Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Metin na steamie to była żenada

    Nawet nie można było swobodnie nic kupować w IS bo pewnie gameforge za dużo tracił na prowizji ;)))

    Nie, po prostu cebulaczki i cwaczniaki wykorzystywały błędy i tracił na tym każdy

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Nie, po prostu cebulaczki i cwaczniaki wykorzystywały błędy i tracił na tym każdy

    Ale ile GF na tym zyskał, po "błędzie" z kuponami sm zwiększyli ich cenę by odrobić straty i tak od 4 lat gracze przepłacają za kupony


  • Wystarczy przestać je kupować, ceny spadną i będą odpowiednie do ich wartości

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Wystarczy przestać je kupować, ceny spadną i będą odpowiednie do ich wartości

    jeżeli popyt rośnie - ceny drożeją / popyt maleje -ceny idą w ślad za nim i spadają

    widać po kuponach że popyt duży i na pewno GF nie zmieni ceny kuponów i nie tylko kuponów...

  • Ktoś sie może pochwalić co było do wygrania w ostatniej edycji OX? I jak ZUO wyglądało?

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • zuo to totalna rzeź, wszędzie ripery, wodze orków i jakieś gargulce,
    a ludzi jak na wyprzedaży w biedronce

    [CIACH] a ox pytalem tez


    Moderator Canhide:
    Usunąłem cenzure.

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

    Edited once, last by Canhide ().

  • Ktoś sie może pochwalić co było do wygrania w ostatniej edycji OX? I jak ZUO wyglądało?

    na PL na kategoria lvl 91+ nagrody od końca: 1x odzywka, jajo razadora i na koncu szkatulka na bizuterie

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Rejestracja pewnie przepadnie jak miałeś/aś wcześniej. Ale fakt znowu nie da się zalogować i po chwili mam komunikat skontaktuj się z supportem. Ciekawe co by się stało gdyby nagle tysiące ludzi pisało widząc taki komunikat?


    Czekamy na oficjalne info Art


    Wow, działa


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Rejestracja pewnie przepadnie jak miałeś/aś wcześniej. Ale fakt znowu nie da się zalogować i po chwili mam komunikat skontaktuj się z supportem. Ciekawe co by się stało gdyby nagle tysiące ludzi pisało widząc taki komunikat?


    Czekamy na oficjalne info Art

    rejestracja niby nie przepadła okaze sie czy bedzie mozna meley zrobic i dzieki ze napisałes

  • Ja bym nie liczył na dobre eventy. GF postanowił utrudnić graczom zdobywanie magicznych kamyków w grze (wprowadzenie cooldownu na hydrach), więc raczej długo poczekamy na event typu okey lub schwytaj króla. Nie ździwię się jeśli zaraz po ramadanie wleci event letni z gałkami lodu xD

  • Ja bym nie liczył na dobre eventy. GF postanowił utrudnić graczom zdobywanie magicznych kamyków w grze (wprowadzenie cooldownu na hydrach), więc raczej długo poczekamy na event typu okey lub schwytaj króla. Nie ździwię się jeśli zaraz po ramadanie wleci event letni z gałkami lodu xD

    Jakieś ziarno prawdy w tym jest, karcianki w tym roku jeszcze nie było


  • na polsce zaraz nikogo nie bedzie na okres wakacji wiec juz dajcie te bilety.....

    sam przestałem grać jakieś 2 miesiące temu bo pomimo pisania raz za razem żeby otworzyli serwer na nowych graczy to nic się nie zmieniło, może w zimie zobaczę czy jest z kim grać i czy ma to sens 😅