Nowości - pomysły/dyskusja

 • Wnoszę o dodanie opcji zbierania bomb yang przez trzecią rękę z item shop.

  GG: 504 900 40

 • Dobrą rzeczą byłoby dodanie przycisku "czy na pewno chcesz wyjść" po wciśnięciu w przycisk wyjścia w oknie gdzie wybieramy serwer, bo zbyt często mi się tam ręka przypadkowo klika i muszę uruchamiać proces na nowo.

  Slawek022 75lvl serwer Diumar (dawniej Exandros) :shinsoo: • Jako, że technologia poszła do przodu, DT zawsze pozostanie w tyle,
  "Po" czasach DT wyszło już sporo dungów i wydaje się, że krótkie rozłączenie z internetem nie powoduje już zakończenia wyzwania.
  Na przykład zodiak polega również na wspinaniu po piętrach, natomiast dozwolone jest tam wylogowanie (poniżej 1 minuty).
  DT jest wspomnieniem każdego metińczyka i powinno iść z duchem czasu.
  Azrael i razador w ostatnim czasie dostały nowe łupy,
  W DT mogłoby być podobnie (boosty dla gildi, gaye, perły, sukna)
  ale co najważniejsze, kwestia przypadkowego wywalenia w dt spowodowana jakimś lagiem serwerowym albo nawet sekundowym rozłączeniem po prostu powinna zostać rozwiązana w tym HISTORYCZNYM DUNGEONIE


  Dasz jakiś cynk w górę?

  Można na Ciebie liczyć Ascoran ?

 • Kilka propozycji:


  - misje polowania na Yoharze - nagrodami byłoby 15% expa + przedmioty typu ulepy z yohary, kamyki Gaya, inspiracje, charyzmy czy eliksiry dające wolę


  - lvle czempiona dla zwierzaków - maksymalny 30lvl czempiona, zwierzak musi mieć lvl niższy bądź taki sam jak właściciel. Lvle czempiona nie podnosilyby ich statystyk typu pz/deff/pe natomiast dawałyby dodatkowo wolę int/Wit/siła/odp + precyzję. Ewentualnie skracalyby cooldown poszczególnych bonusów z reliktu


  - nagrody za karty potwora (6 gwiazdka) dla poszczególnych lochow: meley/hydra/nemere/jotun - 6sta gwiazdka odblokowywalaby atak z wierzchowca na tychże dungeonach - jako, że mało kto do tej pory ma 5ta gwiazdkę to 6sta naprawdę byłaby ogromny wyzwaniem aczkolwiek myślę, że umożliwiłaby robienie tych dungeonow innym klasom typu wp/likan


  - nowa wędka - wytwarzana ze starej +15 + ulepy alastora. Umożliwiłaby łowienie rybek dających int, 150expa, precyzję, połyskujące muszle, fasolki zen odnawiające 1k rangi itd.

 • Jako, że panuje moda na re-mastery starych klasycznych rozwiązań, moja propozycja dotyczy nowych nagród od biologa.
  Swojego oddaję od marca i jestem obecnie w środku notatek i wydaje mi się że w lutym skończę więc jest to ciąg misji który trwa ROK.
  Oczywiście, każdy wie że wytrwałość jest nagradzana stałym bonusem ale prócz tego dostajemy skrzynię ebonitową, co przypomina rajstopy dla mistrzów olimpijskich w łyżwiarstwie.
  Re-master nie proponuje nowych rozwiązań, ale odświeżenia już istniejących.
  Także więc nagrody za misję tak długotrwałą i wymagającą cierpliwości powinien być przedmiot godny - moja propozycja to niehandlowy magiczny metal, 5szt zbs, rady pustelnika, dodania/zmianki zielone - dotyczy to każdego biologa.

 • Z racji tego, że coraz więcej przedmiotów nie jest do handlu i co gorsza nie ma możliwości umieszczenia w is sarkastycznie proponuje dozorcę plus w którym można będzie trzymać indywidualny drop który w danej chwili na naszej postaci zajmuje niepotrzebnie miejsce. Sugeruje też aby osoby odpowiedzialne za ten projekt zastanowiły się czy wszystkie przedmioty z poblokowana możliwością handlu przez depozyt powinny takowa blokadę mieć. Np odłamki do zestawów II, kamienie mocy/ochrony, ulepszacze z yohary itp itd.

 • A można by tak dorzucić do propozycji, odliczanie czasu kiedy wywali do miasta po śmierci? Ascoran

  My nadal czekamy żeby pod minimapą była godzina.
  Żeby dodali widoczność CH nawet w dungach bez mapy...

  vCe0W6E.png

 • My nadal czekamy żeby pod minimapą była godzina.
  Żeby dodali widoczność CH nawet w dungach bez mapy...

  po co kopiować bezużyteczne rozwiązania z privow typu godzina pod minimapa? Przez 14 lat gry nie spotkałem ani jednej osoby grającej na full screenie a zegarek systemowy masz w dolnym rogu. Już nie mówiąc o tym ze cywilizowane osoby maja telefony i zegarki na rękach XD

 • po co kopiować bezużyteczne rozwiązania z privow typu godzina pod minimapa? Przez 14 lat gry nie spotkałem ani jednej osoby grającej na full screenie a zegarek systemowy masz w dolnym rogu. Już nie mówiąc o tym ze cywilizowane osoby maja telefony i zegarki na rękach XD

  Czas serwera odbiega nieco od czasu, którego masz "dolnym rogu". Co przydaje się bardzo w grze, dropy/respy. A to że jest to na privach, to dla mnie nowość, bo nie grałem nigdy na śmietnikach.


  Poza tym, zauważyłem że z Tobą to w ogóle nie warto dyskutować. Bez odbioru.

  vCe0W6E.png

 • Jeszcze do wyszukiwarki w szkle handlu wprowadziłbym wyszukiwanie po określonych bonusach. (w przypadku wyposażenia).

  No i szpula kaszmiru, żeby przeliczała sobie ilość sztuk x cena jednostkowa.

 • Jeszcze do wyszukiwarki w szkle handlu wprowadziłbym wyszukiwanie po określonych bonusach. (w przypadku wyposażenia).

  No i szpula kaszmiru, żeby przeliczała sobie ilość sztuk x cena jednostkowa.

  Szkło handlu to w ogóle jest do wywiezienia na taczce według mnie. Jak to ExTaza?! napisał/a "na śmietnikach" funkcjonuje to dużo lepiej, np. wyszukiwanie po pierwszych literach nazwy przedmiotu.


  Szpula dobrze, ale czemu takowa, wygasa, kupuję nową, nie ma zapamiętanych ostatnich cen wszystkich przedmiotów?

  MrQuaa - POLSKA - DAGGER - ON :ninjadag:

  xQuatil - POLSKA - LIKAN - ON :chunjo:

  >> YouTube <<

  Edited once, last by QuatilBro ().

 • Sugeruje wprowadzić brak możliwości handlu napoczętymi skrzyniami Hydry/Razador/Nemere.

 • Sugeruję możliwość stackowania każdej skrzynki. W szczególności Skrzynie Hydry. Wiele by to ułatwiło, a moze i nawet skłoniło do chodzenia na ten dungeon. Co za tym idzie kupowanie przepustek z isa lub kupowanie jakiegoś dodatkowego odpału. Przemyślcie to ;)

 • Ja już kiedyś o tym pisałem - ale powtórzę. Dalszy rozwój skilli - w obecnej sytuacji dropienie ksiąg czy kamieni duchowych i oz jest już mało opłacalne a w prosty sposób można to zmienić. Mianowicie dalszy rozwój skilli np na "S" (super perfekt) - 10 poziomów rozwoju - na każdy trzeba stworzyć specjalny kamień do rozwoju skill - a można go wytworzyć z 3x danej księgi umiejętności + oz danej umiejętności + kamienia duchowego (wytwarzanie 100%) natomiast szansa na pomyślne przeczytanie ok 25%.
  Skille na kolejnych poziomach nie tyle będą wzmacniane poprzez wzrost obrażeń, a dodanie nowego bonusu do skilla, który będzie rozwijany. Na poziomie S skill uzyska nową szatę graficzną.
  System spowodowałby, że dropienie na metkach na niższych lvlach nadal było by opłacalne i skończyło by się wywalanie ku na ziemie. A dodatkowo dało by zajęcie wszystkim tym, którzy na głównych postaciach mają skille na P (a to zdecydowana większość grających).

  "Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli.."

 • Zatam, jak już ninja wróciła do stanu normalności pora aby rozproszenie magii działał abs na miecze a nie tylko odpornosc sura i um.

  ISexyIKnowIt - 90 LvL OFF || (NOT4YOU)

  BoskiIker - 55 LvL OFF

  RabbitxD - 55 LvL - OFF ?(

  Lureksik - 94 LvL - OFF (Skradziony)

  Pieseueuu - 55 LvL - ON

  Galahad - 55 LvL - OFF TOP1 Lycan 55 lv

  Miecislava - 55 LvL - OFF :cursing: TOP 1 Dagger 55 lv

  PioronArrow - 61 LvL - OFF TOP 1 Archer 61 lv

  PaulinkaLecz - 92 LvL - ON:!:<3

  PomocnikxDDD - 105 LvL - OFF

  MarryJ - 55 LvL - ON :love:


  Poland :chunjo:

  Monastyr :chunjo:

  Etolin :chunjo:

  Polska :chunjo:


  KUPIĘ : Perłowy Naszyjnik 3x15