Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Może chodziło mu o to, że przychodząc z serwera, gdzie nie było skrzyń ucznia, na serwer, gdzie już one są, chciałby takową otrzymać.

    W sumie było chyba powiedziane, że po fuzji, wszystkie serwery przyjmują zasady serwera docelowego, więc nie byłoby raczej nic złego, gdyby osoby z Lyncirium dostały taką skrzynię.


    (Jak coś to nie mam pewności czy na Polyphemos są skrzynie ucznia, bo tam nie grałem i serwerem się nie interesowałem, ale zakładam, że tak, skoro pojawiło się takie pytanie)

    dziwne, ja stworzylem kilka postaci na likarium ale nie logowalem na ten serwer - a kiedy juz po fuzji zalogowalem pierwszy raz te postaci na poly to byly na nich skrzynie ucznia :D

  • dziwne, ja stworzylem kilka postaci na likarium ale nie logowalem na ten serwer - a kiedy juz po fuzji zalogowalem pierwszy raz te postaci na poly to byly na nich skrzynie ucznia :D

    Przedmioty startowe są przyznawane dla postaci przy pierwszym zalogowaniu, a że zalogowałeś je już na zasadach serwera Polyphemos to otrzymałeś skrzynie

    METIN2.PLN OFFpozdrawiam :love:

  • SUPER ta wasza stabilność. Dobę wytrzymał a teraz co chwilkę wyrzuca mimo zakłamanej informacji często odwiedzany.

    Oszuści

    jak nie wywala sklepów to klienta gry, notoryczny launcher grając na jednej platformie. Zdecydowanie nie udana stabilność

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Czy ktoś może powiedzieć czy dropią te przepustki na ta Enigmę? Mam 96 zbiłem sporo bossów na mapach 90 i nic nie poleciało :p

    Dropią tak jak itemy do misji na tych mapach, jednemu dropnie w godzinę, innemu po paru dniach nic

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • SUPER ta wasza stabilność. Dobę wytrzymał a teraz co chwilkę wyrzuca mimo zakłamanej informacji często odwiedzany.

    Oszuści

    jak nie wywala sklepów to klienta gry, notoryczny launcher grając na jednej platformie. Zdecydowanie nie udana stabilność

    Suri nie pisz tak bo kolejne 3 kanały nam zabiorą ;P Oni wiedza że są amatorami nie trzeba im codziennie przypominać

    Serwer: Etolin :52:
    Królestwo: Shinsoo (czerwoni) :shinsoo:
    Postać: Ninja Archer 120 LVL
    Nick: xSavaraxx
    :cursing:afsMT2 na YT

  • Są problemy ale nie przesadzajmy.

    W świecie nie obowiązuje standaryzacja sprzętowa i programowa która

    pomogła by w dopieszczeniu kodu gry.

    Z wszystkimi wariantami może poradzić sobie tylko sztuczna inteligencja.

  • Ale ja nie mam byle jakiego sprzętu. Od momentu najemników mam problem. I przykład, na 5 x zakup premium mam tylko dwie doby. 4 x 6h to śmieszne. Gdzie przypomnę sam restart trwa często tyle.

    Ale widać tak miało być. Ostatecznie nie zakupię kolejnych premium, bo się po prostu nie opłaca.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • wytłumaczy mi ktoś czemu nie ma juz 9ch na serwerze Polska?

    ShadowKayn 50 Body Etolin ON
    KaynBlade 75 Smok Etolin ON



    Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach

  • Art proste pytanie czemu zanizyliscie drop niektorych itemow z bosow metinow przed przerwa sypalo sie jak glupie po przerwie 10h bicia metkow i drop ku poty i 1x kd oczywiscie rekawica z isa rekawica na 3h bonus reliktu 7% na drop . Przed przerwa z metka 3x kd ku ulepki itp tera bieda tak krecicie graczy aby tylko do isa siegac ?

    Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

  • wytłumaczy mi ktoś czemu nie ma juz 9ch na serwerze Polska?

    Dzięki temu inne ch będą mniej oblegane i poprawi to stablinosc serwerow.

  • żadne prace nie zostały wykonane by poprawić stabilność serwerów, wręcz przeciwnie -gra staje się powoli nie grywalna z powodu braku działań GF

    A tam gadasz jest ,,lepiej znacznie lepiej'' nie dość ,ze np. w lesie więcej ludka do każdego metka, spota to lagi ze się grać odechciewa BRAWO BRAWO GF :w00t:.



    Niech Żyje Wolna Ukraina :uklon:

  • Do tej pory nikt się nie wypowiedział z administracji w sprawie urwanych 3 chaneli z carpathians trochę słabe nie było tego zapowiedzianego w ogłoszeniach docelowo a machneli wszystko hurtem po 6 ch. Jak dobrze ze porzuciłem metka kiedy była okazja.

  • Do tej pory nikt się nie wypowiedział z administracji w sprawie urwanych 3 chaneli z carpathians trochę słabe nie było tego zapowiedzianego w ogłoszeniach docelowo a machneli wszystko hurtem po 6 ch. Jak dobrze ze porzuciłem metka kiedy była okazja.

    Było to zaznaczone w ogloszeniu 17.02.2022:

  • Było to zaznaczone w ogloszeniu 17.02.2022:

    Google mówi że 24 lutego nadal było "Dla serwera Polska ilość kanałów zostanie zmniejszona do 6."


    Nikt nie będzie odświeżał wszystkich ogłoszeń cały czas i porównywał tekstu co (i czy w ogóle) nagle zostało edytowane/dodane.


    https://webcache.googleusercon…&gl=pl&client=firefox-b-d


    Tak samo miały być bilety i ich nie ma, informacji też nie.

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • Czy redukcja ilości kanałów nie miała aby na celu poprawienie stabilności gry ? Mam odczucia zupełnie odmienne, gdy było 9 kanałów - klient nie wieszał się tak często jak teraz !!! Czy w tej grze zawsze wszystko musi być na odwrót do zamierzeń ?!

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Teraz nie dość ze mniej chaneli to jeszcze logujesz postać a ona znika i trzeba na nowo odpalać także zmiany zawsze na lepsze...