Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • A ja mam pytanie odnosnie tej boskiej odżywki co ona tak naprawde daje? i koszt 179sm, bo z tresci wynika ze dziala jak zwykla odzywka

    z tego co zrozumiałem ożywia ona peta dając mu 80% dni życia jakie posiadał. Np. Padł ci pet na którym nabite bylo już 500 dni to ożywiajac go ta odżywka pet ma już wiek 400 dni

    Wilk 105+ i BM 110+ 8)
    TBD
    WP 120lvl (odpoczywa)
    Smok 105 (odpoczywa)

  • Podczas konserwacji zostanie usunięty NPC do Potwornego Trio - w rezultacie nie zostaną rozdane nagrody za ranking. Niestety, rankingi są wypełnione oszustami, których nie chcemy dodatkowo nagradzać.

    "Oszustami" xDDDD :rofl:


  • Skoro wiecie, że oszukują to może jakiś ban? xD Przeczyści się ranking i Ci co grali zdrowo dostaną nagrody ? :v ,,Nie radzimy sobie z oszustami wiec nie nagrodzimy tych co grali czysto bo w sumie oszuści oszukiwali'' XD Legitnie panowie ;v

  • jak to jest, talie ze zlotych dropia jedynie podczas eventu, czy po evencie tez beda dropic? Mam troche szkat i nie wiem czy otwierac czy zostawic xD zakladam ze jest tak samo jak z okeykami i szkatami krola, jednak sam juz nie pamietam czy tam dropily poza eventem czy nie.

    z okeyek lecialy talie więc tutaj będzie to samo

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Ten ranking ma taki sens jak dziurawa miska do mleka, minimum 30 sekund aby dostać swoją nagrodę, gdzie czasem udawało mi się kończyć koło 20 sekund i musiałam czekać te kolejne 10 :), więc tak czy siak bez znaczenia była ta "topka".

  • Podczas konserwacji zostanie usunięty NPC do Potwornego Trio - w rezultacie nie zostaną rozdane nagrody za ranking. Niestety, rankingi są wypełnione oszustami, których nie chcemy dodatkowo nagradzać.

    To moze byscie pobanowali tych oszustow?

  • @Ingolf kpisz czy o droge pytasz? Jesli cos jest DOZWOLONE np nagrywanie wskazowki, to jak ktos taki moze byc nazwany oszustem. To jest zwykla kpina, nazwales 99% graczy ktorzy graja tak jak pozwala im na to regulamin oszustami. W tym mnie i innych ktorzy w zaden sposob nie oszukiwali. Zle skonstruowaliscie gre w trio, a nazywacie nas madrzejszych oszustami. Powinienes teraz wszystkich ladnie przeprosic!

  • To moze byscie pobanowali tych oszustow?

    Zbanować 80% serwera i 99% graczy którzy ładują gruby hajs w isa? To strzał w oba kolana z działa p. pancernego. Zresztą bana jakby chcieli dać to i tak nie mogą bo zabranie im regulamin. GF świętsze nie jest bo sami notorycznie łamią wiele norm.

  • Oszukiwanie w trio to nadal oszukiwanie ale dość wyrafinowane bo legalne (OWU tym razem dało wolną rękę). Robiąc grę nie wpadli na pomysł tego że ludzie to będą robić, nawet jak usuną wskazówki też jest sposób by mieć złote/srebrne szkaty.

  • jeszcze sie nie przyzwyczailiście ? tak jak było gdy ich oszuści dymali na SMy, to napisali, że podnioszą nam w związku z tym ceny kuponów SM to sobie odbiją, łatwiej zabrać uczciwym niż ścigać oszustów. :D

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • z cyklu robić w jajo my nie nas
    "gracze oszuści" powiedzieli admini dając dzika na 7 dni po nieopłacalnych skrzynkach tajemnic i szaty aury w skrzyniach po kole losu z aurami

    Edited once, last by Miki124 ().

  • No właśnie Panie Art i Ingolf kiedy ceny kuponów wrócą na starą wartość, chyba już przeprowadziliście takie działania a skoro tak to czemu kupon 1000 SM jest za 1300SM? Wywindowaliście ceny kuponów i inflacja poszła o jakieś 50% w górę. To co teraz zwiększamy limit na posiadanie won z 999 do 9999?


    I kiedy zrobicie coś z tym spamerem, który sprzedaje yangi , ileż można się z tym męczyć, nie możecie dać przy robieniu konta potwierdzającego kodu na telefon?

    Nie poproszę o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje pieniędzy w Item Shop aż nie naprawią)

  • Jeśli nagrywasz wskazówkę to jesteś oszustem ale jeśli odpalisz autołowy, peta bruce i autopote to masz zupełnie legalnego bota który zabija potwory, potuje, odpala skile,zbiera drop i może to robić cały dzień bez ingerencji człowieka


  • Jesli nagrywasz wskazowke to jestes oszustem czy sprytnym człowiekiem? No bez jaj, nagrywanie wskazówki to nie bot. XD a GF nie przemyslal sprawy. W nastepnym roku dostaniemy pewnie losowe badziewie jak yuntori.

    Nawet najbardziej zapiekły wróg wojownika może się stać jego najlepszym nauczycielem.

    Edited once, last by Celtycki-Dzik ().

  • Tak szczerze mówiąc czy tez pisząc to jesteśmy karani za nieudolność GM'ów i Sm'ów opiekujących się danymi serwerami nie dość że ja gm czy też sm'a widzę raz na kilka tygodni to napisanie do niego na pw graniczy z cudem, więc nasuwa się pytanie a nawet 2:

    • Po co jesteście adminami skoro nie spełniacie wytycznych
    • dlaczego zawsze utrudniany jest żywot normalnego gracza nie botującego skoro wy jako team nie robicie nic poza pokazaniem się raz na jakiś czas w m1?

    Ale najlepsze jest w tym wszystkim to że z reguły boty stawiają osoby z domniemanej topki, które od wielu wielu lat są kryte odgórnie


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem cytaty.

  • Na dzień dzisiejszy nie wiemy, jak rozstrzygnie się sytuacja z rankingiem i czy ktoś będzie nagrodzony.
    Stół zostaje usunięty jutro we wszystkich Społecznościach Metin2 więc Polska nie jest wyjątkowa. Taką informację otrzymaliśmy z GF i to Wam przekazaliśmy.


    Temat botów to temat rzeka - nie będę tutaj tego poruszał, ponieważ pisaliśmy o tym wiele razy w przeróżnych wątkach na tym forum.