Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie

• dreczy mnie jedna sprawa a konkretnie z tabelą rankingiem graczy na stronie głównej metina według mnie to powinno tak działac ze ci gracze co mają 105lvl powinni byc oznaczeni jako numer 1 a tak to jest 100 graczy z 105 lvl a nastepny gracz ma 104lvl i zajmuje miejsce dopiero 101 a według mnie powinien zając 2:)niewiem czy napisałem to zrozumiale ale wyraziełem sie najlepiej jak umiałem :mkay:

• Fajny pomysl z tym konkursem , zawsze to jakies urozmaicenie . Tylko nagrody troche liche , dla takiego 90+ to jest nic nie warte ale mimo wszysto duzy +

• Dokładnie te nagrody.. takie konkursy robicie bardzo rzadko,a kwestia zdobycia 3 kamoli to niecałe 2h dropu,ale czemu się nie pobawić..

Mam pytanie,ma to być opis jak zacząłem grę czy jak? ma to być wymyślone czy oparte na prawdziwej historii? bardzo mało szczegółów daliście.

• Według mnie 1000 słów to definitywnie za mało,proponuje zwiększyć ilość,sam mam prace na 1340 znaków,a to tylko 2/3 z tego co mógłbym opisać..

• Według mnie 1000 słów to definitywnie za mało,proponuje zwiększyć ilość,sam mam prace na 1340 znaków,a to tylko 2/3 z tego co mógłbym opisać..

Między słowami, a znakami istniej mała różnica. Powinieneś się spokojnie zmieścić.

• 1000 słów dużo :D i zarazem mało :) fajny konkurs. Nie liczy się ilość, ale jakość i lekkość czytanego opowiadania.

• Konkurs - bardzo ciekawa inicjatywa.
    Nie moge się doczekać by przeczytać historie jakiejś postaci, bo sam zbyt dużego talentu literackiego nie mam... ;/
    Nagrody jak nagrody w zamian 3h dropu można sobie przysiąść i napisać coś ciekawego ^^

• Moderator Leneres:
    Temat nie służy do wypowiedzi na temat sumienności pracy moderatorów. Nie ma to nic wspólnego z aktualnymi zmianami na forum. Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące pracy członków team proszę zgłaszać na: Support

• Fajnie, że wprowadzacie zmiany w regulaminie itd., ale na czym polega różnica między starym a nowym? Przy wprowadzaniu zmian najczęściej zamieszczana jest informacja:

np. treść paragrafu 2 "bla bla bla" została zmieniona na "fuj fuj fuj"
    do paragrafu 3 został dodany zapis "git git git"
    itd. itp.

Może ktoś z teamu naświetlić co się zmieniło? Bo drukowanie obu wersji i porównywanie w sytuacji gdy wiecie gdzie są zmiany jest ...

• dokladnie o to samo chcialem sie zapytac... nie mam zamiaru czytac 2 raz regulaminu zeby dowiedziec sie z calego regulaminu zmienilo sie zdanie.. moglby ktos z teamu napisac co dokladnie sie zmienilo? czyli stan przed i po...

• Zdecydowanie nie zmieniło się jedno zdanie, owszem, wiele rzeczy zostało, ale również dużo zmieniono, ponadto zmieniło się wiele w samym zapisie. Informacje o zmianach pojawiają się przy zwykłych aktualizacjach, nie zaś przy stworzeniu całkiem nowej wersji Regulaminu - byłoby to bez sensu, trzeba by połowę z niego przepisać. Na pocieszenie dodam, że nowa wersja jest uproszczona/skrócona, bardziej konkretna, w związku z czym przeczytanie jej leży w możliwościach każdego.
    Dla tych, którzy nadal nie zamierzają zapoznać się z treścią nowego regulaminu, dodam tylko, że pewna rzecz się nie zmieniła, a mianowicie:

Quote from Nowy Regulamin

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności w przypadku jego złamania.

w związku z czym, nie czytając, możecie zaszkodzić jedynie sobie.

• to jesli ja teraz ci napisze ze nie przeczytalem regulaminu to co dostane warna? tak trudno wypisac co sie mniej wiecej zmienilo.. ehhh

• Mi przeczytanie regulaminu forum, oraz regulaminu działu market zajęło nieco ponad dwanaście minut. Czytałem je już wcześniej, ale z ciekawości sprawdziłem. Naprawdę polecam i muszę przyznać, że nawet nie bolało. Zmiany w większości są estetyczne, ale jest też kilka zupełnie nowych podpunktów. Zdecydowanie łatwiej jest je przeczytać, niż analizować i wypisywać co się zmieniło.

• przeczytalem to i to i stwierdzam ze nic sie nie zmienilo (bynajmniej tego nie zauwazylem) .
    Widze ze komus nie pasuja moje posty..

• to jesli ja teraz ci napisze ze nie przeczytalem regulaminu to co dostane warna?

Nie, to znaczy, że jeśli złamiesz regulamin, nie będziesz mógł tłumaczyć, że to dlatego, że go nie znałeś. Tzn. będziesz mógł, ale nie będzie to powodem zniesienia ewentualnej kary.

• przeczytam czy nie warn to warn.. jak napisze ze nieznalem regulaminu to dostane odpowiedz ze to moj problem bo regulamin trzeba znac.. ale jak bym napisal ze znam regulamin to bym dostal odpowiedz ze jak znalem regulamin to moglem go przestrzegac.. ale chyba nie oto teraz chodzi.

poprostu by wiedziec co sie zmienilo to musialbym przeczytac stary a potem nowy regulamin.. logiczne chyba jest ze chyba nikt nie przeczyta tego regulaminu.. wiec napisanie kilku linijek tekstu w ktorym wypisalibyscie rzeczy ktore sie zmienil bardzo by ulatwily i umilily zycie userom..

• To nie jest tylko kilka linijek tekstu - gdyby tak było, nie powstałby nowy regulamin, a jedynie kolejna aktualizacja.
    Nie wiem, czy logiczne, że nikt nie przeczyta. Jeśli masz rację, to trudno, my nikogo do tego nie zmusimy, jednak faktem jest, że korzystając z forum, akceptuje się jego zasady. Wydaje mi się, że warto wiedzieć, na co się zgadzamy, ale każdy może mieć na ten temat inne zdanie. ;)

• Witam
    A poco są te zmiany ?? Coś polepszy naszą wypowiedz na tym forum cenzury ??
    Czyli do listy dodaliście tysiące słów i zdań które nie będzie można pisać :phatgrin:
    Ja znalazłem parę ciekawych podpunktów, ale wszystkich nie będę cytował
    c) Użytkownicy forum powinni starać się wnieść swoje zdanie do dyskusji czy też krytykować, ale nie potępiać.
    A nasi mod lubią potępiać bo potępianie uwalnia ich od ciężaru działania. Zdecydowanie łatwiej powiedzieć: jesteś zły, niż zrobić z tym cokolwiek i wkleić mu warna :oops:
    Powodzenia dalszym zmianom którym ma nam być lepiej na forum ^^ chybaaa

„tak wynikło z koła zdarzeń,że mieliśmy swój egzamin w czas kiedy jeszcze słowo słychać było jak dynamit
    Tak bez miejskiej partyzantki z dynamitu prohibicją,wciąż próbując dojść swych racji papierową amunicją”

Metin2 coraz większe dno ;|

Aion :phatgrin:

• Mollekor, jeżeli widzisz sytuację, w której moderator w jakikolwiek sposób ignoruje łamanie regulaminu, zawsze możesz to zgłosić do jego przełożonego/przełożonej na http://support.pl.metin2.gameforge.com/. Ciężko nam się odnieść do takich ogólników, więc jedynym rozwiązaniem jest tutaj wysłanie zgłoszenia.

• Myślę ,że tu nikt mi nie usunie moje postu - zobaczymy. Więc tak , gdy jest jakiś event np. z dropem SBK w dziale gra najczęściej pojawiają sie pytania gdzie dropić je na jakim lvl itp. Jak zauważyłem takie tematy zostają po kilku minutach usuwane . Moje pytanie brzmi : Dlaczego? Jest gdzieś na tym forum taki dział gdzie można pytać się gdzie dropić SBK? (chodzi mi nie tylko o same SBK tylko wszystkie eventy) . Moim zdaniem powinniście zrobić jeszcze jeden dział , w którym będzie można zadawać takiego rodzaju pytania. Chyba ,że już gdzieś taki dział jest a ja o nim nie wiem.
    Trudno wyrazić opinie na temat tego forum.

Kupię :
    Fenki +9 5b w tym 2k hp 10/15 strzały
    Bransoletę Z niebiańskich Łez +9 , 5b w tym 2k hp 20% diabły
    Naszyjnik z Niebiańskich Łez +9 , 5b w tym 2k hp 15 strzały
    Sokół +9 , 5b w tym NNO 20% diabły
    Maska Strachu +9 , 20% diabły 10 na unik. strzały