Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • A jednak będą rybackie puzzle i dodatkowe blaski:


    "27 grudnia przez 24 h - Event Rybacki Puzzle

    3 stycznia w godzinach 12:00 - 16:00 drop Lodów

    3 stycznia w godzinach 18:00 - 22:00 drop Szkatułek Blasku Księżyca z potworów."


  • Orientuje się ktoś czy mając komplet hełm mroku księżyca oraz kostium mroku księżyca dostane niepełny bonus czyli 100% expa czy nie dostanę nic ?

    bo wiem że mając całość czyli pierścień + skrzat + kostium + hełm jest 150 %

  • Zrobiłem mały porządek w dziale po moim krótkim urlopie.

    Prosiłbym, aby kwestie poruszane z działem wsparcia pozostały stricte między zgłaszającym, a odpowiadającym.

    Kolejne takie próby publikacji rozmów na forum będą odpowiednio rozpatrywane ze względu na łamanie Regulaminu Forum.


    Pamiętajcie, że kultura osobista to coś, co posiada każdy człowiek, a szacunek do drugiej osoby należy się niezależnie od tego, czy się daną osobę lubi, czy też nie.

    Zbliżają się wielkimi krokami święta, nie kłóćcie się, szkoda nerwów, jak i czasu na bezsensowne wymiany zdań prowadzące do nikąd.


    Miłego wieczoru,

    Reverse

  • Włókien mam z 10 + cały komplet na wędkę. Przyjdzie event to bd zarobek xd

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Na +1 masz 100% na ulepszenie :)

    Cieszę się że GF w końcu zabrał się za tych cziterów którzy na evencie rybackim łowili sobie i mieli od groma pereł. Czar prysł a drogocenne perełki zmieniły się w kawałki kamienia. Bardzo dobrze. Tak trzymać :)
    Ja na swojej postaci miałem 30 pereł i żadna magiczna sztuczka nie zmieniła ich w kamienie.

    ty to dopiero masz pojęcie o grze....

  • zabrał się za tych cziterów- Przybyłem, odczytałem, parskałem śmiechem:thumbsup:. Nazywajmy sprawy po imieniu, gf stworzył zabezpieczenie które banuje boty, a pseudo cziterzy których nazywam cziterową hołotą jeszcze nie ogarnia jak to obejść.

    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.

  • ty to dopiero masz pojęcie o grze....

    I bardzo dobrze napisal, bociliscie to teraz macie za swoje i Twoje wycie tutaj nie pomoze

  • tak ludzie lataja na meley/hydry itp maja konta warte po kilkanascie tysiecy+ i na pewno bocili... radze wziac rozped i walnac glowa w sciane

    przecież handel kontami jest zabroniony i też grozi za to ban :D chyba ze chodziło Ci o kilkanaście tysięcy wonów XD

  • Ja tam jestem w stanie uwierzyć że po przerwie technicznej mogli im zamienić przez pomyłkę perły na kamienie bo mi przykładowo zamienili kilkanaście różnych zielonych ros na 160 szt. rosek 15% dx.

  • przecież handel kontami jest zabroniony i też grozi za to ban :D chyba ze chodziło Ci o kilkanaście tysięcy wonów XD

    Kilkanaście tysięcy wsadzonych w ISa ^^

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Że zamienili to fakt. Dla uczciwych graczy to cios w kolano, bo grać się odechciewa. Co jeszcze się stanie? Nagle wszystko będzie wybocone bo gracz za szybko się dorobił? SZKODA SŁÓW