Dragon Army - Czekamy właśnie na Ciebie!

 • Dziękujemy. :) Co do pergaminu - uwierz mi, czysty przypadek. To efekt (myślę, że tak samo, jak u was) jednego z pierwszych wyników wyszukiwania.
  Co do samej gildii - dla mnie do końca mojej przygody tutaj. Jedna z najstarszych na serwerze, do tego świetna ekipa. Nic, tylko wypada życzyć kolejnych dziesięciu lat! :D:

  Nie chce tutaj budować dramy, ale wierzyć (?) nie uwierzę. Nie był on wyszukiwany w przeglądarce, własnoręcznie go edytowałem i wycinałem z obrazka .jpg stąd nierówności na krawędziach są jednoznaczne.
  Pozdrawiam i powodzenia w SPG leniuszki :)

 • Nie chce tutaj budować dramy, ale wierzyć (?) nie uwierzę. Nie był on wyszukiwany w przeglądarce, własnoręcznie go edytowałem i wycinałem z obrazka .jpg stąd nierówności na krawędziach są jednoznaczne. Pozdrawiam i powodzenia w SPG leniuszki :)

  Również sam obrabiałem z obrazka z białym tłem, przypatrz się dokładniej a potem za przeproszeniem wymądrzaj, nawet ja widzę, że nie są idealnie takie same + różnią się kolorem.

  Nie gram, ale czytam ;)

 • Również sam obrabiałem z obrazka z białym tłem, przypatrz się dokładniej a potem za przeproszeniem wymądrzaj, nawet ja widzę, że nie są idealnie takie same + różnią się kolorem.

  Oczywiście, że pergaminy się różnią liniami cięcia :-P Nie ma się co spinać ;-)


  Gratuluję Panowie i Panie wytrwałości w grze. Fajnie się przegląda Wasze prezentacje :thumbup: Powodzenia w dalszych poczynaniach, pozdrawiam serdecznie :thumbsup:

 • Zwłaszcza Kalio należą się ukłony za wytrwałość :))
  pozdrowienia! paulina451 & Cins92

 • Na samosie gram od pół roku ale każdy kontakt z tą gildią jest jak najbardziej pozytywny. Nie ksują, nie wadzą, maja szacunek do innych graczy. :mkay::)

 • Może jestem w gildii tylko pół roku, aczkolwiek bardzo polecam gildię. Cisza, spokój, żadnych niepotrzebnych konfliktów, ludzie pomocni i rozmowni. Nic tylko polecić i zachęcić do wstępowania w nasze szeregi !
  Pozdrawiam FATHERMOON

 • Temat nieaktualizowany przez autora ponad 5 miesięcy, więc zamykam zgodnie z regulaminem. W celu otwarcia - zapraszam na pw.

  Moje działy:
  - Gildie
  W razie wszelkich wątpliwości - zapraszam na PW.

  Edited once, last by Ehlana ().

 • Ascoran

  Added the Label Polska