Rozmowy konTROLLowane Samos

  • Problem w wojnach jest taki, ze zawsze kazda strona po jakiejs zadymie musi przez 20 stron smiac sie, ponizac i wyzywac, w zalosny sposob tlumaczyc sie dlaczego przegrala, pisac ze woli isc na piwo niz grac w metina „ale wy sobie grajcie“ itp itp. Potem nie ma wojen na wlasne zyczenie graczy

  • Problem w wojnach jest taki, ze zawsze kazda strona po jakiejs zadymie musi przez 20 stron smiac sie, ponizac i wyzywac, w zalosny sposob tlumaczyc sie dlaczego przegrala, pisac ze woli isc na piwo niz grac w metina „ale wy sobie grajcie“ itp itp. Potem nie ma wojen na wlasne zyczenie graczy

    byku jakby każdy był dla siebie milutki i bezkonfliktowy to by było nudno

    Postrach
    gg 3210614

  • Zapraszam do oberzenia nowego filmiku ;p


    [ciach]


    Jinno i pare osób z shinsoo jak zawsze pokazuje miejsce pewnej gildii na Etolinie :)

    ty ale co to maja byc za wycinki 2min niby ich skladaliscie a pewnie przez kilka godz oni was klepali jak chcieli


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem filmik nie pochodzący z tego serwera. Autora filmu proszę o przestrzeganie zasad forum.

  • byku jakby każdy był dla siebie milutki i bezkonfliktowy to by było nudno

    Nudny jest fakt "planowania" wojny a nie jego spontanicznego organizowania. Ja za swoje słowa mogę wziąć odpowiedzialność i zamiast wojny wziąć z nim pvp, baaaa nawet wiem że przegram ale ważne że jego ego zostanie zaspokojone.
    Interesuje mnie też fakt stwierdzenia że "dropienie jest dla słabych", lecz wydaje mi się że yangi oraz skrzyni z Jotuna to także drop, więc określasz się sam słabym Braciszku... Ciekawe :)

  • Nudny jest fakt "planowania" wojny a nie jego spontanicznego organizowania. Ja za swoje słowa mogę wziąć odpowiedzialność i zamiast wojny wziąć z nim pvp, baaaa nawet wiem że przegram ale ważne że jego ego zostanie zaspokojone.Interesuje mnie też fakt stwierdzenia że "dropienie jest dla słabych", lecz wydaje mi się że yangi oraz skrzyni z Jotuna to także drop, więc określasz się sam słabym Braciszku... Ciekawe :)

    wariacie w szkole chyba nie nauczyli pojęcia ironia (odnosnie dropienia jakbys nie skumal pzdr)xd

    Postrach
    gg 3210614

  • Cześć Koledze [ciach] xD


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem imię na prośbę adresata.

    "Careful... I bite."

    Astarion (Neil Newbon)

    ❤️ „Baldur's Gate III” ❤️

    ❤️

  • Ascoran to nie GM tylko mix :P

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Za to jaki! :w00t:

    Top 2 oczywiście, top 1 jest Voillie

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Ascoran to drop. Jego zbroja nie ma bonusów!

    Jaki drop jak on nawet miecza na oczy nie widział. To sklep jest ;)

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • widze ze tu dalej tylko wylewanie pomyj do podbijania postów


    od kogo by tu zacząć... no to moze ta broniona


    wy małe [ciach!] myslicie ze ona klawiatury nie ma zeby sie bronic? jest rownouprawnienie, i wiele feministek walczy o to zeby kobiety zdrównać do ludzi - wiec przestancie udawac ze kobieta to dziecko ktorym trzeba sie opiekowac. jest silna, da se rade


    a co do bociana, ten hulk bardzo ladny tylko za dlugie wlosy ma [ciach]


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem kilka słów. Nie przejmuj się czyimś IQ. Niech każdy pilnuje swojego. :)

    Menczenik Samosu - walczoncy ze smoczycami ( niebieskimi, czerwonymi ) i innymi maszkarami świata Metin2
    KORONOWANY W II ERZE KRUL JINNO I OKOLICZNYCH ZIEM


    Szkoda tylko, ze wolnosc wypowiedzi jest znikoma, i lepiej zablokowac konto niz wypuscic prawde na swiatlo dzienne :w00t:

    Edited 2 times, last by SKOKxLofczyka ().

  • magia feministek XD


    w metinie sprowadza sie to do wolania swojej 2 połówki i dzierzawie postaci i eq ktorego w inny sposob nigdy by sie nie mialo

    Menczenik Samosu - walczoncy ze smoczycami ( niebieskimi, czerwonymi ) i innymi maszkarami świata Metin2
    KORONOWANY W II ERZE KRUL JINNO I OKOLICZNYCH ZIEM


    Szkoda tylko, ze wolnosc wypowiedzi jest znikoma, i lepiej zablokowac konto niz wypuscic prawde na swiatlo dzienne :w00t:

  • wiele feministek walczy o to zeby kobiety zdrównać do ludzi

    Co mnie rozmatrioszył bladym świtem, to ja nawet nie. XD


    Swoją drogą, zapomniałeś jeszcze o identycznym odpowiedniku w realu, gdzie między trzydziestolatką i osiemdziesięciolatkiem rodzi się płomienne uczucie. :w00t:

  • Nie, nie @Vronbrn :D Ja top1 mix, Asco top1 (s)GM :D

    Już niedługo będę top 100 :>

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Temat feministek lepiej zostawić w spokoju. Są bardziej 'przy-serwerowe' tematy. :)

    Dawaj te szczeniaki a nie

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3