Dragon Army - Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Dziękujemy. :) Co do pergaminu - uwierz mi, czysty przypadek. To efekt (myślę, że tak samo, jak u was) jednego z pierwszych wyników wyszukiwania.
    Co do samej gildii - dla mnie do końca mojej przygody tutaj. Jedna z najstarszych na serwerze, do tego świetna ekipa. Nic, tylko wypada życzyć kolejnych dziesięciu lat! :D:

    Nie chce tutaj budować dramy, ale wierzyć (?) nie uwierzę. Nie był on wyszukiwany w przeglądarce, własnoręcznie go edytowałem i wycinałem z obrazka .jpg stąd nierówności na krawędziach są jednoznaczne.
    Pozdrawiam i powodzenia w SPG leniuszki :)

  • Nie chce tutaj budować dramy, ale wierzyć (?) nie uwierzę. Nie był on wyszukiwany w przeglądarce, własnoręcznie go edytowałem i wycinałem z obrazka .jpg stąd nierówności na krawędziach są jednoznaczne. Pozdrawiam i powodzenia w SPG leniuszki :)

    Również sam obrabiałem z obrazka z białym tłem, przypatrz się dokładniej a potem za przeproszeniem wymądrzaj, nawet ja widzę, że nie są idealnie takie same + różnią się kolorem.

    Nie gram, ale czytam ;)

  • Również sam obrabiałem z obrazka z białym tłem, przypatrz się dokładniej a potem za przeproszeniem wymądrzaj, nawet ja widzę, że nie są idealnie takie same + różnią się kolorem.

    Oczywiście, że pergaminy się różnią liniami cięcia :-P Nie ma się co spinać ;-)


    Gratuluję Panowie i Panie wytrwałości w grze. Fajnie się przegląda Wasze prezentacje :thumbup: Powodzenia w dalszych poczynaniach, pozdrawiam serdecznie :thumbsup:

  • Zwłaszcza Kalio należą się ukłony za wytrwałość :))
    pozdrowienia! paulina451 & Cins92

  • Na samosie gram od pół roku ale każdy kontakt z tą gildią jest jak najbardziej pozytywny. Nie ksują, nie wadzą, maja szacunek do innych graczy. :mkay::)

  • Może jestem w gildii tylko pół roku, aczkolwiek bardzo polecam gildię. Cisza, spokój, żadnych niepotrzebnych konfliktów, ludzie pomocni i rozmowni. Nic tylko polecić i zachęcić do wstępowania w nasze szeregi !
    Pozdrawiam FATHERMOON

  • Temat nieaktualizowany przez autora ponad 5 miesięcy, więc zamykam zgodnie z regulaminem. W celu otwarcia - zapraszam na pw.

    Moje działy:
    - Gildie
    W razie wszelkich wątpliwości - zapraszam na PW.

    Edited once, last by Ehlana ().

  • Ascoran

    Added the Label Polska
  • Ascoran

    Added the Label Prezentacja Gildii