Nowości - pomysły/dyskusja

  • Dlatego nie bez powodu mam wyłączone nazwy sklepów. Łatwiej cokolwiek znaleźć.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • I co mi ta strzałka daje nad sklepem? Nie raz ze 3x plac trzeba przejechać by coś znaleźć. Nie da rady zrobić takiej jak w wykrywaczu kamienia Metin? Albo punkt na mapie zaznaczyć? Po prostu by to wiele ułatwiało.

  • I co mi ta strzałka daje nad sklepem? Nie raz ze 3x plac trzeba przejechać by coś znaleźć. Nie da rady zrobić takiej jak w wykrywaczu kamienia Metin? Albo punkt na mapie zaznaczyć? Po prostu by to wiele ułatwiało.

    Jak wyłączysz efekty sklepów i nazwy to strzałka ciągle zostaje, wtedy łatwo możesz znaleźć ten sklep.

  • Mam pomysł co do alchemii Smoczego Kamienia.

    Jak wiemy odłamkami nie da się handlować fajną opcją było by przywrócić możliwość handlu odłamami. Małe lv sobie zarobią co i ułatwi im rozgrywkę na tym poziomie.

    Ten pomysł został już dawno (kilka lat temu) zgłoszony do osób, które się tym zajmują, ale zostało to odrzucone.

  • Ascoran


    Chciałbym zgłosić propozycję dodania teleportera do bazaru ( bo jak dotąd jest tylko możliwość powrotu do m1 )
    w celu szybszego dotarcia np do bossa świata, a teleport do m1 to zawsze jakieś lagi i kicki

  • Co ma się stać żeby gf zablokował alchemie? Przy zwykłym lagu przez przypadek zbyt łatwo zobaczyć ekran "czy chcesz usunąć smoczy kamień?" no serio to są kpiny, dopiero po setkach skarg takie coś będzie wdrążone?

    Ascoran proszę prześlij to wyżej

  • Co ma się stać żeby gf zablokował alchemie? Przy zwykłym lagu przez przypadek zbyt łatwo zobaczyć ekran "czy chcesz usunąć smoczy kamień?" no serio to są kpiny, dopiero po setkach skarg takie coś będzie wdrążone?

    Ascoran proszę prześlij to wyżej

    Popieram. Zabezpieczenie alchemii jest bardzo potrzebne. Może nawet jakąś ankietę można z tego zrobić?

  • Raczej "za ile SM"

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Proponował bym rozdzielenie misji na zdobywanie kart osobno ma staty kontynent i yohare, tak aby można było misje z yohary wykonać postaciami z levelem championa niezależnie od misji na starym kontynencie.

  • Proponuję ograniczenie czasowe 5 minut na tzw setki (Błogosławieństwo życia i magii) dla mnie osobiście od początku kpiną jest że można je włożyć w autołowy, może wtedy coś bitki ruszą.

    Proponował bym też żeby można było transmutować fryzurki (niewiem czy ten temat nie był poruszany aczkolwiek mogę się mylić)

    Proponuję również zwiększyć szansę na przerobienie kamyków na Gaya do około 60%

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Po wbiciu 40lvl'a gildii kompletnie nic się nie zmienia - ostatni boss jest na 35lvl'u. Każdego z dotychczasowych gildyjnych bossów natomiast nie opłaca się bić - chyba, że tylko 4fun. Jaja exedyara nie są zbyt cenne - bo to taki ładniejszy bashido, a 150-300 medali męstwa na tydzień na postać bijącą to nie jest w sumie dużo.

    Jako, że wbicie z 21 do 40lvl'a gildii to proces zarówno kosztowny jak i czasochłonny proponowałbym tym nielicznym i wytrwałym wynagrodzić to w następujący sposób:

    - dodanie zwojów żywiołu+, dostępnych od 40lvl'a gildii - umożliwiających wbicie od 1-10% żywiołu na każdy + (max 30) i 1-20 ataku (max 60 wartości ataku)

    - wprowadzenie od 40lvl'a gildii zwojów ataku + zwojów cofania ataku, żeby można było cofać wartość ataku, która jest dodawana wraz z żywiołem nie ruszając w ten sposób wbitego żywiołu (umożliwiłoby to wymaksowanie wartości ataku)

    - zniesienie od 30lvl'a gildii limitu wydanych medali męstwa


    lub

    - dodanie od 40lvl'a gildii bossa, którego będzie warto bić pod kątem zarobkowym lub takiego, który w nagrodę daje np. już przerobione gaya.


    lub

    - zamknięcie od 40lvl'a gildii systemu wpłat z jednoczesnym zwiększeniem nagród za uczestnictwo (22 medale / 70 postaci)

    - zniesienie wymaganych punktów gildii dla meley

  • Według mnie bez sensu, kolejny sposób na zarobek dla 1 osoby mającej kilkaset kont/postaci


  • Proponuję, by Cor Draconis można było otworzyć nawet jak nie mam miejsca w ekwipunku (i muszę mieć dodatkowo 2 pionowe miejsca nie wiadomo po co jak zajmuje 1 slot), gdyż to jest bez sensu, bo alchemia ma swój własny ekwipunek i jeśli ma być już to ograniczenie to w tamtym miejscu a nie w zwykłym ekwipunku.

    Slawek022 120lvl (6lvl czempiona) serwer Polska

  • Popieram, jakaś nagroda za osiągnięcie 40lv gildi powinna być. Nie tak łatwo jest osiągnąć 24 poziom (czas, koszta) a co dopiero 40.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Według mnie bez sensu, kolejny sposób na zarobek dla 1 osoby mającej kilkaset kont/postaci

    A co w tym zlego? Malo jest takich zarobkow ? Cory na x kont, konta na tombole, slupy na muszle, slupy na meley ktora powinna byc robiona grupowo a nie solo itd.

    Dzieki osobom ktore klikaja medale na x kont pozostali gracze moga skupic sie na gierce a zrobienie zywiolu zlecac takiej osobie takze sytuacja win-win.

    Popieram to ze mogliby wprowadzic cos za wyzsze lvle gildii a szczegolnie za 40 - wbicie to nie takie hop siup jak się wydaje - okolo 18 miesiecy REGULARNYCH małych wpłat dzien w dzien na max ilosc członkow - a to wszystko, zeby nic z tego nie miec. Równie dobrze mogli wprowadzic maksymalny lvl 24 bo potem nie oplaca sie go wbijac dalej - przynajmniej na ta chwile

  • A co w tym zlego? Malo jest takich zarobkow ? Cory na x kont, konta na tombole, slupy na muszle, slupy na meley ktora powinna byc robiona grupowo a nie solo itd.

    Dzieki osobom ktore klikaja medale na x kont pozostali gracze moga skupic sie na gierce a zrobienie zywiolu zlecac takiej osobie takze sytuacja win-win.

    Popieram to ze mogliby wprowadzic cos za wyzsze lvle gildii a szczegolnie za 40 - wbicie to nie takie hop siup jak się wydaje - okolo 18 miesiecy REGULARNYCH małych wpłat dzien w dzien na max ilosc członkow - a to wszystko, zeby nic z tego nie miec. Równie dobrze mogli wprowadzic maksymalny lvl 24 bo potem nie oplaca sie go wbijac dalej - przynajmniej na ta chwile

    No właśnie o to chodzi, pełno jest takich zarobków, czy dodawanie kolejnych ma sens? Czy w tym kierunku ma zmierzać ta gra?


  • Rok to za mało, jeśli zacznie dziś i będzie regularnie odbierać to powinien jakoś w okolicach stycznia 2024 skończyć

    Pomijając już sam czas który jest ekstremalny, to jest to również koszt ponad 150 won. Nawet gdyby dali na 40lv zamiast 13 medali - 50, to bym się tego przedsięwzięcia nie podjął i uważam, że gildie, które to osiągnęły to powinny być w jakiś sposób docenione.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!