzie akurat sie turniej pojawil i sie tam spotkamy chyba ze 23 stycznia to jest jedyny dzien raz na pol roku gdzie potrafisz zgarnac odpowiedni sklad na wojne , to powiedz wprost

Shinshoo
    holligans

• Hahahaha!! człowieku miała być wojna.. termin miał być podany 18/01/2017r

tak czy nie?

P>S nawet wyzwanie było na Yt z waszej strony..Wybacz nie każdy żyje M2 ludzie też maja swoje zycie swoje Sprawy

• Masz termin ?? to się do niego odnieś czy ci odpowiada :?::?: ,a nie wylatujesz nam z waszym turniejem który nikogo nie obchodzi i tylko wy w nim bierzecie udział :rofl::rofl::rofl:

ScareCrow pogromca hooligans :rip::rocketlauncher:

• Masz termin ?? to się do niego odnieś czy ci odpowiada :?::?: ,a nie wylatujesz nam z waszym turniejem który nikogo nie obchodzi i tylko wy w nim bierzecie udział :rofl::rofl::rofl:

Przepraszam z jakim "waszym"? Mamy z Jeskiisem tyle wspólnego z holligans co i Ty ;) Ja tylko wyszedłem z propozycją zabawy, proszę weź to pod uwagę ;)

• Termin Wojny Mają podany! Wiec ja teraz nie rozumiem czemu Się zasłaniacie "turniejem" ?? Płakałeś tak samo jak Czerniak o wojne wasz Yt nawet zrobil wyzwanie , a teraz gdy masz podany termin to stawiasz nam warunki? :?::rofl::w00t: No wybacz rozmowa na temat wojny była Inna ;)

• Przepraszam z jakim "waszym"? Mamy z Jeskiisem tyle wspólnego z holligans co i Ty Ja tylko wyszedłem z propozycją zabawy, proszę weź to pod uwagę

OKey biorę to pod uwagę "Sorry" :phatgrin::phatgrin: Myślałem ze jesteś jednym z siusiumajtków :w00t:

ScareCrow pogromca hooligans :rip::rocketlauncher:

Edited once, last by ScareCrow ().

• spokojnie chlopaczki ja sie nie bede z wami kłocic i udowadniac kto ma racje , gdyz wiem ze w tego typu rozmowach nie mam szans ;) chciałem wojne i chce nadal wasz termin mi w ogole nie odpowiada ( ja czekalem pol roku az zbierzesz Jarku ekipe wiec nie goraczkuj sie tak teraz i sprobuj zrozumiec mnie ze nie jestem w stanie zebrac skladu na podana przez ciebie propozycje ;) skoro nie bierzecie udzialu w turnieju to rozumiem w takim razie mi by odpowiadal termin 27 stycznia godzina 22 lub 28 stycznia godzina 17 - 18 lub 22 godz, dajcie znac czy wam tez pasuje jesli nie to ustalimy inny ;)
    Przepraszam z góry za to ze pomyslalem o naszej wojnie na turnieju , gdyz blednie myslac ( zdarza sie ) sadzilem ze bedziecie chcieli obronic 1 miejsca ktore zajeliscie na ostatnim takim turnieju organizowanym przez wybornego ( Jarek wiemy obaj ze znasz ta osobe w grze , i dobrze wiesz ze nie jest to gracz z mojej gildi) , on organizuje to juz 2 raz wiec nie jest to turniej organizowany w zadnym wypadku po to zeby doprowadzic do naszej wojny. Skoro na turnieju was nie ma to zrobimy wojenke w innym terminie . Wyzej podalem propozycje daj znac czy wam pasuje ;)

Shinshoo
    holligans

• Przepraszam, że się wtrącę - LuckyLack - z jakiej jesteś gildii?

Oligarchy :)

Juras2628
    To nie my szukamy problemu. mówiłeś sam że jesteście gotowi na wojnę wystarczy wam podać termin , a przypomnij Sobie ile razy ci proponowałem wojnę a ty zawsze "Wojnę Mamy w Lesie" Wiec mi tu nie pitol że zbieram ekipe kilka Miesięcy ,a co do Dat podanych przez Ciebie czy nam pasuje to muszę skonsultować z Gildią :)

P>S A co do turnieju to co to za turniej 2<>3 gildie będą brały udział... czy znów będzie Zbieranina jak ubiegłego roku że cale praktycznie redy w 1 gildi?

• Jarek bierz z nimi ta wojne kiedy im pasuje ! Przeciez na nich nie trzeba wielkiej ekipy zeby robili za dywan :D

Nie będę się znów ustawiał pod nich :) Chcieli termin Maja wiec?.:)

• jedna mała wojna a jak ożywiła dyskusje :) W sumie słyszałem o niej już w listopadzie ubiegłego roku, a może i wcześniej? Raz jednym nie pasuje termin raz drugim i tak w nieskończoność :( Pozostaje nam tylko pomaganie sobie w expieniu w lesie :)

• ja i tak prawie calych redow mam u siebie na codzien wiec nie bedzie zbieraniny ;) tak jak pisalem nie pasuje mi akurat ten termin podalem swoje propozycje 2 dni

Shinshoo
    holligans