Item Shop - dyskusja

• wczoraj skończyłem grę czekając na bossa świata o 2 w nocy, a 15 minut potem ruszały aukcje, normalnie super pomysł... a polowałem na mixy dla peta i zmianki 6-7

Ascoran może uwzględnisz w raporcie?

Jasne. :thumbup:

Ascoran czy są tam może gdzieś na horyzoncie jakieś informacje na temat cegów+ na aukcjach ?

Coś tam wiem, ale co dokładnie to pozostanie zagadką. Na ten moment nie ma nic potwierdzonego, aby można było informować.

• Ascoran mógłbym Cię prosić o zaraportowanie, żeby dostosowano maski tengu dla likanów ?

Wiem, że raportowałeś już to w moim imieniu kilkukrotnie, ale staram się im przypominać to regularnie od czasu do czasu to może coś ruszą z tematem.

Z góry dzięki

🔥 Aktualny cennik żywiołów w profilu 🔥

Dodawałem/zmieniałem/usuwałem Ci żywioły ? Wszystko przebiegło pomyślnie ? Zostaw proszę polecenie w sekcji komentarzy w profilu. Dzięki!

>>Mój kanał na YT<<

W razie pytań zapraszam na GG: 1059287 | Discord: Catastroph1c#1490

Kliknij, aby się ze mną skontaktować
    status.asp?id=1059287&styl=4&source=widget

• Przecież jest w kole XD

Próbuj szczęścia a jak nie to ładuj więcej Sm ~"pozdrawiamy zespół metin2" ;:p

to koło scam 1.6k sm już i nie ma szaty

Gm to potwierdzone informacje szatą aury że ma być za 2dni? Proszę o odpowiedż :)

Moderator Moira:
    Połączyłam dwa posty

Edited once, last by Moira ().

• I ja potrzebuję szaty, a z koła to nie wiem jakim cudem można zdobyć. Nawet nie wyświetla się że można wygrać ;/

18Szczepan - off

JOINT - off

ESPRIT - off

MIBASZIR - WOJOWNIK BODY - 120 (1lvl)+ ON:thumbsup:

BASZIMIR - SZAMANKA SMOK - 115+ ON:saint:

RENEKO - WOJOWNIK MENTAL - 91 + ON<3

HellerinkaxD - SZAMANKA HEALLER - 95 + ON 8)

StrzelajkaxD - NINJA ARCHER 93 + ON;)

• Czyszczenie to item który się nie pojawi.

Myślisz że tak dobre źródełko przelewów będzie można zmniejszyć? Szata to wyciskacz kasy który jest niezbędny jeśli budujesz postać na maxa. Będziesz niestety musiał posiadać takie 2 lub i więcej tylko dlatego że pomyśleli o tym zanim wdrożyli ten item

• Czy jest szansa, że w IS pojawi się przedmiot o nazwie "Licencja na Rękawice", dzięki któremu będzie można na 105lv ubierać rękawiczki ? Mogłoby to kosztować nawet 999sm ... Bo co z tego, że rękawice są na 105lv kiedy należy wykonać quest dostępny od 120lv ...

• na polsce zaraz nikogo nie bedzie na okres wakacji wiec juz dajcie te bilety.....

sam przestałem grać jakieś 2 miesiące temu bo pomimo pisania raz za razem żeby otworzyli serwer na nowych graczy to nic się nie zmieniło, może w zimie zobaczę czy jest z kim grać i czy ma to sens 😅

• dla nowych graczy buuuhahaha chyba botów , clonów i corowników xd

Pewnie komuś brakuje żeby 3 czy 4 gildie na meley zrobić albo kolejna gildia na medale męstwa

:54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
    :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

• Pewnie komuś brakuje żeby 3 czy 4 gildie na meley zrobić albo kolejna gildia na medale męstwa

fuzje powinni zrobić z czymś bo handel leży totalnie

• sam przestałem grać jakieś 2 miesiące temu bo pomimo pisania raz za razem żeby otworzyli serwer na nowych graczy to nic się nie zmieniło, może w zimie zobaczę czy jest z kim grać i czy ma to sens 😅

Zagladam na tyle na ile czas mi pozwala :D chce bilety dzieki ktorym moge sie wyniesc na serwer eventowy. Boss swiata i tygrysie monetki bardzo do mnie przemawia.