Item Shop - dyskusja

• Zmiana, czy też poprawienie tego że tylko meley byłaby przyczyną spadku zakupu tego. Hydra też potrzebuje odpału, a nadal mimo min zmian są tacy co tylko to robią.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• A czy to jest bug czy tak było od początku zamierzone? Bo nie widzę teraz w jego opisie wzmianki o tym, że działa tylko w Schronieniu Meley, ale dałbym sobie rękę uciąć, że kiedyś było tam takie info haha

Kiedyś było tak napisane, że działa tylko w schronieniu. Ale i tak mimo tego komunikatu działało to wszędzie. To taki pet dla bijących poli, a wtedy większość graczy tylko wszystko na poli zbijała. Więc minidale szły jak kuna w kszoki.

• Kiedyś było tak napisane, że działa tylko w schronieniu. Ale i tak mimo tego komunikatu działało to wszędzie. To taki pet dla bijących poli, a wtedy większość graczy tylko wszystko na poli zbijała. Więc minidale szły jak kuna w kszoki.

A dlaczego dla bijących na poli? Czy on nie jest lepszy od każdego innego dostępnego peta dzięki temu, że daje 20% na moby i 2k HP? Nie wiem czy dalej tak jest, ale bonus na moby działał jakoś lepiej np. na metiny niż bonus fizycznych obrażeń np. z Khana (czy coś pokręciłem?).

<3 Lynx:!: - Leader 75lv <3  OFF

• A dlaczego dla bijących na poli? Czy on nie jest lepszy od każdego innego dostępnego peta dzięki temu, że daje 20% na moby i 2k HP? Nie wiem czy dalej tak jest, ale bonus na moby działał jakoś lepiej np. na metiny niż bonus fizycznych obrażeń np. z Khana (czy coś pokręciłem?).

Przede wszystkim na poli działa tylko bonus na potwory, więc boczek był zbędny. Ci co chcieli/chcą bić na poli to muszę ogarnać minidala. W biciu z buta jakieś wielkiej różnicy nie ma między 20 potwory a 15 berka.

• Przede wszystkim na poli działa tylko bonus na potwory, więc boczek był zbędny. Ci co chcieli/chcą bić na poli to muszę ogarnać minidala. W biciu z buta jakieś wielkiej różnicy nie ma między 20 potwory a 15 berka.

Okej, dzięki za pomoc!

A wiecie może czy za zainstalowanie apki do dwustopniowej weryfikacji konta są jakieś "nagrody"? Słyszałem coś takiego w jednym z filmików na YT, ale po ustawieniu tej dwustopniowej weryfikacji nic mi się nie pojawiło w magazynie/depo IS.

<3 Lynx:!: - Leader 75lv <3  OFF

• Okej, dzięki za pomoc!

A wiecie może czy za zainstalowanie apki do dwustopniowej weryfikacji konta są jakieś "nagrody"? Słyszałem coś takiego w jednym z filmików na YT, ale po ustawieniu tej dwustopniowej weryfikacji nic mi się nie pojawiło w magazynie/depo IS.

tak dostajesz wierzchowca, pare autopot i pierscien tp

• Dokładnie założyłem weryfikację na 2 konta i nic nie dostałem a na innych serwerach widziałem banery że za authenticatora właśnie masz bonusy a u nas standard Polska bidna...

• Dokładnie założyłem weryfikację na 2 konta i nic nie dostałem a na innych serwerach widziałem banery że za authenticatora właśnie masz bonusy a u nas standard Polska bidna...

zobacz czy masz w item shopie do odebrania "skrzynie" jezeli wszystko zrobiles dobrze i nie odbierales na innym serwerze to takową powinienes mieć.

• Na Polsce nigdy tego nie było

• Dlaczego... "Pieczęć Bogów" tak tanio ? Ktoś nie ogarnia ?

Osobiście 2x próba ulepszenia cudem "Pieczęć Bogów" = niepowodzenie.

Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

Edited once, last by Canhide ().

• pomyśleć że kiedyś były za 150 sm na 7 dni

Tak, kiedyś to było. :)
    Przecież wiadomo po co te ankiety, aby jak najwięcej wydoić z graczy złotówek. Przynajmniej myślałem że te odpały którę będą dodane do IS na stałe lub tymaczasowo były w cenie granic rozsądku. :D

:thumbsup:

• Ascoran czy są tam może gdzieś na horyzoncie jakieś informacje na temat cegów+ na aukcjach ?

🔥 Aktualny cennik żywiołów w profilu 🔥

Dodawałem/zmieniałem/usuwałem Ci żywioły ? Wszystko przebiegło pomyślnie ? Zostaw proszę polecenie w sekcji komentarzy w profilu. Dzięki!

>>Mój kanał na YT<<

W razie pytań zapraszam na GG: 1059287 | Discord: Catastroph1c#1490

Kliknij, aby się ze mną skontaktować
    status.asp?id=1059287&styl=4&source=widget

• Troszke za drogo.... jeszcze jakby chociaz byly 7dniowe :/

Wilkołaki nie dziedziczyły tronu. Walczyły, knuły i zastraszały innych, żeby dojść na szczyt. Tak jak w Top Model, tylko więcej tam było krwi, a mniej cycków.

fWGG03.png

Nick: VeranBogiem

LVL: 120lvl

Jinno