Nowości - pomysły/dyskusja

  • Było już wiele razy poruszane przez różnych graczy -> możliwość cofnięcia poziomu postaci (np 1 poziom wstecz za 200sm) przy uwzględnieniu takich warunków jak:

    - postać musi posiadać 1 wolny punkt umiejętności

    - postać musi posiadać X wolnych punktów statystyk, gdzie X odpowiada, zdobytemu doświadczeniu (do przodu)

    ---> (25%), x=1

    ---> (50%), x=2

    ---> (75%), x=3


    Zwój cofania poziomu dotyczy wyłącznie jednego poziomu i można ustawić jakieś ograniczenie w częstotliwości użytkowania lub dać bez ograniczeń (można sobie cofać ile się chce razy) ..

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Po raz n-ty stackowanie setek i medali z różnych źródeł

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • Po raz n'ty myślicie że wprowadzą jakąkolwiek rzecz z tego tematu.

    117 stron pomysłów, wymieńcie mi jeden chociaż, który wprowadzili.

    vCe0W6E.png

  • Po raz n'ty myślicie że wprowadzą jakąkolwiek rzecz z tego tematu.

    117 stron pomysłów, wymieńcie mi jeden chociaż, który wprowadzili.

    Nie wiem czy już ktoś to pisał, ponieważ nie przeczytałem 44stron. Chciałbym aby została wprowadzona opcja zmiany CH bez ponownego wpisywania danych do zalogowania się. Po prostu opcje-zmień CH. Mam nadzieje, że się kiedyś tego doczekam, ułatwiło by to grę wielu graczom....

    Z poważaniem Rozdziewicze

    było, chwile ale było :D

  • to bylo za duzo dla gf :D

    Bardziej Webzen jak juz ;) Webzenowi czyli producentowi gry, zmiana ch sie wgl nie podobala

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Nie wiem po co w ogóle ten temat istnieje na tym forum skoro developerzy mają te wszystkie pomysły głęboko w [CIACH] xD Metin globalny zatrzymał się z mechanikami w 2009 roku i nawet stackowanie ksiąg umiejętności to za dużo dla tych pseudo informatyków



    Moderator Canhide:
    Usunąłem brzydkie słownictwo.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Nie wiem po co w ogóle ten temat istnieje na tym forum skoro developerzy mają te wszystkie pomysły głęboko w [CIACH] xD Metin globalny zatrzymał się z mechanikami w 2009 roku i nawet stackowanie ksiąg umiejętności to za dużo dla tych pseudo informatyków



    Moderator Canhide:
    Usunąłem brzydkie słownictwo.

    stackowanie ku i kd to pomysł rodem z pato serverow

  • to pomysl dzieki ktoremu osoby dropiace nie beda musialy co chwile biegac do magazynu/sklepu i beda mogly dropic oraz sprzedawac wiecej

    A to potem nie będzie tak że pomoc będzie za 10k a aura za 500k? O ile aura pewnie tak nisko nie spadnie, tak pewnie cena gorszych KU spadnie do zera, bo nie oszukujmy się aury czy czarowanego na glebe nikt nie wyrzuca, wola życia, trzystronne cięcie? 3/4 serwera jak nie lepiej ;]

    vCe0W6E.png

  • to pomysl dzieki ktoremu osoby dropiace nie beda musialy co chwile biegac do magazynu/sklepu i beda mogly dropic oraz sprzedawac wiecej

    Skoro nie ma za wielu nowych graczy A w zasadzie ich nie ma to komu na co te ku.

  • Już nie przesadzajcie z tymi udogodnieniami. Najlepiej od razu niech zrobią wszystkie ku u handlarzy 😎 Trzeba pamiętać, że to Pl a nie jakiś priv. A te wszystkie pomysły i udogodnienia ( aby ludziom grało się lepiej i łatwiej) powoli zabiły tego niegdyś harda.

    Tak samo ta mapa handlowa, co to ma być? Co z tego, że wszystko w jednym miejscu wyłożone jak na tacy, jak klimat nie ten?

  • A to potem nie będzie tak że pomoc będzie za 10k a aura za 500k? O ile aura pewnie tak nisko nie spadnie, tak pewnie cena gorszych KU spadnie do zera, bo nie oszukujmy się aury czy czarowanego na glebe nikt nie wyrzuca, wola życia, trzystronne cięcie? 3/4 serwera jak nie lepiej ;]

    Tylko teraz dostępność "śmieciowych" ku jest znacznie gorsza niż np ku aury


  • ludzie którzy kupują konta żeby grać na zamkniętym serwerze powinni dostać bana bo to niezgodne z regulaminem.
    a cena alchemii już tak spadła ze zaraz każdy będzie latał w mit wybie

    nie kupuja kont tylko czas poswiecony przez gracza a co do ceny alchemi to pol roku szukalem mit znak jadeita perfa i uzbieralem 350 won a i tak na sklepach przez pol roku taki kosztowal do dzis 600-700 won wiec zacznij czesciej sprawdzac rynek

  • W zasadzie wiem, że to nigdy nie nastąpi, ale mogliby zrobić tak, że czas z petyów kostiumów i inne badziewi leciał jak są tylko założone. Cena w IS ta sama, ale np z 7 dni zrobić 3 dni.

  • Myślę, że fajnie by było, gdyby z Dongan byłałby możliwość wejścia do Płaskowyzu iluzji - oraz ponownego powrotu na Dongan - analogicznie jak jest zrobione z bazarkiem - bo teraz mam dylemat czy robić 8 corów dziennie i tracić zwój powrotu czy 5 corów i go zachować.

  • Myślę, że fajnie by było, gdyby z Dongan byłałby możliwość wejścia do Płaskowyzu iluzji - oraz ponownego powrotu na Dongan - analogicznie jak jest zrobione z bazarkiem - bo teraz mam dylemat czy robić 8 corów dziennie i tracić zwój powrotu czy 5 corów i go zachować.

    Twój problem polega na tym, że to jest Twój problem, a nie naszej kochanej firmy, która jest bardzo szczęśliwa, że masz taki problem. Kappa

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • nie kupuja kont tylko czas poswiecony przez gracza a co do ceny alchemi to pol roku szukalem mit znak jadeita perfa i uzbieralem 350 won a i tak na sklepach przez pol roku taki kosztowal do dzis 600-700 won wiec zacznij czesciej sprawdzac rynek

    kupują konta.

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • 1) Atak dystansowy moba nie przerywa akcji (zmień postać / wyloguj)

    2) Implementacja 30 poziomu konia, gdzie wybierałoby się bonus stały albo stałą transmutację ...

    3) Opcja pokaż/ukryj widok stroju, tak aby można było korzystać z bonusów strojów ale mieć wygląd swojej ładnie ulepszonej zbroi czy broni.

    4) Depo dla alchemii, tej handlowej aby można było sobie przekładać między postaciami na tym samym koncie bez konieczności wysyłania poczta, co długo trwa + poczta nie jest dostępna 24/7 ...

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!