Nowości - pomysły/dyskusja

• wierz mi, jeśli chodzi o balans postaci to bodziak powinien być jedną z ostatnich postaci która ów balans powinna przejść. To zmniejszenie otrzymywanych obrażeń brzmi strasznie ale w rzeczywistości takie nie jest. Bodziak jest trubouniwersalna postacią - dobrze bije z wierzcha i na poli za sprawą dwuręki (porównywalnie do likana), dobrze i szybko z buta za sprawą jednej z lepszych animacji. Jesli trzeba by coś balansować to w pierwszej kolejności zwiększenie ataku u healera które jest useless, w jakimś stopniu zwiększeniu DMG u sutki BM bo poza tym że ma ochronkę to na nowe mapy totalnie się nie nadaje i w końcu poprawienie animacji z buta na likanie - nie dziwię się że tyle ludzi ucieka od grania ta klasa postaci która przez wolna animacje nie jest w stanie postawic autolowow na spotach gdzie moby przewracają ani zrobić któregokolwiek z najbardziej dochodowych dungow w grze solo (hydra / meley) w przeciwieństwie do innych klas postaci

Surka BM nie radzi sobie na nowych mapach? Mówimy o tej samej yoharze na której głównie skill DMG się liczy gdzie sura ma ich tyle ofensywnych i o tej samej mapce gdzie skill ochronka daje OP stanie na alastorze czy trudniejszych warunkach? Poważnie xd?

likan hm trudna sprawa. Zmieniasz mu combo z buta i bust lepszy niż lizak.

Healer powinien dostać buffa na ataku jak smok na błogo. I przy full int siła powinni podnieść z tego 90+- do 120-130 i wtedy 50% z tego i po problemie.

• Przydałoby się kilka ulepszeń platformy:

- opcja łączenia platform (czyli dodanie wszystkich kont z platformy X do platformy Y)

- możliwość tworzenia etykiet/tagów, które pozwalałby na filtrowanie/sortowanie kont w obrębie platformy wg uznania gracza

• Proponuję aby na strefie walki dropnięta ruda była przypisana danemu graczowi

MarryJ - 85 LvL - ON

Monastyr :chunjo:

Polska :jinno:

• Po nowym update jedynie strona otrzymująca walutę dostaje wiadomość systemową (otrzymano XX won), a moją propozycją jest żeby tak samo strona przekazująca walute otrzymywała to powiadomienie. Przy kupowaniu ze sklepików również powinna być informacja jak przy telerpocie (wydano xxx yang/won)

• Co ma się stać żeby gf zablokował alchemie? Przy zwykłym lagu przez przypadek zbyt łatwo zobaczyć ekran "czy chcesz usunąć smoczy kamień?" no serio to są kpiny, dopiero po setkach skarg takie coś będzie wdrążone?

Ascoran proszę prześlij to wyżej

Dodane do przekazania. :thumbup:

Jest możliwość większego podziałania w tej sprawie? na prawdę przez głupie lagi można stracić alchemię.

• Kiedy w końcu wprowadzą możliwość łączenia KD +0, +1,+2,+3,+4 i łączenia pakietu kamieni duszy i handlu nim ... Nie rozumiem dlaczego takiego rozwiązania jeszcze nie wprowadzono, biorąc pod uwagę fakt, że twórcy kładą coraz większy nacisk na system Gaya, gdzie jak wiadomo trzeba dziesiątek tysięcy KD żeby poulepszać skille konne, wykuć bronie i zbroje wężowe itp. Gracze muszą tworzyć dziesiątki postaci na magazyny na KD, a potem nie wiadomo skąd wyskakują czerwone paski i występują problemy z logowaniem. Dlaczego rozgrywki nie można chociaż w minimalny sposób ułatwić tylko wprowadza się mało znaczące poprawki do gry ...

GG: 504 900 40

• Ascoran - chciałbym się zapytać, a jednocześnie poprosić (być może było to już wcześniej przekazywane), czy byłaby możliwość przekazania w raporcie, aby jakoś wizualnie poprawić ten bazar, żeby "jakoś" tam wyglądało w miarę poczciwie?

Wiem, że nie można mieć wszystkiego na raz i zdaję sobie z tego sprawę, ale pomyślałem, że jak zwyczajnie po ludzku się zapytam, to może... :p

Pongu - tak po prostu ...

#niekłammedyka

• Brakuje też opcji zgłoś gracza. Już nie mówię o haxy, bo jakieś dowody potrzebują, żeby bana nałożyć. Mam na myśli czat, gdzie na pewno większość gm'ów ma dostęp do historii. Zwłaszcza ta patologia na głównym czacie, wyzywanie, tzw. "mowa nienawiści". Przykład chorego umysłowo ukraińca co wyzywa Polaków. No i pytań o seks, całowania się itp. przez "stulejarzy" wieczorami.

Pozdrawiam

• Już nie mówię o haxy, bo jakieś dowody potrzebują, żeby bana nałożyć.

Zgłaszanie nawet bota poprzez grę wcale nie jest takie głupie, a samo w sobie byłoby dobrym rozwiązaniem.

Dowody - tak i owszem, jednak opcja "zgłoś" spowodowałaby, że raport takiego bota wisiał by w systemie i prędzej czy później ktoś by się na niego przyczaił.

Pongu - tak po prostu ...

#niekłammedyka

• Jest możliwość większego podziałania w tej sprawie? na prawdę przez głupie lagi można stracić alchemię.

Napisałem o tym ponownie i wspomniałem, że problem był już im zgłaszany.

Ascoran - chciałbym się zapytać, a jednocześnie poprosić (być może było to już wcześniej przekazywane), czy byłaby możliwość przekazania w raporcie, aby jakoś wizualnie poprawić ten bazar, żeby "jakoś" tam wyglądało w miarę poczciwie?

Wiem, że nie można mieć wszystkiego na raz i zdaję sobie z tego sprawę, ale pomyślałem, że jak zwyczajnie po ludzku się zapytam, to może... :p

Tak, pisałem o tej "betonozie", która w PoM2 poruszyłeś. ;)