Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Zastanawiam się dokąd ta gra zmierza... Ah, na DNO, no tak - wbicie skilla na 17 punkcie - średnio 20 oz, ulepszenie zbroi na dropka 100kk i uwaga, wydałam je tylko na kd i 12 zębów, bo resztę ulep już miałam. Jaki efekt? Jest nadal +7, poszło 30 bodzi zanim siadła na 8, po czym na 9 spaliło :lol:. Gdybym była początkującym graczem już by mnie tu nie było. Drop eventowy i nie tylko z rękawicy z metków - fatalny, bez w ogóle go nie ma (czemu nie jest do handlu skoro i tak niewiele daje?).


    Trochę galopujesz, ale rozumiem. Trzeba dobitnie pokazać jak jest źle.

    2 tygodnie temu zrobiłem sobie 75 mentala, dla którego na wbicie 4 skillów przeznaczyłem 6 OZ'tek! Nie dbam o to czy uwierzysz czy nie bo Tobie nie wbiło przy 20(!). Jest wiele materiałów graczy na YouTube, którzy pokazują swe fartowne ulepszanie itemów, ale tych wysoko lvl'owych, gdzie bodzio wystarcza do +4. Czyli idąc Twoim tokiem myślenia, wystarczy kilkadziesiąt podręczników kowala, ulepek i chce tak jak oni EQ na +9!

    Może dlatego global traci graczy, bo na wszystko trzeba zapracować? Mamy XXI wiek. Młodzież nie pamięta kolejek do sklepów i czasów, że nie wszystko było na wyciągnięcie ręki.

    Co do rękawic się zgodzę. Już nie są wyznacznikiem lepszego dropu.

    Podobnie sprawa rzeczy, których nie można się pozbyć z eq. Nie rozumiem dlaczego mamy to zablokowane?

    PS. Zobaczymy jak się świetnie będziecie/my bawić na piłkach odpalając masową liczbę klientów na nowo mając na drop + wymiane 4 godziny+- :)


    Bardzo prosto. Jedno konto GF z wszystkimi postkami do oddawania i tylko przełączać jedną za drugą. Zanim oddam na jednym koncie kolejne 2-3 zaloguje.

    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.

  • Czyli z włączonym lizakiem powinno być 200%. Przecież jasno jest określone, że za itemy 150% więc bonus z posiadania lizaka powinien być do tego doliczony osobno!

    W innym wypadku ktoś tutaj poleciał w c..la.

    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.

  • Satomi troche mi Cie zal xD jak Ci wchodzi skill na 17 za 20oz i nie mozesz nic ulepszyc to zwykly pech, jednemu wbije od razu innemu nie wbije. 10 lat temu tez trzeba sie bylo meczyc, pamietam jak kiedys palilem fmsa bodziami i ponad 10x zjaral na 9, a innego od strzala wbil z +2 na +9 wiec nie ma reguly. Winic dewelopera gry za pecha... no coz, troche to denne xD

  • No pech to pech, natomiast Satomi ma racje z tym, że zmiany wyszły na gorsze, okropne forum, okropny ekran logowania, okropny system logowania. No generalnie równia pochyła, donikąd ciekawego to nie zmierza :/

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • Dzióbki jak wam dropią te cuda eventowe? W sensie z jaką częstotliwością tak mniej-więcej. Bo to pierwszy mój event i nie bardzo wiem czego się spodziewać i czy już mogę się zacząć wkurzać, że nie lecą :P

  • Dzióbki jak wam dropią te cuda eventowe? W sensie z jaką częstotliwością tak mniej-więcej. Bo to pierwszy mój event i nie bardzo wiem czego się spodziewać i czy już mogę się zacząć wkurzać, że nie lecą :P

    Słabo niestety :P

  • Akurat z tymi oz to przykład innych graczy - sama z pół roku temu potrzebowałam kilkanaście oz, ludzie którym je sprzedawałam też potrzebowali ich sporo, nawet na czacie widzę, że ludzie narzekają.


    Nie wiem czy te nowe nisko lewelowe postacie to nowi gracze czy przeciwnie, no ale dla mnie to przesada, żeby coś tak podstawowego w tej grze było tak utrudnione. Ale przecież po co nam nowi gracze, wystarczą ci spinający się i ładujący najwięcej złotówek w is, to na nich lepiej żerować, bo są tak uzależnieni, że gdyby zamknąć pl'a pójdą do turków xd

  • Szczerze mówiąc o 4:00 rano Diumar świeci pustkami - poza sklepami - nie wiem jak tam na innych serwerach.

    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.

  • No jak zamiast robić coraz lepszą gre, to ją robią coraz gorszą, to co się dziwić? :/

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • Szczerze mówiąc o 4:00 rano Diumar świeci pustkami - poza sklepami - nie wiem jak tam na innych serwerach.

    O 4 rano ?

    Ludzie po 1 zmianie kończą o 14

    Po 2 zmianie kończą o 22

    Po 3 o 6 więc nie wiem dlaczego się dziwisz że nikogo nie ma....

    Inni pracują jeszcze inaczej np ja ale 4 rano to na pewno nie jest czas gry dla 99% graczy jak nie wyżej. Kto normalny gra o tej godzinie ? Albo ludzie którzy walczą o topke albo ci co z jakiegoś powodu nie mogą spać i nie mają z kim spać . Aktualnie nie ma o co walczyć więc logiczne jest to że nikogo nie ma

  • GF coś płaci za wykrycie BUGa?

    Mam na myśli takiego, gdzie można dosłownie pomnażać itemy... To nie bait xDDD

    vCe0W6E.png

  • GF coś płaci za wykrycie BUGa?

    Mam na myśli takiego, gdzie można dosłownie pomnażać itemy... To nie bait xDDD

    Dostaniesz może pd na 7 dni, ale i w to bym wątpił. Najbardziej jest możliwy perm ban za wykorzystywanie błędu :D


  • Witam, wróciłem do gry po 3 miesiącach. Czy ja dobrze widzę, że teraz należy logować się zapomocą maila do konta? czy to jest tylko jedno konto email do gameforge z którego potem mogę sie logować ze wszystkich kont metina za pomocą loginów ?

  • W chwili obecnej logowanie odbywa się poprzez konto w platformie Gameforge. Tworzysz konto w platformie, przypisujesz do niego konta w grze i możesz się na nie logować za pomocą adresu e-mai, na który zarejestrowałeś konto w platformie.


    Więcej informacji znajdziesz w TYM temacie.

  • Po zmianach w grze (logowanie gameforge) nie mogę pobrać gry zatrzymuje się non stop na 5%, wcześniej na 81% , dwa razy usuwałem i dwa razy zmieniałem dyski. Co poradzicie ?

  • O 4 rano ?

    Ludzie po 1 zmianie kończą o 14

    Po 2 zmianie kończą o 22

    Po 3 o 6 więc nie wiem dlaczego się dziwisz że nikogo nie ma....

    Inni pracują jeszcze inaczej np ja ale 4 rano to na pewno nie jest czas gry dla 99% graczy jak nie wyżej. Kto normalny gra o tej godzinie ? Albo ludzie którzy walczą o topke albo ci co z jakiegoś powodu nie mogą spać i nie mają z kim spać . Aktualnie nie ma o co walczyć więc logiczne jest to że nikogo nie ma


    Nie wyczułeś sarkazmu w mym poście?

    Wiadomym jest, że mało kto gra w tych godzinach. Dlatego podałem akurat tą dla abstrakcji porównywania liczebności graczy.

    Dajecie się podpuścić jak dzieci

    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.

  • Bruce+v3= 2 gotowe zestawy przez czas rozegrania jednego. Więc można cały czas bić i grać jednocześnie.

    Oczywiście mowa o jawie xD

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • ze spota w v3 nie poleciało wiecej niz 4 brzozy a czesto zdarza sie zero, nie mówiąc juz o tym, ze komputer wygrywa w 3-4 ruchach lub trafia zawsze tyle ile potrzebuje zeby nas zbic :)